Jeroen is goed.quote:Op donderdag 1 maart 2007 13:15 schreef Rebbedebje het volgende:
Meer dan 1 nieuwe lama?!?!
En die van de citroën reclames?!?! Gatverdamme![]()
Ik dacht vrijdag maar daar ben ik nu niet zo zeker meer van.quote:Op woensdag 7 maart 2007 17:47 schreef SoupNazi het volgende:
Ja wanneer komen nieuwe afleveringen op TV?
Ik hoorde ook vrijdag vorige week, maar dacht dat dat dus over afgelopen vrijdag ging. Dus misschien deze week toch.quote:Op woensdag 7 maart 2007 20:19 schreef King_of_cubes het volgende:
[..]
Ik dacht vrijdag maar daar ben ik nu niet zo zeker meer van.
De Lama's - vanaf 16 maart 2007quote:Op donderdag 8 maart 2007 00:45 schreef SoupNazi het volgende:
[..]
Ik hoorde ook vrijdag vorige week, maar dacht dat dat dus over afgelopen vrijdag ging. Dus misschien deze week toch.
Kut.quote:Vanaf 16 maart zendt BNN 6 nieuwe afleveringen uit van 'De Lama's', waarbij het aankomt op het improvisatietalent van de panelleden en de inbreng van het publiek. De presentator van dit festijn is Patrick Lodiers.
Het vaste panel van 'De Lama's' bestaat uit Ruben Nicolai, Ruben van de Meer, Tijl Beckand, Jeroen van Koningsbrugge, Jandino Asporaat en Ad-Just Bouwman, de winnaar van Lama Gezocht, de zoektocht naar de 'nieuwe Lama'.
De Lama's is gebaseerd op de succesvolle Channel 4-serie 'Whose line is it anyway?'.
een negerquote:Op donderdag 8 maart 2007 11:12 schreef Stansfield het volgende:
Wie is jandino Asporaat?
quote:Op donderdag 8 maart 2007 10:27 schreef King_of_cubes het volgende:
[..]
De Lama's - vanaf 16 maart 2007
[..]
Kut.
Nieuwe site?quote:Op donderdag 15 maart 2007 20:53 schreef King_of_cubes het volgende:
[..]
Ik had m al gezien op de vernieuwde lama website.
Niet een beeeetje ookquote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:16 schreef Taurus het volgende:
Ik snap er geen zak van, waarom gaat Patrick opeens in 't midden staan?ik vind dat 'n beetje storend!
Er staat wel een tafeltje klaar tussen het publiek.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:16 schreef snellejelle het volgende:
Waarom is Patrick in beeld?
gelukkig is 'ie niet meer zo prominent in beeldquote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:18 schreef Thelonious het volgende:
[..]
Er staat wel een tafeltje klaar tussen het publiek.
Hij vond alles wel enorm grappig namelijkquote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:19 schreef snellejelle het volgende:
[..]
gelukkig is 'ie niet meer zo prominent in beeld
Vraag ik me ook op. af.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:27 schreef superhaagie het volgende:
Waarom doet Ad-Just niet gelijk mee?
hij moet nog wennen aan het niveauquote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:27 schreef superhaagie het volgende:
Waarom doet Ad-Just niet gelijk mee?
Dat duurt nog n paar maanden danquote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:27 schreef snellejelle het volgende:
[..]
hij moet nog wennen aan het niveau
Iddquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |