Is de schuld van je moeder. Vrouwen...........quote:Op zondag 15 oktober 2006 00:23 schreef TasmanianDevil het volgende:
.................. maar als je weer alleen thuis zit krijg je toch wel dat gevoel dat je nog wat mist...
quote:Op zondag 15 oktober 2006 02:43 schreef Stoomhamer het volgende:
[..]
Is de schuld van je moeder. Vrouwen...........![]()
Ach je komt heus wel een keer de ware tegen. En geforceerd op zoek gaan naar een partner brengt alleen maar narigheid denk ik.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 23:10 schreef appeltjesgroen het volgende:
Na 4 jaar samengewoond te hebben ben ik nu alweer bijna 1,5 jaar single. Ok, af en toe wel wat losse relaties gehad en ik denk dat dat meer was om de eenzaamheid te verdrijven. Nu na wat gescharreld te hebben ben ik denk ik toch wel toe aan weer wat vastigheid. Woon nu weer lekker alleen, hoewel 'lekker' soms ook eenzaam kan zijn. Mis toch wel gezelschap. Heb een hond, maar dat is toch anders. Wie kent dit gevoel?
Heb wel een goed sociaal leven, maar dat is toch ook wel weer anders..
Ja, dat ken ik wel, ik vind een hond ook geen volwaardige vervanging voor een levenspartner.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 23:10 schreef appeltjesgroen het volgende:
...
Heb een hond, maar dat is toch anders. Wie kent dit gevoel?
..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |