Dat klopt, maar moest hem toch erbij zetten.quote:Op vrijdag 3 november 2006 17:46 schreef Rewimo het volgende:
Ik dacht dat de Wegwijspiet met pensioen is gegaan? Vorig jaar voor het laatst de verkeerde weg gewezen, toch?
lekker lekker, ik ben de Lassie Piet!quote:Op vrijdag 3 november 2006 17:58 schreef ThE_ED het volgende:
Ik vraag me trouwens wel af waarom ze niet gewoon negers nemen.
Misschien omdat je ze anders gelijk herkent als het Aldith Hunkar is ofzo?
quote:Op vrijdag 3 november 2006 17:48 schreef Dagonet het volgende:
De enige echte hoofdpiet is en blijft Piet Römer.
Aldith Hunkar zou natuurlijk de Marge Simpson Piet zijn met dat haar, maar daar gaat het niet om.quote:Op vrijdag 3 november 2006 18:03 schreef Herald het volgende:
[..]
lekker lekker, ik ben de Lassie Piet!
[afbeelding]
Samen met Mies Bouman (vrouwtje Bouw) heeft hij de roe in zee gegooid!quote:Op vrijdag 3 november 2006 18:04 schreef WEST het volgende:
[..]
[afbeelding]
ik kan me er geen voorstelling van maken hoe hij als piet er uit gezien zou hebben.
en edit: Piet Römer (1968-1983) dit verklaard een hoop..., hij is gestopt toen ik geboren werd![]()
Sorry. Ik haal mijn post wel weg.quote:Op vrijdag 3 november 2006 18:36 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Hou het alsjeblieft wel ontopic!
Zo ongeveerquote:Op vrijdag 3 november 2006 18:04 schreef WEST het volgende:
[..]
[afbeelding]
ik kan me er geen voorstelling van maken hoe hij als piet er uit gezien zou hebben.
en edit: Piet Römer (1968-1983) dit verklaard een hoop..., hij is gestopt toen ik geboren werd![]()
Ja weet ik.quote:Op vrijdag 3 november 2006 18:49 schreef Tokay het volgende:
Dan maar een zinvolle bijdrage: Anne Rats (het meisje dat Otje speelde in de gelijknamige TV-serie naar de boeken van Annie MG) speelt de Paardenpiet.
Ik kan helaas geen plaatje vinden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |