Ja.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 20:11 schreef SunChaser het volgende:
Bestaat duo penotti nog?
Hazelnoot en melk is niet puur.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 20:15 schreef method21 het volgende:
Lekker pasta, en goed nieuw voor je hij bestaat nog steeds, bij de jan linders hebben ze , hazelnoot en melk pasta, hazelnoot bruine deksel en melk blauwe deksel... witte plastic potjes....
Dat plaatje had ik ook gevonden... nee, dat is het niet. Er is niet eens een plaatje meer van die overheerlijke chocopasta.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 23:48 schreef Wickedangel het volgende:
Deze![]()
[afbeelding]
Maar het deksel is blauw en niet rood![]()
De AH in purmerend heeft ze dacht ik.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 23:50 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dat plaatje had ik ook gevonden... nee, dat is het niet. Er is niet eens een plaatje meer van die overheerlijke chocopasta.
Lijkt me sterk, 't wordt gewoon niet meer gemaakt.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 23:53 schreef SilverBullet het volgende:
De AH in purmerend heeft ze dacht ik.Is een XL dus anders XL's zullen het ook vast hebben.
Dat zou zo maar eens kunnen.quote:Op woensdag 1 november 2006 00:14 schreef snowfalcony het volgende:
Als het de originele zijn, dan zijn ze ver over de datum
ga naar Google type in pastachoca , en dan afbeeldingen en ziedaar een advertentie van pastachocaquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 23:50 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dat plaatje had ik ook gevonden... nee, dat is het niet. Er is niet eens een plaatje meer van die overheerlijke chocopasta.
Die had ik ook al gezien en die staat ook in de link die snowfalcony postte, maar dat is al een hele oude variant en niet zoals ik 'm ken.quote:Op woensdag 1 november 2006 03:33 schreef verzameldirk het volgende:
ga naar Google type in pastachoca , en dan afbeeldingen en ziedaar een advertentie van pastachoca![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |