Ik heb het geluid op stream 2 aan.. dat is hier gewoon goed..quote:Op maandag 6 november 2006 19:10 schreef happyme28 het volgende:
Horen jullie het ook zo slecht??
Geweldig toch?quote:Op maandag 6 november 2006 19:10 schreef happyme28 het volgende:
Horen jullie het ook zo slecht??
Natasia is al een kwartier aan het voorlezen, maar is totaal niet in beeld. Nu zie je haar maar hoor je haar niet
Big Brotherquote:Op maandag 6 november 2006 19:19 schreef Gast_op_afstand het volgende:
Wat is dat BB toch wat ik steeds lees... ? Brian en bart?
ik hoorde iets van Boer Bartquote:Op maandag 6 november 2006 19:19 schreef Gast_op_afstand het volgende:
Wat is dat BB toch wat ik steeds lees... ? Brian en bart?
whaha... denk je dat nu echtquote:Op maandag 6 november 2006 19:21 schreef Gast_op_afstand het volgende:
[..]
Aha dat zal het zijn![]()
Grinn toch was er eentje die er in trapte![]()
quote:Op maandag 6 november 2006 19:21 schreef Gast_op_afstand het volgende:
[..]
Aha dat zal het zijn![]()
Grinn toch was er eentje die er in trapte![]()
Brian denkt dat het Stephan is geweest, maar zo dom zal hij natuurlijk niet zijn (neem ik toch aan).quote:Op maandag 6 november 2006 19:30 schreef Fikkert het volgende:
wie verdenken ze nu van het stelen van punten ???
Gevaarlijk ook.. valse beschuldigingen zijn vaak enorme imago killers !quote:Op maandag 6 november 2006 19:32 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Brian denkt dat het Stephan is geweest, maar zo dom zal hij natuurlijk niet zijn (neem ik toch aan).
maar als het wel waar is dan is het stephanquote:Op maandag 6 november 2006 19:33 schreef Gast_op_afstand het volgende:
[..]
Gevaarlijk ook.. valse beschuldigingen zijn vaak enorme imago killers !
Hij zat wel heel veel nadruk te leggen op het feit dat als er iemand in het huis de punten had gestolen, deze onherroepelijk het huis moet verlaten. Beetje dom als je het zelf gedaan hebt.quote:Op maandag 6 november 2006 19:38 schreef Fikkert het volgende:
[..]
maar als het wel waar is dan is het stephan![]()
![]()
Natasia heeft last van haar kater... En Nena houd haar gezelschap... ( Nena baalt zoiezo dat ze niet gezellig met z'n allen eten )quote:Op maandag 6 november 2006 20:05 schreef Leandra het volgende:
Waarom ligt Natasia in bed en waarom zaten Natasia en Nena in de slaapkamer te eten???
Natasia is niet lekker, beetje ziekjes.quote:Op maandag 6 november 2006 20:05 schreef Leandra het volgende:
Waarom ligt Natasia in bed en waarom zaten Natasia en Nena in de slaapkamer te eten???
Ik denk dat het nu dus hard tegen hard gaat: Bart, Brian, Nena en Natasia tegen Eveline, Stephan, Sylvia en Ilona. Dus echt gezellig samen eten zal wel minder vaak gebeuren.quote:Op maandag 6 november 2006 20:06 schreef Gast_op_afstand het volgende:
[..]
Natasia heeft last van haar kater... En Nena houd haar gezelschap... ( Nena baalt zoiezo dat ze niet gezellig met z'n allen eten )
Zéér slecht idee.... en dan druk ik me nog heel voorzichtig uit.quote:Op maandag 6 november 2006 20:38 schreef moowriece het volgende:
Lijkt mij een goed idee, maak ze het moeilijk door alle luxe die ze gewend zijn af te pakken. Voorbeeld: cancel etentje Bart en Lesley, ontsla Lesley,
Waarom? Ja jammer van Lesley. Maar het programma is te saai. De maskers moeten afvallen. Het is gemeen, maar ja..ze wisten dat de regels kunnen veranderen toen ze het huis ingingen.quote:Op maandag 6 november 2006 20:41 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Zéér slecht idee.... en dan druk ik me nog heel voorzichtig uit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |