Tijn gaat nu de pineut worden!quote:Op maandag 16 oktober 2006 21:49 schreef scanman01 het volgende:
Ik ben er ook bang voor. Etienne was niet iemand waar ik dikke vrienden mee zou kunnen zijn, maar volgens mij is het wel heel jammer dat Etienne eruit is. Wie gaat vanaf nu de zwarte piet krijgen van Big Brother? Wie gaat er nu in het huis nog voor opschudding zorgen. Zo ongeveer alle heftige discussies op FOK hadden met Etienne te maken. Wat nu
E10 heeft wel voor heel wat meer opschudding gezorgt dan Marcia hoorquote:Op maandag 16 oktober 2006 21:53 schreef Gert het volgende:
BB wordt sowieso wat saaier, ook als Semih of Marcia eruit hadden gemoeten.
Op fok wou volgens mij iedereen E10 eruit hebben en toen ook Hilde , jullie fokkers snappen er ook niets van he btje BB saaier en saaier makenquote:Op maandag 16 oktober 2006 21:54 schreef VincentAdam het volgende:
bah, ik vind het zo veel en veel minder leuk. Beetje jammer dit! Ook omdat al die polls op Sem wezen, maar ja.
Dat van Marcia gaat niet meer gebeuren. Lijkt me toch wel duidelijk. De eerste keer was al een waarschuwing, maar ze weet donders goed dat ze nu veel te ver is gegaan. Dat gaat echt niet nog een keer gebeuren. Van alles wat jij noemt blijft denk ik alleen de verkleedpartij van Rik. Dat lijkt me dikke pret iddquote:Op maandag 16 oktober 2006 22:12 schreef teamlead het volgende:
BB wordt natuurlijk saaier.. maar dat E10 exit is, kan ik werkelij kniet erg vinden. Die gozer is zo fout dat ik al misselijk word als ik hem zie. Dan maar wat saaier hoewel we natuurlijk altijd nog Marcia hebben die een kloppende klit krijgt, Jeroen die Marcia best zou doen, de zusjes die zich nu gezamelijk op Tijn kunnen storten en de huisnicht die een verkleedshow mag doen
Percentages: 32, 33 en 35 % ....quote:Op maandag 16 oktober 2006 22:18 schreef Martijn_fijn het volgende:
Ik heb de live uitzending niet gezien, maar E10 ligt eruit?
Bah welke halve gare stemt er nu op Marcia??
Saaie kliek daar nu.
Misschien heeft Sabrina wel een beter beeld van hem dan hier op FOK. Zou maar zo kunnen.quote:Op maandag 16 oktober 2006 22:21 schreef BorTheWolf het volgende:
bullshit
Dit riepen jullie ook toen, Janine, Hilde, marcel eruivlogen.
Ik kijk niet naar BB om met irriteren, E10 was gewoon een schoft die heel veel mensen voor de gek heeft gehouden in het BB huis. De oprechtheid was bij hem gewoon ver weg te zoeken. Kijk nu naar Sabrina, die denkt echt dat E10 lief is en maakt zich zorgen om hem.
Met wie zou ze nou nog wat gaan doen dan, niemand die het durftquote:Op maandag 16 oktober 2006 22:12 schreef teamlead het volgende:
hoewel we natuurlijk altijd nog Marcia hebben die een kloppende klit krijgt
Doetie toch niet, Jeroen is veel te bangquote:Jeroen die Marcia best zou doen
Sabrina gaat echt zich niet op Tijn storten, denk je echt ?quote:de zusjes die zich nu gezamelijk op Tijn kunnen storten
Nou ik verheug me er nu al opquote:en de huisnicht die een verkleedshow mag doen
Gelukkig wel dat puberale geslijm eruit, zeg!quote:Op maandag 16 oktober 2006 22:02 schreef kassenbouwer het volgende:
Echt zonde... Etiënne hoeft inderdaad niet je beste vriend te zijn, maar hij zorgde tenminste nog dat er iéts in het huis gebeurde. Nu moeten we blij zijn met de verkleedpartijen van die Rik... Daar word je ook niet vrolijk van!
Hopelijk brengt BB hier nog een staartje aan, want anders zijn ze een hoop kijkers kwijt!quote:Op maandag 16 oktober 2006 22:41 schreef bloodymary het volgende:
Wat ik helemaal niet snap is dat dat suffe stel nu nog bij elkaar is. Als Semih er nu uit was gegaan had het gerommel tussen Etienne, Sabrina, Marcia en Rik nog lekker door kunnen gaan en was Micheline eerst in elkaar gestort en daarna misschien wel los gekomen met dingen die ze van Semih niet mocht. En nu............?![]()
Dat betwijfel ik!!!quote:Op maandag 16 oktober 2006 22:15 schreef scanman01 het volgende:
Dat van Marcia gaat niet meer gebeuren. Lijkt me toch wel duidelijk. De eerste keer was al een waarschuwing, maar ze weet donders goed dat ze nu veel te ver is gegaan. Dat gaat echt niet nog een keer gebeuren.
quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:24 schreef foktp het volgende:
Van mij had Semih eruit gemogen, misschien dat die duffe Micheline dan een beetje loskomt.
Ik help het je hopen, maar ze was vrij stellig in het gesprek met Marlies. Dat dronken worden gaat vast niet nog een keer gebeuren. Maar wie weet, in een zwak moment. Marcia is gewoon de hele dag geil, zoveel is wel duidelijk. Drank versterkt nou eenmaal het gevoel dat je op dat moment hebt. Alleen weet ze dat zonder drank nog wel te nderdrukken. Zover zelfs dat ze overkomt als een vrij saai en nietszeggend meisje. Ik denk wel met enige zekerheid te kunnen zeggen dat het Marcia is die het meest een rol speelt in het huis. Het verschil nuchter/dronken is gewoon veeeeeel te groot.quote:
Mwah... waarom een "rol"... Het is toch een bekend verschijnsel dat veel mensen a) geil worden van alcohol en dat alcohol b) de remmingen wegneemt? Een explosieve combinatie.quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:28 schreef scanman01 het volgende:
Ik denk wel met enige zekerheid te kunnen zeggen dat het Marcia is die het meest een rol speelt in het huis. Het verschil nuchter/dronken is gewoon veeeeeel te groot.
Het jij dus al vaker een meisje zo enorm zien veranderen? Dus echt van een soort muurbloempje in een geil beest???quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:33 schreef Gert het volgende:
[..]
Mwah... het is toch een bekend verschijnsel dat veel mensen geil worden van alcohol en dat alcohol bovendien de remmingen wegneemt? Hoeft echt geen "rol" te zijn, die ze dan nuchter zou spelen.
Op je toetsenbord!!!quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:22 schreef versabommie het volgende:
slotje!
Omdat jou dit niet interesseert?quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:22 schreef versabommie het volgende:
slotje!
Zo is dat moppie, was dat boertje vanaf dag 1 al zat!!!quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:09 schreef chas het volgende:
[..]
Gelukkig wel dat puberale geslijm eruit, zeg!
Over zijn grootspraak maar niet te spreken!
![]()
Ik ken geen meisjes die al twee maanden in een huis opgesloten hebben gezeten en dan stomdronken worden.quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:36 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Het jij dus al vaker een meisje zo enorm zien veranderen? Dus echt van een soort muurbloempje in een geil beest???
Ik kan je echt verzekeren dat ik zo'n enorm verschil nog nooit eerder heb gezien bij iemand.
Wat zal ze familie schrikken morgen, je merkt pas dat zoiets is weggeweest als die er weer isquote:Op maandag 16 oktober 2006 22:34 schreef NorthernStar het volgende:
Ik zal hem niet missen. Ook niet zijn "opschudding"
Psttt... ervaring hiermee?quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:28 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Marcia is gewoon de hele dag geil, zoveel is wel duidelijk. Drank versterkt nou eenmaal het gevoel dat je op dat moment hebt.
Hij gaat maar in [FB] Feedback topic nieuwe stijl; deel 1 trollen.quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:39 schreef chas het volgende:
[..]
Omdat jou dit niet interesseert?
Ga slapen!
Ehummmm...quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:36 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Het jij dus al vaker een meisje zo enorm zien veranderen? Dus echt van een soort muurbloempje in een geil beest???
Ik kan je echt verzekeren dat ik zo'n enorm verschil nog nooit eerder heb gezien bij iemand.
Nee, maar.....quote:
Als ik dit zo lees...quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:46 schreef chas het volgende:
[..]
Ehummmm...
Nee, laat ik maar niets zeggen!![]()
Ik vond het anders een geweldige stunt dat al die vrienden met zijn shirt aan in de studio waren. Wel een statement zegmaar.quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:43 schreef Ice_rulez het volgende:
[..]
Wat zal ze familie schrikken morgen, je merkt pas dat zoiets is weggeweest als die er weer is![]()
Maar daar twijfel ik ook niet aan. Het ging me puur om het enorme verschil bij Marcia.quote:Op maandag 16 oktober 2006 23:42 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik ken geen meisjes die al twee maanden in een huis opgesloten hebben gezeten en dan stomdronken worden.
Maar eh: laat ik het algemeen houden, ik denk dat heel veel jongens kunnen beamen dat meisjes veel makkelijker te verleiden zijn als ze gedronken hebben.![]()
Deze gaat goed hoor: http://bb.florisd.nl/quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 00:10 schreef ruby het volgende:
Ik hoop dat de boel inderdaad niet in gaat kakken. Nogmaals, ik was geen fan van E10 maar het is denk ik wel wat saaier zonder hem ben ik bang.
Maar ja, we gaan het zien.
Zelfs de streams staan nu op zwart.
Diepe rouw bij de BB regie?![]()
Ja echt wel tot eind december over E10 lullenquote:Op maandag 16 oktober 2006 22:14 schreef X_Kanus_X het volgende:
Vanaf nu wordt het pas leuk...ik trek nog even een flesje wijn open...hahahahaha
En over E10 kunnen we nog genoeg lullen...daarvoor hoeft ie echt niet in dat huis te zitten.
Ik heb 'm ondertussen daar al op staan. Thanks.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 00:16 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Deze gaat goed hoor: http://bb.florisd.nl/
Dit keer is het eind november al finito.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 00:22 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
Ja echt wel tot eind december over E10 lullen![]()
gelukkig maar!quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 00:28 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dit keer is het eind november al finito.
quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 00:28 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dit keer is het eind november al finito.
Ben ik het helemaal mee eens.quote:Op maandag 16 oktober 2006 22:21 schreef BorTheWolf het volgende:
bullshit
Dit riepen jullie ook toen, Janine, Hilde, marcel eruivlogen.
Ik kijk niet naar BB om met irriteren, E10 was gewoon een schoft die heel veel mensen voor de gek heeft gehouden in het BB huis. De oprechtheid was bij hem gewoon ver weg te zoeken. Kijk nu naar Sabrina, die denkt echt dat E10 lief is en maakt zich zorgen om hem.
Nounou wat zetten ze het op stelten het is bijna te schokkend voor uitzending zeg !!quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 15:00 schreef Pearlbitch het volgende:
Gelukkig zetten de zusjes nog geregeld de boel op stelten. Ik lig altijd in een stuip als ik ze bezig zie!
Het werkt zo:quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 23:46 schreef Celleron het volgende:
Hoi,
Hier maar even mijn eerste posting
Ik heb nog geen flauw idee hoe het hier werkt(en dan lees ik al weken mee)
Kan iemand mij vertelllen hoe het werkt hier?(ja ik heb de faq gelezen maar er lijken meer regels te zijn)
Sorry voor het eventuele off topic
Hahaha dan mag ik "ook"wel blond zijn maar voor 50 euro moet er toch heel wat meer gebeurenquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 23:49 schreef Flyduck het volgende:
[..]
Het werkt zo:
Na elke post die je maakt moet je nog 50 euro storten op mijn rekening.. dus je had al bijna helemaal door hoe het werkt..
hoe oud ben je ?quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 23:57 schreef Celleron het volgende:
Misschien is er iemand anders die mij advies kan geven?
Ps
Er staat duidelijk in mijn posting dat ik hier voor het eerst ben!!!!!!quote:
Niets van aantrekken joh. Gewoon posten en niet reageren op negativiteit, zoals 'hoe oud ben je'!!! Leeftijd doet er volgens mij niet toe.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 00:58 schreef Celleron het volgende:
Morgen ga ik nog evenvragen hoe je een Cap maakt en daarna denk ik dat ik best wat leuke plaatjes kan maken.
maar hoe mensen zich nu opstellen dan komt het er vast niet van. ( jammer)
ik heb zomaar het gevoel dat je qua instelling je nog wat moet aanpassen. laat lekker iedereen in de ruimte lullen, niks van aantrekken, als je het niet leuk vindt reageer je gewoon niet op die zeikerds, gaat de lol er vanzelf af.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 00:58 schreef Celleron het volgende:
Morgen ga ik nog evenvragen hoe je een Cap maakt en daarna denk ik dat ik best wat leuke plaatjes kan maken.
maar hoe mensen zich nu opstellen dan komt het er vast niet van. ( jammer)
Dat niet, maar deze is al saai vanaf dag 1, dat dan weer wel.quote:
Gelukkig, ben niet de enige nieuwe hierquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 23:46 schreef Celleron het volgende:
Hoi,
Hier maar even mijn eerste posting
Ik heb nog geen flauw idee hoe het hier werkt(en dan lees ik al weken mee)
Kan iemand mij vertelllen hoe het werkt hier?(ja ik heb de faq gelezen maar er lijken meer regels te zijn)
Sorry voor het eventuele off topic
Wat liefquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 09:47 schreef PH52 het volgende:
[..]
ik heb zomaar het gevoel dat je qua instelling je nog wat moet aanpassen. laat lekker iedereen in de ruimte lullen, niks van aantrekken, als je het niet leuk vindt reageer je gewoon niet op die zeikerds, gaat de lol er vanzelf af.
succes verder hier![]()
BB5 kijk ik ook niet meer maar wel naar BB6quote:Op donderdag 26 oktober 2006 09:37 schreef lionsguy18 het volgende:
Ik geloof er niks van dat bellers op Marcia hebben gestemd en niet op E10.
Maar ja, er wordt gemanipuleerd bij het leven.
Ik kijk niet meer naar BB5, want dan kan ik net zo goed kijken naar een kleuterklas hier in de buurt.
Kleuters hebben meer nivo en inhoud dan dit stelletje dwazen.
Het wordt tijd dat andere mensen Big Brother organiseren, want Hummie en consorten hebben nu toch wel bewezen dat ze het creatief vermogen missen om de kijkers iets spannends voor te schotelen.
Te beginnen bij het uitkiezen van boeiender mensen dat deze leeghoofden.
Dan heb je een leuke kennisenkring.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 01:00 schreef Celleron het volgende:
oh en ik heb ook wel wat info over BB5
Dido is eeen kennis (oh toch wel wat meer)
XX voor diddo
Die gaat er zeer zeker niet komen. Hooguit over 10 jaar een keer ofzo.quote:
Zr zijn de afgelopen paar dagen toch behoorlijk met het spel bezig geweest en op zo'n manier als het deze week is gegaan heb ik in de eerdere BB's nog niet eerder gezien.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 11:41 schreef Sonique het volgende:
Ik kijk ook alleen maar de reguliere uitzending. De streams zijn geen kont meer aan.
Eindeloze discussies over niets
Uitslapen.
Geen drank
Geen feestjes
En als er iets is tussen de bewoners, dan is het 'sorry en een kusje' en wachten ze weer verder tot de finale.
Niemand is met het spel bezig, maar ondertussen zijn ze stuk voor stuk te schijterig om uit het gareel te springen uit angst dat ze er uit worden gestemt...
BB zelf doet er ook geen kont aan imo. Ik bedoel: het pimpen van een scooter, die je dan ook nog kan winnen... Of slappe aftreksels van weekopdrachten van vorige BB's, Kom op zeg!
BB6 is een belspel geworden...![]()
Ik blijf ook optimistisch wat een BB7 betreft. Alleen dan moet Hummie maar eens vervangen worden.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 11:55 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Die gaat er zeer zeker niet komen. Hooguit over 10 jaar een keer ofzo.
Dat probleem heb ik nu ook. Ik weet alleen wie er niet mogen winnen. Heb geen favoriet en dat vind ik jammer. Kijk alleen nog naar de uitzendingen.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 01:47 schreef smikkeltje het volgende:
BB is echt te saai ik betrap me dr op dat het al ruim 10 dagen geleden is dat ik BB lees op fok. Tv uitzendingen heb ik al eerder opgegeven. De andere jaren wilde ik elke dag weten wat er gebeurde, had ik ook een favo bewoner.
Maar dat heb ik nu niet. Als je aan mij vraagt: wie mag van jou BB winnen?? Ik zou het niet weten ........ Niemand dan maar.
En? Is BB nu saaier geworden of niet...quote:Op maandag 16 oktober 2006 22:04 schreef GeKa het volgende:
Hoe komen jullie erbij? Niemand weet zeker of het nu saaier wordt... ik zal me in elk geval minder gaan ergeren en dus weer met meer plezier naar BB kijken nu E10 weg is!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |