Eh Lesley, leuk dat je meedoet, maar BE heeft per ongeluk 6 foto's geplaatst terwijl we 4 hebben afgesproken. Omdat anderen al hebben ingestuurd wil ik er 2 weghalen, kun jij aangeven welke je weg wilt hebben?quote:Op vrijdag 10 november 2006 21:45 schreef lesley het volgende:
ook ingezonden, geen super foto's maar wat wil je met een kamertje van drie bij vier
hoe werkt dat stemmen nou eigenlijk?
Scherp, we gaan de post van Lesley aanpassen.quote:Op vrijdag 10 november 2006 21:21 schreef Reese het volgende:
[..]
BE! Het mochten toch maar vier fotootjes zijn?![]()
Nee, ik denk dat dat geen goed idee is. Ook omdat er al mensen hebben ingezonden.quote:Kunnen trouwens ivm het gebrek aan inzendingen de spelregels niet een beetje aangepast worden?Ik heb nog wel foto's van een keimooi pleepaleis in de aanbieding
![]()
Regels zijn regels, BEquote:Op vrijdag 10 november 2006 22:55 schreef Brighteyes het volgende:
Ze stuurde er 6 en ik kon/wilde niet kiezen. Ik zag er eig. niet echt iets fouts in.
quote:Op vrijdag 10 november 2006 23:00 schreef Reese het volgende:
[..]
Regels zijn regels, BE. Let nou es op in FC als Marsepein het je uitlegt
![]()
Eh, het was maar een grapje hoor, Marsepein. Ik pest BE nou eenmaal graagquote:Op vrijdag 10 november 2006 22:51 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Scherp, we gaan de post van Lesley aanpassen.
[..]
Beetje raar argument. Desnoods sturen zij toch alsnog een andere kamer in. Hoeveel inzendingen zijn er nu? Weinig, dat zeg je zelf steeds. En het is nou niet dat er geen gegadigden zijn. Er lopen diverse topics hier in K&W van users die een flatje/huis/paleis verbouwd hebben. Maar misschien is nog net de slaap- of woonkamer niet helemaal af.quote:Nee, ik denk dat dat geen goed idee is. Ook omdat er al mensen hebben ingezonden.
Even voor de goede orde. Het gaat me hier niet om mijn eigen inzending he? Dat was maar een garpje. Ik probeer alleen die wedstrijd wat succesvoller te krijgen.quote:Op vrijdag 10 november 2006 23:25 schreef Marsepein het volgende:
Ik snap heel goed wat je bedoeld hoor, maar tijdens een wedstrijd de regels veranderen is niet helemaal wat ik me van een wedstrijd voorstel.
Zie het als een leermoment, ook voor ons. Zo vaak hebben we zoiets nog niet gehad in K&W.
Dat had ik begrepen hoorquote:Op vrijdag 10 november 2006 23:32 schreef Reese het volgende:
[..]
Even voor de goede orde. Het gaat me hier niet om mijn eigen inzending he? Dat was maar een garpje. Ik probeer alleen die wedstrijd wat succesvoller te krijgen.
Mijn uitspraak dat we nog niet zo vaak een wedstrijd in K&W hebben gehad was dus ook een grap, wellicht een slechte omdat de smilie ontbrak.quote:Wat is dat nou voor een starre houding? Er is nog nooit zoiets geweest in K&W. Nu wel, hartstikke leuke wedstrijd met dito prijs, dat moet goedkomen. Wat blijkt, de inzendingen vallen tegen. Mmm, what to do, what to do? Oh ja, laten we er een leermoment van maken.
Vooralsnog heb ik niet het idee dat de wedstrijd niet succesvol is. Het zou allicht beter kunnen, maar het is ook nog niet voorbij.quote:Ik weet overigens niet wanneer je dat leermoment nodig gaat hebben, want zoals ik in mijn vorige post al aangaf is alleen een succesvolle wedstrijd dé manier om je op de kaart te zetten als subforum, als forum en als site.
Beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald, was het toch?
Ik ben zo blij blij blijquote:
Leuk idee! Wie weet wat er in de toekomst nog gaat komen!quote:Op maandag 13 november 2006 16:39 schreef Deepad het volgende:
Kunnen we ook geen wedstrijd houden van VOOR en NA ?
We hebben namelijk pas een huisje gekocht en zijn nu druk bezig met alles te "moderniseren". Op de onderstaande link staan foto's van de "oude" woonkamer en van de "nieuwe" woonkamer (wij zijn wel nog niet helemaal klaar).
foto's van onder andere onze woonkamer
is dat niet een beetje vergelijkbaar met de FOK! klusaward zoals we die eind vorig jaar, begin dit jaar hadden?quote:Op maandag 13 november 2006 16:39 schreef Deepad het volgende:
Kunnen we ook geen wedstrijd houden van VOOR en NA ?
We hebben namelijk pas een huisje gekocht en zijn nu druk bezig met alles te "moderniseren". Op de onderstaande link staan foto's van de "oude" woonkamer en van de "nieuwe" woonkamer (wij zijn wel nog niet helemaal klaar).
foto's van onder andere onze woonkamer
quote:Op maandag 13 november 2006 07:41 schreef Marsepein het volgende:
En ook de foto's van renesite staan erbij
Jaaaaaaa, ze staan er, leukquote:Op maandag 13 november 2006 17:17 schreef Renesite het volgende:
[..]Had het wat druk enzo, steeds er bij in geschoten
![]()
meubels komen pas 6 December dus ik doe helaas niet meequote:Op zondag 12 november 2006 22:31 schreef BoJo het volgende:![]()
misschien ga ik het ook redden, ben druk aan het klussen in mijn nieuwbouw woning![]()
30 November komen ze mijn meubels bezorgen dus theoretisch zou het net kunnen
Mijn boring livingroom overtreffen moet geen enkel probleem zijn HM-II. Leuk dat je zag dat ik een tafel hebquote:Op maandag 13 november 2006 20:40 schreef HMaster-II het volgende:
Ik ga ook meedoen dit jaar...
Moet natuurlijk wel Saabmobiel overtreffen
Tuurlijkquote:Op dinsdag 21 november 2006 20:41 schreef Soulshaker het volgende:
ik heb maar 1 kamer... mag ik ook meedoen?!
quote:Op vrijdag 24 november 2006 15:41 schreef sweetgirly het volgende:
En oh ja Razztwizzle, zou ik mogen vragen waar jij die of je gordijnen vandaan hebt en als je ze dicht hebt, zo zonder vitrage of plakspul op je ramen, zijn ze dan evengoed wat verduisterend?
Denk je aan de sluitingstermijnquote:Op dinsdag 21 november 2006 20:44 schreef Soulshaker het volgende:
ik zal eens even tussen de fotos kijken
Ik weet het, ik zal morgen de foto's naar je versturen.quote:Op woensdag 29 november 2006 15:02 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Denk je aan de sluitingstermijn
Dat geldt trouwens voor alle mensen die nog mee willen doen!
Op de valreep een paar inzendingen zou tof zijn!
Doe het 's morgens dan, 's middags ben ik niet meer in NL en zeker niet online.quote:Op woensdag 29 november 2006 15:06 schreef sanger het volgende:
[..]
Ik weet het, ik zal morgen de foto's naar je versturen.
Dat wordt krap, ik ga mijn best doen.quote:Op woensdag 29 november 2006 15:07 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Doe het 's morgens dan, 's middags ben ik niet meer in NL en zeker niet online.
Dan mail je naar beide, BE en ik. Dan komt het zeker goed.quote:Op woensdag 29 november 2006 15:10 schreef sanger het volgende:
[..]
Dat wordt krap, ik ga mijn best doen.
Doe ikquote:Op woensdag 29 november 2006 15:12 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Dan mail je naar beide, BE en ik. Dan komt het zeker goed.
Leuk!quote:Op woensdag 29 november 2006 16:47 schreef Vicky het volgende:
* Vicky gaat toch nog een snel fototje maken denk ik..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |