Bull's eye!quote:Op donderdag 26 oktober 2006 08:21 schreef sampoo het volgende:
Een beter uitgewerkte wijzer al zijn ook deze kreten ook zonder al te veel nuance. Verder zijn een aantal punten waarmee de PvdA is gekomen nou ook niet typisch links. Ik ben best verbaasd dat ik in het midden uitkom.
[afbeelding]
Waarom is het een gemiste kans? Dit geeft toch ook aan waar je zit?quote:Op donderdag 26 oktober 2006 08:46 schreef HenriOsewoudt het volgende:
Wat een vreemde as-indeling, links-rechts vs conservatief-progressief. Waarom niet het Nolan Diagram gebruikt? Gemiste kans.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop