Zou het? Denk niet dat die echt gaan slagenquote:Op maandag 13 november 2006 17:23 schreef golfer het volgende:
Ze zullen wel wat minder kijkers krijgen nu er vanaf vandaag op Talpa die nieuwe late-nighttalkshow met Bridget Maasland en Cees van Geel begint.
quote:Op maandag 13 november 2006 17:20 schreef borisz het volgende:
en
Mohammed Benzakour
Over de column waarin hij beweert: "Marokkaanse vrouwen vinden mannen die niet regelmatig de handjes wapperen waterige weekdiertjes"
Probleem is dat Talpa reclames heeft. Mensen gaan zappen en zullen naar 1 zappen en blijven dan hangen. NED1 geen reclame en blijven daar dus kijken, waarschijnlijk.quote:Op maandag 13 november 2006 17:23 schreef golfer het volgende:
Ze zullen wel wat minder kijkers krijgen nu er vanaf vandaag op Talpa die nieuwe late-nighttalkshow met Bridget Maasland en Cees van Geel begint.
Idd, dat is in het nadeel van Talpa, voordeel is wel dat zij eerder beginnen.quote:Op maandag 13 november 2006 22:36 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Probleem is dat Talpa reclames heeft. Mensen gaan zappen en zullen naar 1 zappen en blijven dan hangen. NED1 geen reclame en blijven daar dus kijken, waarschijnlijk.
quote:Op maandag 13 november 2006 23:09 schreef Aoristus het volgende:
die heerlijke Marianne Thieme zit weer aan tafel. Ik denk dat ik gewoon op een lekker wijf ga stemmen
Volgens mij had iemand een topic over de lekkerste wijven in de politiek gemaakt, dacht ikquote:
Ze heeft een ondeugende smile.quote:Op maandag 13 november 2006 23:09 schreef Aoristus het volgende:
die heerlijke Marianne Thieme zit weer aan tafel. Ik denk dat ik gewoon op een lekker wijf ga stemmen
De gasten zijn in elk programma van belang natuurlijk; al zal Talpa uiteraard met spraakmakenere (?) dingen moeten komen dan P&W.quote:Op maandag 13 november 2006 23:09 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Idd, dat is in het nadeel van Talpa, voordeel is wel dat zij eerder beginnen.
Ook de gasten zullen wel meespelen.
ik ook, maar dan heb je natuurlijk altijd foute types als Anja Meulenbelt die daar over vallenquote:Op maandag 13 november 2006 23:35 schreef golfer het volgende:
Ik vond die column die hij voorlas best grappig, eigenlijk.![]()
En wat te denken van die oogjes onder die donkere wenkbrauwen?quote:
Dat is de succesvolle campagneleider van Rita Verdonk bij de lijsttrekkersverkiezing van de VVD.quote:Op maandag 13 november 2006 23:41 schreef BliksemSchigt het volgende:
Wie is die gladjanus in pak trouwens?
Mijn geluid staat uit
Ik ook wel inderdaadquote:Op maandag 13 november 2006 23:35 schreef golfer het volgende:
Ik vond die column die hij voorlas best grappig, eigenlijk.![]()
Heb het enigszins toch meegekregen, deze uitzending, en jouw vergelijking kan best kloppen: een aardige column van Ebru Umar over deze man. Wat heeft ze toch een scherpe tong die dame, maar oh wat mag ik haar graag lezen en horen of ik het er nou mee eens ben of niet. Voor de rest maakte die één nuttige opmerking tot slot, Piet Vroon (en anderen ook trouwens) hebben het al eens verteld wat die neurospydinges meende te moeten uitleggen. Kay wordt inderdaad steeds meer z'n paps Wibo, indrukloos vond ik. Heb me niet te veel hoeven opwinden, Paul en Jeroen gaven/stelden goede weerwoorden/vragen, dat scheelt.quote:Op maandag 13 november 2006 23:19 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Ligt het nu aan mij of lijkt die moslim als 2 druppels water op Abou Jahjah
Isra is familie van Clauwheee.quote:Op dinsdag 14 november 2006 23:01 schreef tong80 het volgende:
Over Isra loopt er op Fok toch een topic geopend door een oom ofzo ?
Oh, shit dat was het.quote:
Tuurlijk wel. We leven per slot van rekening in een democratie en juist door de zendtijd die hij krijgt, zie je dat hij afgaat als een gieter.quote:Op dinsdag 14 november 2006 23:10 schreef Flem het volgende:
Hele enge man die Pastors. Erg slim ook om de 'islamisering' van Nederland te vergelijken met het Nazi-regime van Duitsland van voor de Tweede Wereldoorlog, werkt radicalisering totaal niet in de hand ofzo. Zo'n kerel zou geen zendtijd moeten krijgen.
Inderdaad (met een paar vreemde reacties...pfff)quote:Op dinsdag 14 november 2006 23:01 schreef tong80 het volgende:
Over Isra loopt er op Fok toch een topic geopend door een oom ofzo ?
Dat zullen veel laagopgeleide leeghoofden vast met je eens zijn ja.quote:Op dinsdag 14 november 2006 23:12 schreef Falco het volgende:
juist door de zendtijd die hij krijgt, zie je dat hij afgaat als een gieter.
Die hebben zelfs een eigen omroep.quote:Op dinsdag 14 november 2006 23:15 schreef BliksemSchigt het volgende:
Extreme Gristeren leren thuis toch ook de meest debiele dingen
Met die totaal geindoctrineerde kinderen die liedjes zingen toch?quote:Op dinsdag 14 november 2006 23:16 schreef tong80 het volgende:
[..]
Die hebben zelfs een eigen omroep.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |