Daar heb ik volgens mij nog geen last van gehad.quote:Op maandag 30 oktober 2006 18:29 schreef -Dries- het volgende:
Daarnet had ik gewoon weer button-lag hoor
Volgens mij ook. Kwam er gisteren al een aantal tegen die Inter waren. Nou is dat verder ook niet zo heel raar als je ziet welke spelers ze hebben.quote:Op zondag 29 oktober 2006 19:55 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Inter is volgens mij de beste club in het spel!
Voeg mij is toe: Max Craterquote:
Ik heb altijd het vermoeden dat het verliezende team de laatste slotminuten nog een turbo-stats-boost krijgenquote:Op maandag 30 oktober 2006 23:56 schreef taart het volgende:
Zo, 3 online wedstrijden achter elkaar een doelpunt in de laatste minuut geincasseerd. Het gaat lekker.
Dan doen ze gewoon extra hun bestquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 00:05 schreef Robocock het volgende:
[..]
Ik heb altijd het vermoeden dat het verliezende team de laatste slotminuten nog een turbo-stats-boost krijgen![]()
Alles gaat altijd nog even fout
Jammer, dat was mijn specialiteitquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 08:27 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Net een stuk of 10 potjes gespeeld PC Online, geen connectie en lag problemen gehad.
Wat ik wel vervelend vind is wanneer je een sliding maakt, en dan ligt er buiten beeld ook ineens een ander ventje een sliding te maken.
Dat verdedigen gaat wel steeds beter, nog erg wennen aan het begin, maar het is nu meer een kwestie van timing en de tegenstander zijn spel beter lezen dan zomaar lukraak grof er tussen duiken.
Check is even me post op pagina 1 maat.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 11:27 schreef Gajes het volgende:
Ben vanmiddag online op xbox 360: Gajes! En die guide book wat staat er allemaal in?
Ik zie het inderdaad! Welke Trucjes gebruiken jullie?quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 11:51 schreef Cubewoods het volgende:
[..]
Check is even me post op pagina 1 maat.
Ik heb hem ook vastgehouden.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 16:30 schreef toma het volgende:
jeuj , D2 League en D2 Cup gewonnen met Ajax.
Nu hebben 3 clubs intresse getoont in Huntelaar waaronder Arsenal
Hoe realistisch kan t zijn
Maar nu heb ik de touwtjes in handen en hij gaat NIET weg
Mutu kopenquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 16:34 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Ik heb hem ook vastgehouden.![]()
Babel is er trouwens ook nog steeds bij maar ik wacht nog wel even want ik zit redelijk in mijn geld.
Messi en Chivu heb ik er al bij als basisspelers en wat goedkope gekocht zodat er wat winst te maken is.
Als ik voor sta komen die er in.![]()
Ik zit nog wel te zoeken naar een goeie derde spits zodat ik kan wisselen.
Adriano denk ik dat het gaat worden maar ik weet zijn prijs nog niet.![]()
quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 17:09 schreef StarGazer het volgende:
Ik heb Van Persie gekocht. Nou nog FF een goede spits kopen want Huntelaar is drama. Tot dusver maar 1 doelpunt gemaakt. Scoren is sowieso wel erg lastig vind ik.
Ik zal Van Persie er eens achter proberen.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 17:13 schreef toma het volgende:
[..]ik vind Huntelaar nou net heel fijn. Hij staat in de standaard opstelling alleen een beetje alleen dus je moet r wel een hangende spits achter zetten dat voetbalt beter
ik vind scoren ook heel lastig, dat afstand schoten moeilijker zijn vind ik niet erg maar nu gaat er wel heel erg veel over. daarnet online op xbox live, ik kom 5 keer alleen op de keeper af en 3 keer schiet ik hem tegen de keeper op, 1 keer over en 1 keer mislukte het me er langs te gaan. ach misschien ben ik wel gewoon slechtquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 17:09 schreef StarGazer het volgende:
Ik heb Van Persie gekocht. Nou nog FF een goede spits kopen want Huntelaar is drama. Tot dusver maar 1 doelpunt gemaakt. Scoren is sowieso wel erg lastig vind ik.
Huntelaar was bij mij in het begin ook niet heel goed. Babel begon een heel stuk sterker. Huntelaar en babel zijn nu echt flink geklommen en scoren lekker.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 17:09 schreef StarGazer het volgende:
Ik heb Van Persie gekocht. Nou nog FF een goede spits kopen want Huntelaar is drama. Tot dusver maar 1 doelpunt gemaakt. Scoren is sowieso wel erg lastig vind ik.
wat? onscherpe graphics?quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 17:29 schreef toma het volgende:
[afbeelding]
ik had t liever gezien zoals op t onderste plaatje
wat gebeurd er danquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 18:39 schreef Cubewoods het volgende:
Ja na het schieten heel snel R2 indrukken ;p
Koop Obinna - 19 – SMF, CF - 93.5 - 27. Jong talent, en wordt erg goed. Hij is ook best goedkoop, en hoeft niet zo een duur contract.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 18:46 schreef satecl het volgende:
tering niemand wil naar mijn club(man udt) komen:
Seedorf
Beckham
Sneijder
Guti
Davids
Nedved
Raul Bravo
en ik bied ze echt genoeg...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |