Ja, dat is nog steeds goed, maar Harmen1984 was je wel voor...quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:00 schreef Harmen1984 het volgende:
Haydarpasa Station?
Inderdaad.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 14:27 schreef staticdata het volgende:
fort boyard, voor de kust van frankrijk
quote:Op woensdag 25 oktober 2006 15:37 schreef _jero_ het volgende:
Sydney, die brug is de Harbor bridge.
1920 x 1200 dus.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 15:48 schreef leroytje het volgende:
Jongens, en meisjes ik heb een vraagje.
Als jullie een plaatje plaatsen, kunnen jullie em dan ongeveer zo groot maken dattie men scherm mooi vult?
Ong 1024x760 dus
Bij voorbaat dank
Dat is volgens mij irritant bij het openen van een topic, dan schuift het beeld eerst een kwartier heen en weer (okee okee ik overdrijf)... Volgens mij is het een ongeschreven regel om plaatjes max 570 breed te maken.... Of is dit inmiddels achterhaalde info, in that case: I stand corrected!quote:Op woensdag 25 oktober 2006 15:48 schreef leroytje het volgende:
Jongens, en meisjes ik heb een vraagje.
Als jullie een plaatje plaatsen, kunnen jullie em dan ongeveer zo groot maken dattie men scherm mooi vult?
Ong 1024x760 dus
Bij voorbaat dank
Dat is idd Fok policy en dat heb ik ook liever. Ik zit hier met een slome kabel verbinding. Maak er anders een URL van met een kleiner plaatje erin.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 15:50 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Dat is volgens mij irritant bij het openen van een topic, dan schuift het beeld eerst een kwartier heen en weer (okee okee ik overdrijf)... Volgens mij is het een ongeschreven regel om plaatjes max 570 breed te maken.... Of is dit inmiddels achterhaalde info, in that case: I stand corrected!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |