quote:
Op maandag 30 oktober 2006 16:18 schreef Day het volgende:[..]
Nee, geen makkelijk verwijt.
Natasia heeft om feedback gevraagd en die heeft ze van de rest ook gekregen. En eerlijk ook. Er is gewoon tegen d'r gezegd wat men fout vond en wat niet. Had Nena dus ook kunnen doen i.p.v. nu bij Bart te roddelen.
Dat vind ik echt onzin.
![]()
Als iemand om feedback vraagt, betekent dat niet dat je onmiddelijk al je hebben en houwen over die persoon op tafel MOET leggen. Dat is in het dagelijks leven al lang niet altijd verstandig, en al helemáál niet in een spelsituatie als DGK.
Nena vertrouwt Natasia niet, en vindt het een naar, slecht mens, dat is wel duidelijk. Ze wil zo weinig mogelijk met haar te maken hebben.
Ik kan haar geen ongelijk geven.
Maar goed, ik zal jou wat feedback geven Day: ik heb de indruk dat je het nogal geforceerd aan het opnemen bent voor Natasia, en daarbij niet altijd met even sterke argumenten komt. En nu sleep je die "doelen" er weer met de haren bij. Best hoor, maar het lijkt me weinig zinvol om een Natasia _ Nena wedstrijdje te gaan houden hier.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."