Als je snel doorspoelt is het misschien wel de moeite waard.quote:
Daarom kijk ik tegenwopordig om 22.00 uur opzondag mnaar de wedstrijden. Is erg leuk.quote:Op zondag 5 november 2006 23:15 schreef golfer het volgende:
[..]
Als je snel doorspoelt is het misschien wel de moeite waard.![]()
Ik ook.quote:Op zondag 5 november 2006 23:11 schreef koningdavid het volgende:
Ik vond het op zich nog best een leuke aflevering eigenlijk.
Het liefst zie ik arrogante ventjes en de grootste hekel heb ik aan politiek correcte personen zoals Dirk Kuijt.quote:Op zondag 5 november 2006 23:16 schreef koningdavid het volgende:
Het is eigenlijk ook nooit goed he.![]()
Sneijder was op zijn leeftijd een arrogant ventje.
Een Ron Vlaar is te politiek correct
Afellay te bescheiden.
Wat willen we eigenlijk?
Morgen bij Voetbal Insite.quote:Op zondag 5 november 2006 23:40 schreef Vossel het volgende:
Zou Seedorf vandaag niet te gast zijn?
quote:Op zondag 5 november 2006 22:18 schreef Max-Westerman het volgende:
Lief is ie he
quote:Op zondag 5 november 2006 22:21 schreef DrDentz het volgende:
Een snoepie
quote:
quote:Op zondag 5 november 2006 22:22 schreef golfer het volgende:
Schattig verlegen kereltje.
Ik vraag me altijd af hoe Ibi is bij z'n mocro vrienden...quote:Op zondag 5 november 2006 23:02 schreef Martijn_fijn het volgende:
Sjees wat zit er Ibrahim er nederig bij.![]()
Kop op jongen, schouder omhoog, borst vooruit.
tuurlijk.quote:Op zondag 5 november 2006 23:53 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Of is dit alleen bescheidenheid/verlegenheid op tv? En is hij in werkelijkheid de mocro player in Utrecht?
quote:Mogelijk debat lijsttrekkers in Studio Voetbal
DEN HAAG - Nederland krijgt waarschijnlijk nóg een tv-debat bij tussen lijsttrekkers. Wouter Bos en Jan Marijnissen...
... willen zondagavond graag aanschuiven bij het veelbekeken praatprogramma Studio Voetbal. Mark Rutte heeft nog geen beslissing genomen, Jan Peter Balkenende heeft ook verplichtingen in Limburg.
Gespreksleider Jack van Gelder besloot zondagavond spontaan in de uitzending de lijsttrekkers uit te nodigen. Aanleiding vormde vaste analist Youri Mulder, mede-ondertekenaar van een GroenLinks-oproep topinkomens aan te pakken.
,,Het leek me hartstikke leuk om de lijsttrekkers ook eens te laten praten over zaken buiten de pensioenen of de hypotheekaftrek,’’ zegt Van Gelder, die de laatste keer op Pim Fortuyn stemde. ,,Bijvoorbeeld over voetbalrellen, de kosten van politie-inzet of geld voor de sport. Als Ajax van PSV heeft gewonnen, gaan we ze echt niet vragen of er te weinig met de punt naar voren of naar achteren is gespeeld.’’
Bos (PvdA) en Marijnissen (SP) zijn Feyenoord-fans. Rutte (VVD) is aanhanger van ADO Den Haag. Premier Balkenende (CDA) is fan van het Nederlands elftal.![]()
quote:Op dinsdag 7 november 2006 15:16 schreef Erasmusch het volgende:
Bos (PvdA) en Marijnissen (SP) zijn Feyenoord-fans. Rutte (VVD) is aanhanger van ADO Den Haag. Premier Balkenende (CDA) is fan van het Nederlands elftal.![]()
Moeten ze behalve die F'noordfans Bos en Marijnissen toch ook even een politieke tegenhanger zien te vinden die Ajax-fan is om het wat tegenwicht te geven.quote:Op dinsdag 7 november 2006 17:04 schreef koningdavid het volgende:
![]()
Wel apart dat dat lijsttrekkersdebat doorgaat. Volgens mij zei Jack dat voor de grap nadat Youri Mulder een heel verhaal begon over belasing en kinderbijslag.
Het geeft wel aan hoe graag Marijnissen, Bos, Rutte en consorten op de TV willen komen.
Neuh. Lijkt mij geen ajacied:quote:
Ik wil SP stemmen ipv Groen Links, maar hij maakt het mij niet makkelijk met zijn standpunten over wedden op sport en zijn voorkeur voor feyenoord.quote:Op woensdag 8 november 2006 03:05 schreef golfer het volgende:
Moeten ze behalve die F'noordfans Bos en Marijnissen toch ook even een politieke tegenhanger zien te vinden die Ajax-fan is om het wat tegenwicht te geven.
quote:Politici steggelen over Studio Voetbal
Door RAYMOND VERMEULEN
DEN HAAG - Zelfs over de deelname aan het veelbekeken tv-programma Studio Voetbal kan in de verkiezingscampagne onmin ontstaan. Zondag nodigde presentator Jack van Gelder spontaan de lijsttrekkers van de vier grote partijen uit. Voetballiefhebbers Wouter Bos en Jan Marijnissen waren meteen enthousiast; Jan Peter Balkenende en Mark Rutte aarzelden echter sterk.
CDA en VVD dachten een oplossing te hebben bedacht in de vorm van respectievelijk Maxime Verhagen (PSV-fan) en Henk Kamp (FC Twente). Maar de mogelijke komst van de nummers 2 en 3 valt niet in goede aarde bij de PvdA: „Óf er komen lijsttrekkers, óf niet. En dan dus ook Bos niet,” aldus een woordvoerder. Van Gelder valt Bos bij: „We hebben alleen de lijsttrekkers uitgenodigd en het lijkt me ook hartstikke leuk voor ze. Dus hier zijn we nog niet over uitgesproken.”
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |