quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 10:32 schreef T-lex het volgende:
[..]
Wie is die in dat roze truitje dan....juist ja...;)
quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 10:34 schreef T-lex het volgende:
Probeer ik over de streams te praten...ist weer niet goed.![]()
Natuurlijk is dat goed. Dat mag en doen velen toch?quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 10:34 schreef T-lex het volgende:
Probeer ik over de streams te praten...ist weer niet goed.![]()
De manier waarop???!!! Stel je niet aan zeg.quote:
Oké T. We gaan gezellig verder.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 10:39 schreef T-lex het volgende:
[..]
De manier waarop???!!! Stel je niet aan zeg.![]()
Je doet net of we mekaar hier in de haren vliegen....![]()
Niks geen probleem hier hoor NS....![]()
oew.... Droomscenario!!!quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 10:42 schreef kamper het volgende:
Ja een goede strategische zet van Jeroen, respect! Het is alleen voor hem te hopen dat Tijn er nu uit vliegt - Dit zou dan wel weer spijtig zijn de voor de kijker, Tijn is toch een van de dragende gasten van het programma - anders zitten ze de volgende keer beide op de bank.
quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 10:45 schreef buyukAbi het volgende:
gnagna, heb net alles terug gelezen, Jeroen is mijn held. Van mij mag hij winnen!!!!! Heb me nog niet eerder uitgelaten over Tijn, maar wat een misselijk mannetje vind ik het, al vanaf dag 1. "O ik voel me zo schuldig, dat ik heb gegeten" "O ik vind het zo rot dat door mij je man heel het huis wil verbouwen" blablablabla
bah
Dat is nogal onmogelijkquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 10:46 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
oew.... Droomscenario!!!![]()
En dan Jeroen winnen! Ikheb het met Tijn wel gehad hoor. dat semi-intellectuele dat beter dan de rest... bleeg...
maar die lamp lijkt me nu niet zo uitdagend. leuk wordt het pas als ze na een aantal uren opletten de lamp in één minuut 8 keer aan doen...![]()
als ze m maar snel genoeg uitdoen kan dat best...quote:
Hij heeft niets anders gedaan.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 11:01 schreef Peter6000 het volgende:
Rik geeft steekjes onder water aan Jeroen (die er niet bij zit).
quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 11:03 schreef miraculeus het volgende:
6 nov. exit marcia
13 nov. exit Semih
20 nov. exit Jeroen
27 nov. finale met 4 personen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |