Het weekend programma.
Jeroen mag een envelop uit het Washok pakken en in de Lounge voor zijn Medebewoners voorlezen. Het betreft het programma voor het aankomende weekend. Het is duidelijk dat Big Brother de Bewoners wil verwennen, maar laat niet na een verstandige boodschap mee te geven.
Bewoners,
Het staat jullie natuurlijk vrij om vanavond een glaasje te drinken.
Big Brother begrijpt ook best dat jullie zin hebben in een feestje.
Maar…. Jullie weten dat Big Brother nooit van te voren bekend maakt wat er gaat gebeuren.
Maar in dit geval moeten jullie toch wel even weten wat er voor het weekend op het programma staat. Dan kunnen jullie je eigen plannen daarop afstemmen. En het is niet echt onverstandig je krachten te sparen voor wat er komt.
Vanavond wordt het ouderwets gezellig spelletjesavond. Op z’n ‘Oudhollandsch’ zeg maar. Aangekleed met lekkernijen in stijl. Knus en gezellig. Hou er wel rekening mee dat alle spelletjes weer moeten worden ingeleverd zodra de laatste van jullie naar bed gaat. Zet alles maar netjes in het Washok.
Morgenavond is het lekker op de bank liggen met een filmpje op de buis. Ook al weer aangekleed met een paar kleinigheden die het zo leuk huiselijk kunnen maken.
Zondag heeft Big Brother een feest gepland. Dan komt er dus niet alleen een exitdiner maar daarna ook nog eens een avond met muziek om helemaal los te gaan.
Big Brother heeft dit programma opgesteld met in het achterhoofd steeds wat vooral de genomineerden leuk en gezellig vinden.Omdat het afscheid nemen voor jullie steeds moeilijker wordt, is het programma voor het weekend erop gericht Marlies, Marcia en hun Medebewoners nog een paar mooie dagen te bezorgen.
Nu jullie in grote lijnen op de hoogte zijn van wat het weekendprogramma te bieden heeft, hoopt Big Brother dat jullie je eigen plannen daarop af kunnen stemmen. Bedenk wel dat een goede maaltijd nog niet voldoende bodem is voor veel drank. Bouw je krachten op, zondag komt er een echt feest.
Big Brother wenst jullie een mooi weekend en veel plezier.
Bron
Talpa.tv
Karper diem, vis van de dag