Wat lul jij nou, joh.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:14 schreef Nesle het volgende:
Sommigen hebben er wel aanleg voor omdat ze zich mannen willen voelen.
Ik lul lekker door al jullie biologie antwoorden heenquote:
Ah. Nee, dat is het niet.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:13 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Omdat vrouwen geboren worden zonder baardhaarzakjes in hun gezicht. Die ontbreken in de aanleg.
Dat was hetzelfde als antwoord 1 en 2. Testosteron.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:13 schreef ChopperMick het volgende:
komt door een hormoon, vrouwen kunnen wel baarden hebben, Transsexuelen krijgen een hormoon die dat bevordert dus het is niet zo dat een vrouw geen baard KAN krijgen maar door het gebrek aan een hormoon dat mannen wel maken krijgen ze geen baard.
Tukkers...spreken Tuks? Of Tukkers? Kweeniequote:
Ben ik een Tukker? Sinds wanneer?quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:19 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Tukkers...spreken Tuks? Of Tukkers? Kweenie
Testosteron kan zeker baardgroei veroorzaken/stimuleren. Maar het gebrek/tekort hieraan is niet de reden dat vrouwen geen baarden hebben.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:18 schreef ChopperMick het volgende:
Ik ga het ff opzoeken, weet zeker dat testosteron goed is.
Dat was gewoon een grapje, griepmutsquote:Op zaterdag 4 november 2006 16:19 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ben ik een Tukker? Sinds wanneer?
quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:19 schreef Lienekien het volgende:
"Waarom" kan heel ambigue zijn, hè.
O. Nou, dan weet ik dat voortaan. Als Nem een woord niet stapt, dan is dat Tuks.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:20 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dat was gewoon een grapje, griepmuts
Maar dat is wel de vraag!quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:20 schreef Nembrionic het volgende:
[..]Maar ik wil de directe aanleiding weten. Niet het "waarom" als je begrijpt wat ik bedoel
Dat moet haast wel.quote:Op zaterdag 4 november 2006 16:22 schreef ChopperMick het volgende:
is vast Tuks
Niet echt. Er is een lichamelijke oorzaak. En er is een evolutionaire oorzaak/gevolg. Het eerste wil ik wetenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |