Daar ga ik je aan houden.quote:Op zondag 17 december 2006 20:48 schreef PeRi het volgende:
[..]
Ik zweer het je dat ik echt overweeg zelfmoord te plegen als we nog tegen Tarzan&Jane aan moeten kijken, echt!
.
Zeg!quote:Op zondag 17 december 2006 20:48 schreef SpecialGuest het volgende:
Mijn eigen halve spoilers/speculaties die ik wou gaan geven vallen hierbij wel een beetje in het niet.![]()
Scherp.quote:
Ze liggen er dan toch binnen no-time uit, dus lang hoeven we ons iig niet aan hun te ergerenquote:Op zondag 17 december 2006 20:50 schreef alwaysthebest het volgende:
Stiekem hoop ik toch dat de speculatie waar is. Gewoon om lekker op ze te kunnen kotsen tijdens de liveshows..
Nathalie deed op 10 december met haar band mee aan een talentenwedstrijd, wat volgens mij niet toegestaan is als je nog in de race zit.quote:
Omdat?quote:
Je liegt, zeg dat je liegt.quote:Op zondag 17 december 2006 20:53 schreef SpecialGuest het volgende:
[..]
Nathalie deed op 10 december met haar band mee aan een talentenwedstrijd, wat volgens mij niet toegestaan is als je nog in de race zit.
Melanie heeft vandaag haar Partyflock aangepast met daarin een link naar haar weblog / fansite. Daar staat nu nog niet zoveel op, maar is pas op 14 december aangemaakt en de header staat er op isnds 15 december. Waarom zo'n site (laten) maken als je al uit de race bent?
Die site heeft ze zo te zien niet zelf gemaakt.quote:Op zondag 17 december 2006 20:53 schreef SpecialGuest het volgende:
[..]
Nathalie deed op 10 december met haar band mee aan een talentenwedstrijd, wat volgens mij niet toegestaan is als je nog in de race zit.
Melanie heeft vandaag haar Partyflock aangepast met daarin een link naar haar weblog / fansite. Daar staat nu nog niet zoveel op, maar is pas op 14 december aangemaakt en de header staat er op sinds 15 december. Waarom zo'n site (laten) maken als je al uit de race bent?
De foto die erop staat heb ik nog nergens anders gezien, dus waarschijnlijk heeft iemand uit haar omgeving dat gemaakt. En ze heeft die link op haar Partyflock er vandaag zelf opgezet.quote:Op zondag 17 december 2006 20:55 schreef BVO het volgende:
[..]
Die site heeft ze zo te zien niet zelf gemaakt.
Volgens mij wel ja. En Anja ook.quote:Op maandag 18 december 2006 02:07 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
X-Factor #23: Nadeche :'( Christian :r
Kan ik uit de foto's opmaken dat Dorine iig door is?
Je zou haast zeggen dat dit een enorme spoiler is voor Dorinequote:Eindelijk een rijpe vrouw!
Zaterdag worden zes van de tien X Factor-finalisten bekend. Drie van hen zijn 26-plussers met de 67-jarige Dorine als oudste. Kan een nieuw idool grijs haar hebbe? Een kijkje bij de opnames van de selectie.
quote:Er zijn mensen die zeggen dat ze extra SMS-bundels aan het aanschaffen zijn om op ons te kunnen stemmen tijdens de Liveshows. En de eerste spandoeken worden ook al gemaakt.
Waarom zouden mensen uberhaupt spandoeken voor hun makenquote:Op woensdag 20 december 2006 16:57 schreef shiNinG_staR het volgende:
Denk het haast wel... Waarom zouden mensen anders al spandoeken gaan maken..
.
Da's een betere vraag jaquote:Op woensdag 20 december 2006 18:06 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Waarom zouden mensen uberhaupt spandoeken voor hun maken...
als dat maar niet waar is...quote:Op woensdag 20 december 2006 16:56 schreef shiNinG_staR het volgende:
Uit het E&S-topic:
[..]
Aldus Sasja.. spoiler?
Ik ook...quote:Op woensdag 20 december 2006 21:14 schreef Lynx666 het volgende:
Ik had Marianne hoger ingeschat....als dit waar is![]()
Gelukkig niet!quote:Op woensdag 20 december 2006 20:15 schreef Californian_dreamer het volgende:
[..]
als dat maar niet waar is...![]()
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |