Woelli was nog wel tof. Die andere 2 komen vast wel weer om de hoek zeilen zodra ze een kandidaat hebben waar ze zich aan vast kunnen klampen enzoquote:Op maandag 30 oktober 2006 23:19 schreef BVO het volgende:
[..]
Vergeet Woelli niet.
Ah: 't IDO-forum: de definitieve stats.
Het Ellentrio.quote:Op maandag 30 oktober 2006 23:19 schreef BVO het volgende:
[..]
Vergeet Woelli niet.
Ah: 't IDO-forum: de definitieve stats.
Die is gestopt op dat account vanwege 5000 postsquote:Op maandag 30 oktober 2006 23:22 schreef superhero87 het volgende:
en WithMe:)
Oh helpquote:
quote:Op maandag 30 oktober 2006 23:21 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Woelli was nog wel tof. Die andere 2 komen vast wel weer om de hoek zeilen zodra ze een kandidaat hebben waar ze zich aan vast kunnen klampen enzo
Ik doe alleen mee als jij hem organiseert.quote:
Ik stuur nu gewoon iedereen een herinneringsPMquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 11:29 schreef Zhenar het volgende:
Jij helpt mij tenminste in elk topic herinneren dat ik hem nog moet invullen![]()
OMG! Ik had nog niet eens gedacht aan de mogelijkheden die PM biedt aan vergeetachtige pronobitches!quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 11:31 schreef BVO het volgende:
[..]
Ik stuur nu gewoon iedereen een herinneringsPM!
Maar een aparte aan jou!
www.deurbeleidamsterdam.nlquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 12:32 schreef BVO het volgende:
Vergadering voor wat?
Met mij is het kei-goed.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 15:54 schreef sbientje het volgende:
en met jou? toch leuk, zo'n reunie
ik werd wakker en toen was ik er ineens. Vind het helemaal niet leuk, kom me alsjeblieft redden! HELP!!!!quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 15:54 schreef PeRi het volgende:
[..]
Sbien!
Hoe ben je in Noorwegen terecht gekomen, bij dat hotel?
Whehehe. Ja of je dus zelf gereageerd had op ads via internet of dmv een organisatie. Weg uit NL, iets nieuws ergens anders? Of via een opleiding? Weet nog dat je in de knoop zat met school vorig jaar.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 16:04 schreef sbientje het volgende:
[..]
ik werd wakker en toen was ik er ineens. Vind het helemaal niet leuk, kom me alsjeblieft redden! HELP!!!!
nee hoor, via een organisatie! of wil je ook nog weten welke organisatie enzo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |