whoops foutje dan..quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:13 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Hij heeft dezelfde inhoud van de brief gisteren ook verteld aan Lesley.
Dat gebeurt iedere dag een aantal keren. Geen idee waarom ze dat doenquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:15 schreef n1ek het volgende:
[..]
whoops foutje dan..
waarom is er geen geluid en normaal beeld op stream 3 en 4? bij iedereen zo?
smoesje! roep ik meteen!quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:16 schreef happyme28 het volgende:
Niet zo slimme actie van Nena. Heeft het bestandje van Bart over die van zichzelf opgeslagen
Ja sorry, maar ik vind het echt een domme zet van de makers John de Mol. Maar hij moet een programma neerzetten, dus dit kun je zien als een soort noodgreep denk ik.quote:
Daar zou ik door die nieuwe regel al helemaal geen zin meer in hebben. Lijkt vrij zinloos als je er zomaar uit kunt vliegen.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:19 schreef happyme28 het volgende:
Ze moeten een lijst maken met activiteiten/cursussen/opleidingen/bedrijven etc wat ze willen gaan doen in DGK
Ik ga er echt vanuit dat dit eenmalig is en niet iedere maand het geval is. Daarbij snap ik heel goed dat hij sommige bewoners wil lozen. Ik zie het niet als noodgreep maar ik denk wel dat hij zoekt naar manieren om het interessanter te maken en de bewoners aan te sporen om actief met het 'spel' mee te doen.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:19 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ja sorry, maar ik vind het echt een domme zet van de makers John de Mol. Maar hij moet een programma neerzetten, dus dit kun je zien als een soort noodgreep denk ik.
Geen noodgreep? Hou er dan even rekening mee dat hij aan het begin heeft gezegd: "Met 700.000 kijkers ben ik al tevreden".quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:22 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Ik ga er echt vanuit dat dit eenmalig is en niet iedere maand het geval is. Daarbij snap ik heel goed dat hij sommige bewoners wil lozen. Ik zie het niet als noodgreep maar ik denk wel dat hij zoekt naar manieren om het interessanter te maken en de bewoners aan te sporen om actief met het 'spel' mee te doen.
Ik heb gelezen dat 350.000 - 500.000 voldoende is in eerste instantie (ik zeg niet dat hij tevreden is). Hij is wel dingen aan het proberen, daar ben ik het mee eens. Daarom denk ik ook dat dit eenmalig is.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:25 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Geen noodgreep? Hou er dan even rekening mee dat hij aan het begin heeft gezegd: "Met 700.000 kijkers ben ik al tevreden".
Klopt! Maar ze zeikt tegen 'm en roddelt over 'm.quote:
Ja, ik vind ook dat Bart groot gelijk heeft.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:31 schreef Day het volgende:
[..]
Klopt! Maar ze zeikt tegen 'm en roddelt over 'm.
idd... en waarschijnlijk is evil de domste vrouw van de villa .... of is dat natasia ?? ... ik ben er nog niet uitquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:28 schreef Day het volgende:
Stefan: als het een slim publiek is
Evil: Nou, forget it!!
Ja Evil, zou wordt je wel populair hoor
Heeft ze die misschien pas definitief opgezegd toen het zeker was dat ze mocht blijven. Zoiets. Dat lijkt me logisch.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:33 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Ja, ik vind ook dat Bart groot gelijk heeft.
Wat erg voor Sylvia vinden ze nu, zij heeft haar baan heeft opgezegd. Dat vind ik zo vaag. Zij had een kans van 33% dat ze uberhaupt kon blijven, dus die nam zowiezo een heel groot risico.
in hun onderlinge populariteitspoll stond hij vrijwel laatste en Stephan eerste, dat zal nu ook wel anders zijn, maar duidelijk is dat ze het daar totaal anders zien.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:32 schreef scanman01 het volgende:
Ik snap niet dat niemand doorheeft dat Bart heel erg populair is, vooral door zijn romance met Lesley. Hij is in ieder geval niet genoemd door een aantal bewoners als mogelijke populairste.
Nico houdt zich op de vlakte en als hij wat uitspreekt dan kan dat de dag erop weer wijzigen. Ik durf er geen uitspraken over te doen. Maar volgens mij mag hij Bart en Nena wel, alleen laat hij dat niet blijken.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:39 schreef Day het volgende:
Is Nico nou een eenling in dat huis. Weten jullie wie hij wel en niet mag in dat huis? Ik kan die man totaal niet peilen, vind 'm ook een beetje eng, eigenlijk.
Het is overigens wel duidelijk wie zich wel en wie zich niet druk maken om de nieuwe regel
Natasia is de kwaadste niet. Ze is alleen een schreeuwlelijk en een beetje dom.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:40 schreef avonne het volgende:
Is Natasia nou de enige geweest die de zieke verzorgt?
Ik vind haar steeds aardiger
Hij sloot nog een soort weddenschap af op tv vanavond dat hij Bart er binnen 3 weken uit heeft gewerkt.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:42 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Nico houdt zich op de vlakte en als hij wat uitspreekt dan kan dat de dag erop weer wijzigen. Ik durf er geen uitspraken over te doen. Maar volgens mij mag hij Bart en Nena wel, alleen laat hij dat niet blijken.
Ja maar we weten dat hij daarna ook alweer een gesprek met Bart op het terras heeft gehad waarin ze allebei een plan hadden om Stephan er direct uit zou te stemmen. Nico wisselt steeds.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:43 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Hij sloot nog een soort weddenschap af op tv vanavond dat hij Bart er binnen 3 weken uit heeft gewerkt.
Daar hebben Bart en Brian een groot aandeel in gehadquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:49 schreef Day het volgende:
Hey, Natasia heeft Stefan, Eveline en Sylvia door.
Verrassend!
Dat had ze wel wat eerder mogen bedenken dan want op het moment gooit ze alleen haar eigen glazen in met constant het publiek af te schilderen als dom of iets in die trant.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:54 schreef scanman01 het volgende:
Eveline denkt nu toch echt dat ze een grote kans maakt eruit te vliegen.
Ik denk dat dit gaat betekenen dat Eveline vanaf nu anders gaat doen om dit een eventuele volgende keer te voorkomen.
zal het tietentopic eindelijk aanslaan ??quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:54 schreef scanman01 het volgende:
Eveline denkt nu toch echt dat ze een grote kans maakt eruit te vliegen.
Ik denk dat dit gaat betekenen dat Eveline vanaf nu anders gaat doen om dit een eventuele volgende keer te voorkomen.
Hij maakt bewust geen vrienden omdat hij rekening houdt met de aard van het spel.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:39 schreef Day het volgende:
Is Nico nou een eenling in dat huis. Weten jullie wie hij wel en niet mag in dat huis? Ik kan die man totaal niet peilen, vind 'm ook een beetje eng, eigenlijk.
Het is overigens wel duidelijk wie zich wel en wie zich niet druk maken om de nieuwe regel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |