Valt erg mee, ik heb me prima vermaakt!quote:
hahaha ben met de isa bezig en hij cachte mijn reply dus ik pissed ...wel godverdomme als ik post post ik...quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:18 schreef puntoortje het volgende:
[..]
moet je dat nou 2 keer zeggen??
nee Demins! Ik constateerde slechts!quote:
quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:23 schreef demins het volgende:
[..]
Valt erg mee, ik heb me prima vermaakt!![]()
Maar wel sneu voor jou natuurlijk!
Je interpreteerde, zeiksnor, en nog slecht ook! De gewraakte woorden heb ik nooit gebruikt.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:25 schreef versabommie het volgende:
[..]
nee Demins! Ik constateerde slechts!
je draait er omheen, vrouwenhater!quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:27 schreef demins het volgende:
[..]
Je interpreteerde, zeiksnor, en nog slecht ook! De gewraakte woorden heb ik nooit gebruikt.![]()
Heb het inene reuze naar mijn zinquote:
quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:28 schreef LekkerSimpel het volgende:
De buurtjes scoren 3x zoveel meer kijkers dan een reguliere uitzending van de live-show van BB.
Ze staan op de 6e plaats van de kijkcijfers van gisteravond bij "Ik vertrek"![]()
Dat van er om heen draaien verwerp ik, maar dat ik hier langzamerhand een geducht vrouwenhater aan het worden ben, dat geef ik grif toe! Eigenlijk heb ik alleen nog maar een grotere afkeer van TL, maar die is ook hors concours!quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:28 schreef versabommie het volgende:
[..]
je draait er omheen, vrouwenhater!
en wat hebben wij jou nou weer misdaan?!quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:31 schreef demins het volgende:
[..]
Dat van er om heen draaien verwerp ik, maar dat ik hier langzamerhand een geducht vrouwenhater aan het worden ben, dat geef ik grif toe! Eigenlijk heb ik alleen nog maar een grotere afkeer van TL, maar die is ook hors concours!![]()
Waarschijnlijk heeft de gemiddelde vrouw grotere testikelen dan Deminsquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:32 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
en wat hebben wij jou nou weer misdaan?!![]()
![]()
Gekwetst, vernederd en hard in mijn zij geschopt, waar ik toch al pijn had!quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:32 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
en wat hebben wij jou nou weer misdaan?!![]()
![]()
Flikker eens op met die meuk!quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:34 schreef BONG4002 het volgende:
* strooit maar even wat liefde en vrolijkheid in dit topic
* BONG4002 zucht en constateert dat het helaas niet geholpen heeftquote:
Zeker de gemiddelde vrouw op Fok! Maar of ze dat leuk vinden...quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:34 schreef versabommie het volgende:
[..]
Waarschijnlijk heeft de gemiddelde vrouw grotere testikelen dan Demins![]()
Heejj..quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:34 schreef demins het volgende:
[..]
Gekwetst, vernederd en hard in mijn zij geschopt, waar ik toch al pijn had!![]()
Puntje is niet meer in love met me
en sinds wanneer is puntje álle vrouwen?!quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:34 schreef demins het volgende:
[..]
Gekwetst, vernederd en hard in mijn zij geschopt, waar ik toch al pijn had!![]()
Puntje is niet meer in love met me
Kijk Bommels, dat noem ik nog eens een constatering!quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:36 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
* BONG4002 zucht en constateert dat het helaas niet geholpen heeft
niet?!quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:36 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
* BONG4002 zucht en constateert dat het helaas niet geholpen heeft
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |