Je moet zowiezo een lompe boer zijn om uberhaupt iets van leraar te worden.quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:44 schreef Isegrim het volgende:
Ik vraag me wel af hoe het komt dat deze lieden zich zo asociaal gedragen. Moet je een lompe boer zijn om sportleraar te willen worden?
Is dat zo?quote:
Dat lijkt me mooi meegenomen!quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:49 schreef Pizzakoppo het volgende:
Dit topic komt overigens niet generaliserend over.
Ik kan het niet helpen. Ik ben nog nooit een groep CIOS-ers tegengekomen die zich normaal gedroeg...quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:49 schreef Pizzakoppo het volgende:
Dit topic komt overigens niet generaliserend over.
Vooroordelen zijn niet op de praktijk gebaseerd.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 00:03 schreef Marruk het volgende:
Vooroordelen hou ik helemaal niet zo van.
Ik bedoel, kijk maar naar italianen, en dan bedoel ik met name italianen met een snor, moet je maar op letten, dan valt het jou ook op. Die hebben zoveel last van vooroordelen. Ja, daar hou ik niet zo van.
Nou ja, ik ken het type wel. Heb 1,5 jaar op de hanze gezeten en dan heb je al die CALO lullo's met hun klotetassen in de bus. Het is inderdaad wel zwaar irritantquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 00:05 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Vooroordelen zijn niet op de praktijk gebaseerd.Mijn oordeel in deze is gebaseerd op tientallen ervaringen en dus is er sprake van een na-oordeel en geen vooroordeel.
Wacht maar tot mijn medereizigers hier komen.
Met die tassen heb ik totaal geen problemen. Die hebben ze nou eenmaal nodig. Maar over hun gedrag val ik soms van de ene verbazing in de andere. Een kut-Marokkaan is er niks bij.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 00:07 schreef Marruk het volgende:
[..]
Nou ja, ik ken het type wel. Heb 1,5 jaar op de hanze gezeten en dan heb je al die CALO lullo's met hun klotetassen in de bus. Het is inderdaad wel zwaar irritant
Goed plan.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 00:12 schreef cerreur het volgende:
Laat ze een shuttle-run test doen over een spoorwegovergang.
Ze hoeven niet te springen, je kan ze ook gooien/duwen en/of lokken met een handbal en wat magnesiumpoeder.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 00:14 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Goed plan.Of een marathon over het spoor, voor de intercity uit.
Maar ik had vandaag al een uur vertraging door een springer.
quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:48 schreef heiden6 het volgende:
pedo's die te dom zijn om de pabo te doen.
Investering heet zoiets.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 00:14 schreef Isegrim het volgende:
Maar ik had vandaag al een uur vertraging door een springer.
Ook, maar de wannabe sporters hebben ook een opleiding die alo heet.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 07:19 schreef Camplo het volgende:
[..]
ALO? Algemene Luitenants Opleiding?
Zoja, wat is daarmee?
discriminazi!!!11!!quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:46 schreef Beelzebub85 het volgende:
[..]
Je moet zowiezo een lompe boer zijn om uberhaupt iets van leraar te worden.
ja idd, wat een drama al die kereltjes, ik neem altijd trein naar zwolle, en dan heb je ook altijd een zooitje van die stakkers. eerder ging ik met de bus en dan gingen we precies langs die opleiding van die stakkers.. hopsaa bus vol en zweet lucht.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 08:25 schreef alors het volgende:
Oh het stikt hier van het Cios gespuis. Lopen ze een beetje te pimpen met hun goedkope trainingsbroekjes, jas met bontkraag erbij, standaard. Ze denken ook dat alle meisjes ze wel willen, want ja ze doen tenslotte Cios en ze zijn zooo sportief
Die meiden willen ze ook trouwens, maar dat zijn dan over het algemeen van die sletjes die over 10 jaar hartstikke uitgezakt zijn en dan vastzitten aan die lompe boeren omdat ze zich zwanger hebben laten neuken.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 08:25 schreef alors het volgende:
Oh het stikt hier van het Cios gespuis. Lopen ze een beetje te pimpen met hun goedkope trainingsbroekjes, jas met bontkraag erbij, standaard. Ze denken ook dat alle meisjes ze wel willen, want ja ze doen tenslotte Cios en ze zijn zooo sportief
Bullshit, kom maar eens met een goed argument, waarom het zo isquote:Op maandag 16 oktober 2006 23:46 schreef Beelzebub85 het volgende:
[..]
Je moet zowiezo een lompe boer zijn om uberhaupt iets van leraar te worden.
Mijn avatarquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 00:03 schreef Marruk het volgende:
Ik bedoel, kijk maar naar italianen, en dan bedoel ik met name italianen met een snor, moet je maar op letten,
quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 18:22 schreef postmortum het volgende:
En als ik iets wil pakken is het op![]()
Dat zijn ook een stelletje aso's inderdaad.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 20:51 schreef broodje_poep het volgende:
die meiden zijn altijd wel erg lekker van het cios. Ik stoor me trouwens in leeuwarden meer aan die wannabe agenten die de opleiding beveiliging doen bij de friese poort
Als die lui daar niet rondlopen zijn je spullen veiliger inderdaad.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 20:52 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Dat zijn ook een stelletje aso's inderdaad.Die types zou ik dus niet bij mijn beveiligingsbedrijf willen hebben.
Waarom kick je dit topic om een vraag te stellen over je opleiding terwijl dit topic een klacht is over Cios-leerlingen?quote:Op zondag 31 augustus 2008 21:48 schreef Annemiiiiek het volgende:
Kan iemand mij helpen? (a)
Bij welke sport heb je welke kleding nodig??
En moet je nou werkelijk altijd die grote sporttas meenemen?(a)
x
En waar is deze topickick voor nodig?quote:Op zondag 31 augustus 2008 21:48 schreef Annemiiiiek het volgende:
Kan iemand mij helpen? (a)
Bij welke sport heb je welke kleding nodig??
En moet je nou werkelijk altijd die grote sporttas meenemen?(a)
x
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |