Ik zag hetquote:Op maandag 6 november 2006 22:46 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
O ja sorry, slip of the tonguekiss![]()
Als de ene helft afvalt .... (Vul de rest maar in)quote:Op maandag 6 november 2006 22:47 schreef klipper het volgende:
[..]
Ben bang dat de helft al afvalt.
Zoals hij over zijn ouders schrijft, zie ik ze nog niet in een helicopter stappen, of genieten van een straatbbq
Dit is anders een heel duur jurkje hoor.quote:Op maandag 6 november 2006 22:47 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Ik zag hetJe had de gordijnen nog open!
![]()
Oquote:Op maandag 6 november 2006 22:49 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Dit is anders een heel duur jurkje hoor.
"gordijnen"![]()
Maar het blijft moeilijk om iets te verzinnen voor iemand die je totaal niet kent.quote:Op maandag 6 november 2006 22:49 schreef Marsepein het volgende:
Maar goed, ik schud zo 10 ideeen uit mijn mouw. Ergens moet er toch wel een aanknopingspunt zijn om er iets van te maken.
Vonk, hoe staat het ervoor?
Ooh .. dat met eftelingovernachting lijkt mij gaaf!quote:Op maandag 6 november 2006 22:53 schreef klipper het volgende:
[..]
Maar het blijft moeilijk om iets te verzinnen voor iemand die je totaal niet kent.
Er zijn toch wel meer dingen die je ouders graag doen vonkenboer?
Misschien een hotelovernachting met champagneontbijt.
Of een hotelovernachting met de helefamilie in het efteling hotel en entree (winterefteling)
Heb ik zelf ook gedaan met mijn 12 1/2 jarig huwelijkquote:Op maandag 6 november 2006 22:55 schreef taxibabe het volgende:
[..]
Ooh .. dat met eftelingovernachting lijkt mij gaaf!![]()
Ik zag hetquote:Op maandag 6 november 2006 22:54 schreef klipper het volgende:
Ik had die balkenschuif dan ook van jouw![]()
Maar ik heb je wel de eer gegeven.![]()
Je moeder houdt erg veel van de tuin.quote:Op maandag 6 november 2006 20:52 schreef Vonkenboer het volgende:
Goed; de deadline komt steeds dichterbij en ik weet serieus niet wat ik mijn ouders moet geven voor hun 35 jarig huwelijk.
Profielschets
- Mijn moeder is 64, vader is 58
- Huismoeder, kraanmachinist
- Ze zijn niet sportief
- Koken of workshops daarin; vallen af (ze koken omdat het moet)
- Audio en televisie; vallen af allemaal reeds vernieuwd
- Ze willen geen plastic kuipstoeltjes van een zeker niet te beschrijven merk
- Beeldjes in de tuin hebben ze ook al
- Boeken of tijdschriften vallen ook af
- Moeders houdt heel erg van de tuin
- Vaders is het liefst bezig met klussen om en rond het huis
Ik weet het echt niet meer![]()
![]()
![]()
Wat moet hier staan?? NIET of ermee???quote:Op maandag 6 november 2006 22:56 schreef Marsepein het volgende:
Of geef ze iets tastbaars, een (nieuwe) combi-magnetron, een senseo of beter een echt espressoapparaat, of nog beter een beertender (Dan heb je er zelf ook wat aan.)
Brand een dvd met alle jeugdfoto's en geef ze die samen met een dvd speler (Heb ik gedaan met mijn schoonouders, die waren helemaal emo zo blij)
Nee gewoon emo, zoals het er staat, afgekort van emotioneel. Dat wat vroeger (Toen de politie nog op varkens reed en met pijl en boog schoot) turbotaal genoemd werd.quote:Op maandag 6 november 2006 23:46 schreef Solingjan het volgende:
[..]
Wat moet hier staan?? NIET of ermee???![]()
Er komt toch een november meet bij Cijbersijp op Texel?quote:Op maandag 6 november 2006 21:06 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Eventueel initiatief nemen stellen we ook op prijs.![]()
Alleen zo kort voor de feestdagen is het ws wat lastig.
Gezien het feit dat de eerste week november er al op zit, de feestdagen voor de deur staan, er van planning nog geen sprake is, Cijbersijp nog volop over de traploper aan het nadenken is, denk ik dat de meet er wel komt, maar zeker niet voor 2007.quote:Op dinsdag 7 november 2006 08:34 schreef sanger het volgende:
[..]
Er komt toch een november meet bij Cijbersijp op Texel?
www.herinneringoplinnen.nl????quote:Op maandag 6 november 2006 22:50 schreef Duderinnetje het volgende:
Vonk, geef ze een familiefoto. Bij een echte fotograaf gemaakt. helemaal strak en say cheese en met een mooie blauwgemarmerde achtergrond.
Vinden alle ouders leuk
O ja en een knap lijssie erom hè?
Daar heb je wel een punt inderdaad.quote:Op dinsdag 7 november 2006 08:36 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Gezien het feit dat de eerste week november er al op zit, de feestdagen voor de deur staan, er van planning nog geen sprake is, Cijbersijp nog volop over de traploper aan het nadenken is, denk ik dat de meet er wel komt, maar zeker niet voor 2007.
Ik meen me ook van Kroegtijger nog iets te herinneren, maar dat was in mei oid.
Hehe, inderdaad.. ik vrees van welquote:Op maandag 6 november 2006 22:47 schreef klipper het volgende:
[..]
Ben bang dat de helft al afvalt.
Zoals hij over zijn ouders schrijft, zie ik ze nog niet in een helicopter stappen, of genieten van een straatbbq.
Misschien is een zelfbouwpergola iets, je vader heb wat te doen want hij klust om het huis en je moeder heeft wat in de tuin.![]()
Er zijn al zoveel foto's waar we perse met ons drie'n opstaanquote:Op maandag 6 november 2006 22:50 schreef Duderinnetje het volgende:
Vonk, geef ze een familiefoto. Bij een echte fotograaf gemaakt. helemaal strak en say cheese en met een mooie blauwgemarmerde achtergrond.
Vinden alle ouders leuk
O ja en een knap lijssie erom hè?
Als ze ergens niet van houden, dan moet je het ook niet geven.quote:Op dinsdag 7 november 2006 17:29 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Hehe, inderdaad.. ik vrees van wel![]()
Ze zijn niet reisachtig, ze zijn niet avontuurlijk, en bovenal ze houden er niet bepaald zo van om verschrikkelijk in de spotlights te staan...
*Ja, mijn ouders zijn dodelijk saai*![]()
![]()
Tegoed bon voor een speciaalzaak voor tuin of huis is natuurlijk wel een redelijk idee
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |