Dit is inderdaad het probleem. Maar het probleem is bij een laptop, dus een nieuwe toetsenboord gaat niet echt makkelijk.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 10:29 schreef Blue Thunder het volgende:
de symptonen die je aangeeft duiden toch echt op de shift knop...
je hebt er 2 overigens he
Shift 2 = @
Shift muisklik en bewegen is = selectie
laat me raden, je kan alleen in hoofdletters typen (tenzij je capslock aanzet)?
en anders pak je toch een ander toetsenbord?
Jah, dank jequote:Op donderdag 26 oktober 2006 10:40 schreef Big_Boss_Man het volgende:
whehe
ik probeer een reputatie te verwekkenquote:Op donderdag 26 oktober 2006 10:52 schreef Blue Thunder het volgende:
[..]
Jah, dank je
Probeer je zo je postgemiddelde hoog te houden?
Ik heb het met beide shift-toetsen geprobeerd, maar het probleem blijft bestaan. Ik ram wel twintig keer erop, maar er gebeurt niets. Overigens krijg ik bijvoorbeeld @ zowel zonder als met shift. Daarnaast krijg ik selectie ook zonder shift.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 10:39 schreef Blue Thunder het volgende:
oei... dat is een nasty detail inderdaad.
vaak kan je er overigens wel een extra keyboard op aansluiten via ps/2 danwel usb..
en anders moet je zoeken naar een vervangend toetsenbord.. die zijn wel te krijgen en ook relatief eenvoudig te vervangen over het algemeen..
en anders heb je een leuk hobbyproject
quote:Op donderdag 26 oktober 2006 11:05 schreef Pingguest het volgende:
[..]
Maar het zou toch te idioot voor worden zijn dan dat ik een gewoon toetsenboord moet aansluiten op een laptop?
quote:Op donderdag 26 oktober 2006 10:29 schreef enlightenedwizza het volgende:
dat zal dan een nieuwe toetsenbord / palmrest worden
Jah da's waarquote:Op donderdag 26 oktober 2006 10:58 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
ik probeer een reputatie te verwekken
en 23 dingen in 1 keer opgestarten verdiend een subtiele whehe toch
nou, vaak is het eraf halen geen probleem... maar erop drukken is een gekloot op niks afquote:Op donderdag 26 oktober 2006 11:40 schreef droks het volgende:
Ik weet niet hoe een laptop toetsenbord in elkaar zit, maar wat als je de shift toetsen en dat rubbertje er ff af haalt en opnieuw erin doet, misschien dat die dubbel gevouwd zit ofzo.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |