Ach ja, series die in de VS draaien en niet op een grote zender in NL hebben nu eenmaal geen grote schare fans. Zelfde geld voor een serie als Chuck (al 2 seizoenen onderweg) en Burn Notice (al 3 seizoenen onderweg). Ik vind het leuke series om naar te kijken maar het zijn redelijk onbekende series hier. Dit dan weer itt bv. House.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 10:21 schreef -Mo- het volgende:
Schandalig eigenlijk dat we na drie hele seizoenen van een Emmy en Golden Globe award winning show nog steeds met het eerste topic bezig zijn.
NBC blijft toch erg achter van de grote drie networks op dit tijdstip. Ik denk dat we blij mogen zijn dat 30 Rock zoveel prijzen wint, anders was het vast al gecancelled (zoals bv ook Arrested Development overkwam).quote:9 p.m.
CBS: "CSI" (15.1 million, 9.5/15)
ABC: "Grey's Anatomy" (13.6 million, 8.9/14)
NBC: "The Office" (8.1 million, 4.8/7)/"30 Rock" season premiere (6.3 million, 3.9/6)
FOX: "Fringe" (6 million, 3.7/6)
The CW: "Supernatural" (2.6 million, 1.6/3)
NBC hoort niet eens meer bij de drie grote. Ze zijn al een tijdje de vierde.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 13:15 schreef Mike het volgende:
NBC blijft toch erg achter van de grote drie networks op dit tijdstip.
Op How i met your mother naquote:Op dinsdag 27 oktober 2009 01:33 schreef neilpad het volgende:
Tweede aflevering was vrij geniaal weer. Ik vind dit echt een van de leukste comedies van de laatste jaren.
How I Met Your Mother vind ik na seizoen 1 alleen maar minder worden. Het is een vrij voorspelbare serie, waar 30 Rock toch wel een stuk orgineler is.quote:
Daar schaam ik me allang niet meer voor bij 30 rockquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 12:09 schreef -Mo- het volgende:
Ik heb hardop gelachen. ;bloos
Verdorie gemist!!quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 19:07 schreef Thetallguy het volgende:
Eindelijk een lesbische scene met Liz en Jenna
Het waren niet de echte Liz en Jenna.quote:
haha ja iddquote:Op vrijdag 13 november 2009 09:23 schreef InTrePidIvity het volgende:
Geweldig weer
Die Simon was grappigEn Tracy had ook weer een paar mooie uitspraken...
Jenna: "Scotty Shofar, I know that name... What does he look like?"
Tracy: "I don't know, all white people look the same to me, Pete!"
Terwijl Tina best een lekker isquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |