Daar krijg je alleen maar vieze vetvlekken van..quote:Op maandag 23 oktober 2006 05:44 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
De JSF, dat zijn puike vliegtuigen hoor.Politici kun je hooguit als levende bom gebruiken.
duizend euro per maand voor uit eten en telefoontjes?quote:Op maandag 23 oktober 2006 10:46 schreef Colnago het volgende:
Oppositieleider Maarten van Poelgeest van GroenLinks vroeg zich dit weekend af of bij de VVD wel sprake was een onkostenvergoeding. ''Duizend euro in de maand is meer dan een bijstandsuitkering. Dat geef je niet zomaar uit aan telefoontjes en af en toe een etentje met relaties.''
Hij gaat toch niet elke dag uit eten om de belangen van de gemeente te behartigen? 1000 Euro per maand zonder verantwoording vind ik niet niks.. zeker is wel dat Huffnagel makkelijk gemeenschapsgeld uitgeeft.quote:Op maandag 23 oktober 2006 11:13 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
duizend euro per maand voor uit eten en telefoontjes?
Dat is nog geen 33 euro per dag, 45 als je alleen ma-vrij rekend. Mijn Per Diem (dag geld) is minstens 50 Euro per dag (afhankelijk van lokatie) , voor eten, telefoneren en taxi rijden.
Je kan met een bedrga per dag werken, of met bonnetjes. Als mensen met bonnetjes werken geven ze meer geld uit.
Beste regeling voor onkosten in een Per Diem, medewerkers een vast bedrag per dag geven voor onkosten, wat ze meer uitgeven pech, wat ze minder �itgeven mogen ze houden. Dan zijn je medewerkers zuiniger en je hebt nauwelijks overhead aan tijd om alle declaraties te maken en verwerken.
Je vergeet erbij te vermelden dat het bedrag waar ze bij Editie NL uiteindelijk op anderhalf keer zoveel uitkwamen, maar wel voor 6 keer zoveel mensen.quote:Op maandag 23 oktober 2006 22:30 schreef Scheepschroef het volgende:
Editie NL had er een stukje over en ze hadden tot mijn stomme verbazing hun huiswerk gedaan. Naar een evenementenorganisator toe geweest om eens te kijken, conclusie: Feesten zijn gewoon erug duur. (Bijvoorbeeld het boeken van Anouk, kost al 125.000 euro.)
Eten, taxi rijden, hotel overnachting, lintje knippen, dat loopt op in een maand schatquote:Op woensdag 25 oktober 2006 10:49 schreef Libris het volgende:
[..]
Hij gaat toch niet elke dag uit eten om de belangen van de gemeente te behartigen? 1000 Euro per maand zonder verantwoording vind ik niet niks.. zeker is wel dat Huffnagel makkelijk gemeenschapsgeld uitgeeft.
dat zie je verkeerd... (althans dat zal het antwoord zijn van de gemiddelde vvd'er, ambtenaar, consultant etc etc)quote:Op woensdag 25 oktober 2006 17:51 schreef gwreijman het volgende:
Kijk maar naar de logo die ik heb gevonden op de site van AD Haagsche Courant.
De nieuwe logo staat op de rug van die shirt.
[afbeelding]
Lijkt net een zaadcel die vierkant geslagen is![]()
![]()
![]()
*gelul*quote:Op maandag 23 oktober 2006 22:30 schreef Scheepschroef het volgende:
(Bijvoorbeeld het boeken van Anouk, kost al 125.000 euro.)
Borsato met band kost ¤ 50.000, 't zelfde als 2 uurtjes Tiësto, en dat is echt de top-top-top van Nederland,de rest, en dan echt de rest kost minder dan die halve tonquote:Bekend nationaal gage ¤ 2.000,00 tot ¤ 5.000,00 (excl. BTW, buma stemra, licht, geluid en podium)
Abel
Alex (o.a. bossie rooie rozen)
Peter Beense (bekend van Ajax)
Petra Berger (ex. Chess en in 1999 winnares soundmixshow met Emma Shapplin vertolking)
Big, Black & Beautiful (soulshow act o.a. Supremes, Three Degrees en Destiny’s child)
Birgit (Schuurman, DJ)
Blauhuster dakkapel
Cherwin (winnar Europese soundmixshow 1999)
Jody Bernal
Grad Damen
Peter Douglas (Nederlandse Frank Sinatra)
Dutch Diva’s
Louis van Dijk (evt. met trio)
Edsilia Rombley
Margriet Eshuis
Linda Estelle (voorheen T-Spoon)
Ester Hart (winnares nationaal songfestival 2003)
Hind (idols 2003)
Arne Jansen
Erikah Karst
Mariska van Kolck
Peter Koelewijn
Wolter Kroes
Robert Leroy
Marylane
Anita Meijer
Robert Paul
Replay (combinatie met Gordon en Marlayne mogelijk)
Rob Ronalds
Sigrid met act als heilsoldate
Harry Slinger (voorheen Drukwerk)
(New) Timeless
Linda Wagenmakers
Marianne Weber
Bekend nationaal gage tot ¤ 10.000,00 (excl. BTW, buma stemra, licht, geluid en podium)
Frank Boeijen
Boris Titulaer (winnaar Idols 2004)
Xander de Buisonjé solo (voorheen Volumia!)
De Dijk (moeilijk beschikbaar voor bedrijfsfeesten)
Def Rhymz (o.a. ik ben niet te stoppen)
Di-rect
Diva’s of Dance (met o.a. Linda Estelle van T-Spoon, Anita van 2-Unlimited)
Do (met band of combo)
Laura Fygi met band (onder bepaalde voorwaarden)
Raymond van het Groenewoud
Hermes House Band
Ruth Jacott
Janse Bagge Bend
Gerard Joling
Jasperina de Jong
Jovink en de Voederbietels (lijkt op Normaal maar dan anders)
Carel Kraayenhof (bandeonist bij het huwelijk Maxima en Willem Alexander)
Lichter Laaie
Loïs Lane
Vera Mann
Milk Inc.
Circle Percussion (percussie)
Mathilde Santingh
Mieke Stemerdink met smartlappenband (voorheen van de Gigantjes)
Berdien Stenberg
Sita met band
Sugar Lee Hooper (onder voorbehoud)
Lee Towers
True Colors
T-Spoon
Herman van Veen
Van Dik Hout
VOF de Kunst
Chris Zegers
Gage boven ¤. 10.000,00
Anouk
Frans Bauer met live band
Clouseau
Ilse de Lange
Hans Dulfer met band en/of Candy Dulfer
Girls Wanna Have Fun (wisselende samenstelling o.a. Mieke Stemerdink, Manuela Kemp, Monique Klemann, Suzanne Klemann (Loïs Lane) en Mylene de la Haye)
Golden Earring (uiterlijk om 22.00 uur)
Gordon (combinatie met Replay en Marlayne mogelijk)
Kayak
Helmut Lotti
Krezip
Guus Meeuwis en vagant
Rob de Nijs met band
Slagerij van Kampen
Wibi Soerjadi
Jan Smit
Trijntje Oosterhuis
Twarres
Gage boven ¤. 25.000,00
Bløf
Marco Borsato
René Froger
Kane (U2)
DJ Tiësto
bron
Ik kan ze geen ongelijk geven, wat is er mis met de ooievaar?quote:Op donderdag 26 oktober 2006 02:11 schreef Libris het volgende:
Een duidelijker afbeelding van het logo
[afbeelding] en het wordt inderdaad niet echt goed ontvangen: http://www.ad.nl/denhaag/article741238.ece
Maar het heeft een referentie naar Victory Boogie Woogie van Mondriaan! (dat schilderij dat een paar jaar geleden voor 80 miljoen) werd gekocht. Haagser kan toch niet?quote:Op donderdag 26 oktober 2006 03:15 schreef OFfSprngr het volgende:
WTF?, waar is de fucking ooienvaar.. dat IS gvd Den Haag, wat is dit nou weer voor inspiratieloos en vooral identiteitloos bullshit logo?!
Ja dit heeft ook echt veel met het nieuwe Haagse logo te makenquote:Op donderdag 26 oktober 2006 05:03 schreef pietje77 het volgende:
(splinternieuw, maar de feiten niet. kijk en huiver)
Je hebt wel meer geld nodig om dat goed in de markt te zetten.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 02:11 schreef Libris het volgende:
Een duidelijker afbeelding van het logo
[afbeelding] en het wordt inderdaad niet echt goed ontvangen: http://www.ad.nl/denhaag/article741238.ece
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |