quote:TIPS TEGEN KAKKERLAKKEN
1. Zet je koelkast ongeveer 4 a 5 cm. van de wand. Dit is namelijk een donker, warm plekje, waar kakkerlakken erg van houden.
2. Laat eens in de drie maanden spuiten door de woningbouwvereniging. Dit is volledig gratis! Het enige wat je hoeft te doen, is een formulier invullen, en zorgen dat je je spullen van de muur hebt geschoven. De spuiter moet namelijk in de kleine hoekjes en kiertjes spuiten, want daar lopen de beestjes het vaakst rond. Kwestie van je bed, bureau, etc. zo'n 50 cm. verschuiven. Als je aan het eind van de dag terug komt, zal je nauwlijks merken dat er gespoten is, behalve dat er veel kakkerlakkenlijkjes zullen liggen. Goed stofzuigen, en je spullen terugzetten. Je kan tevens aan de woningbouwvereniging vragen of ze lokdoosjes voor je willen achterlaten bij de huismeesters. Deze kan je dan, nadat je hebt laten spuiten, op je kamer zetten. Hierdoor voorkom je dat de kakkerlakken meteen terug komen. Let wel: je moet echt eerst laten spuiten. Alleen lokdoosjes neerzetten heeft geen zin.
3. Zet 's nachts je verwarming uit en het raam op een kiertje. Als het je niet stoort kan je ook een klein lichtje aanlaten.
4. Als je zelf af en toe met gif spuit (erg aan te raden!), wissel dan eens in de twee weken van gifsoort. Kakkerlakken hebben namelijk een heel goed aanpassingsvermogen, en worden erg snel immuun.
Bij dit soort wedstrijden hoort dat gewoon.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 11:55 schreef F1Bas het volgende:
Nu opeens wel een titel in de OP Montana
Is dit toeval? PyTh meldt zich en bovenaan staat het volgende nieuwsbericht:quote:Op donderdag 19 oktober 2006 11:47 schreef PyTh het volgende:
Ik denk dat ajax het lastiger gaat krijgen dan iedereen denkt.
feyenoord is inderdaad erg zwak dit seizoen maar wedstrijden tegen ajax staan toch opzich.
Verder vind ik ajax ook geen super beste indruk maken de afgelopen wedstrijden.
Alsof hij ook maar kans heeft tegen Jaap Stam!quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:16 schreef BoNi het volgende:
Ik zie het niet gebeuren, maar ik ben toch wel een beetje bang dat die gekke Griek de winnende gaat scoren zondag.....
Nee hoor, ik hoop dat jullie verliezen en denk dat jullie gelijk gaan spelenquote:Op donderdag 19 oktober 2006 11:50 schreef Erwtensoep het volgende:
Volgens mij hoop je het vooral.
quote:Op donderdag 19 oktober 2006 11:57 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Is dit toeval? PyTh meldt zich en bovenaan staat het volgende nieuwsbericht:
[afbeelding]
![]()
quote:
Temminkquote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:05 schreef Erwtensoep het volgende:
Hmm Temmink de scheids![]()
Maar ja, ik heb bij elke Nederlandse scheidsrechter een slecht gevoel. Rien Koopman moet terug!
Laat maar doen die Fontein.quote:Ajax wil naam verbinden aan Chinese club
Uitgegeven: 19 oktober 2006 12:50
Laatst gewijzigd: 19 oktober 2006 12:52
AMSTERDAM - Ajax overweegt zijn naam te verbinden aan een Chinese profclub, zo meldt Voetbal International. "We gingen ervan uit dat Ajax bij vijftig miljoen Chinezen zou aanspreken, maar het blijken er eerder tweehonderd miljoen te zijn", vertelt Ajax-directeur Maarten Fontein in VI. De algemeen directeur en technisch directeur Martin van Geel brachten recentelijk een bezoek aan het land.
Fontein wil de naamsbekendheid van de Amsterdamse club vooral commercieel benutten. "Dat werkt het snelst door onze naam te koppelen aan een bestaande club. Aan het vestigen van een eigen jeugdopleiding in China denken we momenteel niet." Volgens de algemeen directeur is het spelniveau te laag om talentvolle jonge spelers daar op te leiden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |