abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 18 oktober 2006 @ 13:31:11 #201
39256 Bonobo11
Have a good time, all the time
pi_42769086
quote:
Op dinsdag 17 oktober 2006 09:57 schreef Bonobo11 het volgende:

[..]

650k voor gevangen $$$$$
En weer uitgegeven
quote:
Vasil Markovski
20 jaar, goed in vorm, gezond
Een controversieel persoon die temperamentvol en oprecht is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een slecht leider.

Specialiteit: Krachtig

Nationaliteit: flag Bulgaria
Total Skill Index (TSI): 4 320
Loon: 1 680 ¤/week inclusief een 20% bonus
Eigenaar: Bonobo11
Waarschuwingen: 1
Fysiek: fit

Conditie: uitstekend Keepen: rampzalig
Positiespel: formidabel Passen: matig
Vleugelspel: slecht Verdedigen: redelijk
Scoren: slecht Spelhervatting: matig
575k, misschien wat duur (niet vlgnsTPE), maar dit soort spelers is dun gezaaid en ik kan de boost op het middenveld 's zondags wel gebruiken (28% bbz wordt zelfs een counterhufter niet vrolijk van).
Midweek mag tie als OCD spelen train ik hem ook nog.
Feyenoord!!! * Barça
pi_42769745
lol, er wordt nog geboden ook op mijn super jeugdspeler met uitstekend passen
Xbox live: Nathan Six
Hattrick: The Yanks
pi_42770321
Nu word ik bang
quote:
Real Boonstoppel

17-10-2006 om 23:34 PAS OP SYS, 'DE MEEL' KOMT ERAAN
DISHOEK- Real voorzitter Melis Boonstoppel is des duivels op alles wat SYS een warm hart toedraagt. De reden tot woestheid van de boomlange ex-kraanmachinist is het beschadigen van clubhuis 'De Boon' door een deel van de SYS-aanhang. "Boeten zullen ze, de schoften", blaast Boonstoppel, terwijl hij een mast-appel tussen zijn reusachtige vingers fijn knijpt. Vragend of een goed gesprek tot de mogelijkheden behoort, brult de preses "Neen, we roken ze uit hun holen en vreten ze op als konijnen!"..
Children of the night. What music they make.
pi_42771127
sommige mensen kunnen ook iets tever doordraaien
pi_42771573
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 14:35 schreef nicomart het volgende:
sommige mensen kunnen ook iets tever doordraaien
mja idd beetje triest figuur dit....
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_42771584
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 14:10 schreef DeHovenier het volgende:
Nu word ik bang
[..]

Haha geniaal Hoe ver sommige mensen kunnen gaan
pi_42772720
FF een sappig persberichtje terug schrijven
Children of the night. What music they make.
pi_42773204
quote:
18-10-2006 Walker Hawkins is speler af
Na vele omzwervingen door heel Europa en Amerika kwam hij als een van de eerste aankopen bij Krayn's Eleven. Walker Hawkins: De doelpunten machine uit de VS. In het begin vaste waarde, later een speler die nooit verzaakte in het B team en nog altijd goed was voor 3*. Tot de noodlottige wedstrijd tegen SV Houten 3. Een zware hoofdblessure betekende het einde van de impostante carriere van Walker. Inmiddels is de clublegende (6x scoren in 1 wedstrijd! red.) opgenomen in de eregalerij.
What else are you gonna do on a Saturday? Sit in your fuckin' armchair wankin' off to Pop Idols?
pi_42773265
vernoem je stadion naar hem
Xbox live: Nathan Six
Hattrick: The Yanks
pi_42773340
Je kan ook overdrijven Yankee.
Hij heeft al een Tribute to Krayn Arena, dus dat is dan weer lullig om die weg te halen.
pi_42773422
Het zou zo maar kunnen dat het stadion ooit vernoemd wordt. Ik wou hem dit jaar nog laten uitspelen en dan bevorderen naar eregalerij, maar het is hem niet gegund. Was opzich nog een aardige spits voor zn leeftijd .
quote:
Walker Hawkins
Doelpunten voor de club: 78
Verkoopdirecteur
What else are you gonna do on a Saturday? Sit in your fuckin' armchair wankin' off to Pop Idols?
pi_42773528
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 11:04 schreef Grumpey het volgende:

[..]



Maar goed, spelers dus eind dit seizoen voor scharrelprijzen inslaan en dan met winst verkopen begin van volgend seizoen, mede door het extra percentage wat je dan gaat krijgen.
Dat spaargeld hebben we dan toch niet meer nodig
Zou het nu ook verstandig zijn om gestegen trainees niet meteen te verkopen maar pas het volgende seizoen?
Of zal de prijs dan gelijk zijn aan de prijs van nu omdat ze dan een jaar ouder zijn?
  woensdag 18 oktober 2006 @ 16:22:10 #213
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_42774505
Vandaag met 7-1 klop gekregen in Roemenië. Dat is jammer, na zes wedstrijden, met in totaal 32 doelpunten voor en 0 tegen, gewonnen te hebben.
A.M.A.B
  woensdag 18 oktober 2006 @ 16:51:23 #214
129707 Daemon19
Hattrick verslaafde..
pi_42775631
Wat een idioot DeHovenier..
Hattrick: Red Daemons (506731)
"The first rule of business is to protect your investment."
pi_42775862
ik vind de economische veranderingen wel terecht.

oke, komrad en grumpey, jullie zijn niet blij door minder rente. maar laten we wel wezen, het spelletje wordt er niet interessanter op als mensen blijven sparen omdat t t meeste oplevert. ze stimuleren om de transfermarkt op te gaan, brengt meer leven in de brouwerij.
pi_42776452
ik heb deze week nog 1,1M uitgegeven

Grumpey hoe zie jij trouwens de salaris berekening van een 29 jarige speler die ik gemaakt hebt irt de afschrijving
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_42777984
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 10:57 schreef Yankee_One het volgende:

[..]

ben alleen benieuwd hoeveel die eenmalige bonus gaat worden en fo dat echt handig gaat uitpakken.
quote:
Allereerst is er een contract afgesloten met een computerbedrijf dat de HFA zal gaan sponsoren; de opbrengsten daarvan zullen naar de clubkas van elk team worden doorgesluisd.
Waar haal jij uit dat het eenmalig is?
pi_42778649
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 17:58 schreef roelofjan het volgende:

[..]


[..]

Waar haal jij uit dat het eenmalig is?
leek mij het meest logische
Xbox live: Nathan Six
Hattrick: The Yanks
pi_42779019
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 18:22 schreef Yankee_One het volgende:

[..]

leek mij het meest logische
Lijkt mij logischer om de sponsorbijdrage per week te verhogen?

Dan kan elk team het zich veroorloven om meer loon per week te betalen

Als je iedereen aan het begin van het seizoen een smak geld geeft dan is het grootste deel na 1 a 2 weken toch weer op, met als enig effect dat de transferprijzen die week een stuk hoger liggen. Daar bereik je op de lange termijn niets mee?
  woensdag 18 oktober 2006 @ 18:36:19 #220
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_42779051
ik denk dat het eenmalig is, en als het goed uitpakt dat 'het contract' verlengd wordt.

Ok even gedachtenspin (alweer tijdje geleden)

stel, teams krijgen meer geld eenmalig ---> er zal meer uitgegeven worden op de transfermarkt ---> teams krijgen meer geld voor spelers ---> geven dat zelf ook weer uit ---> meer stijging van spelerprijzen (meer opbieden namelijk) ---> geld wordt minder waard (inflatie!)

deze vicieuze cirkel willen ze bereiken, immers, als geld minder waard wordt dan hebben mensen het gevoel meer geld te krijgen.

Relatief is het natuurlijk grote onzin, of je nu met zun allen rijker wordt of armer wordt, het boeit niet, het is voor iedereen hetzelfde.

Wat echter wel boeit is de shift in problemen die ermee komen
bij deflatie: geld houden is gunstiger dan uitgeven
bij inflatie: geld uitgeven is gunstiger dan houden (zeker als percentages worden bijgeschroefd)

Oftewel, we krijgen een shift van spaarders naar day-traders. Met het veranderen van percentages, rente en hoeveelheid geld op markt zal het daytrade probleem weer de kop op steken (het probleem is dat je dan alleen nog maar zou kunnen overleven of doorbreken in hattrick als je aan daytrade doet).


Het is lood om oud ijzer, maar omdat ik alwel spaargeld had is het voor mij wel jammer natuurlijk
  woensdag 18 oktober 2006 @ 18:37:32 #221
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_42779074
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 18:35 schreef roelofjan het volgende:

[..]

Lijkt mij logischer om de sponsorbijdrage per week te verhogen?

Dan kan elk team het zich veroorloven om meer loon per week te betalen

Als je iedereen aan het begin van het seizoen een smak geld geeft dan is het grootste deel na 1 a 2 weken toch weer op, met als enig effect dat de transferprijzen die week een stuk hoger liggen. Daar bereik je op de lange termijn niets mee?
lees mijn verhaal ---> als mensen spelers kopen dan komt dat geld bij andere teams terecht, er is dus meer geld op de markt.

Ik denk niet dat ze per week sponsoring omhoog gooien, juist omdat salarisbeleid van teams 1 van de uitdagingen van het spel is (volgens de makers)
  woensdag 18 oktober 2006 @ 18:38:18 #222
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_42779096
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 17:14 schreef komrad het volgende:
ik heb deze week nog 1,1M uitgegeven

Grumpey hoe zie jij trouwens de salaris berekening van een 29 jarige speler die ik gemaakt hebt irt de afschrijving
waar is deze berekening?
pi_42780317
deze,
quote:
p zondag 15 oktober 2006 15:51 schreef maniack28 het volgende:

[..]

Maar niet zo snel meer als vroegah... toch een riskante koop... (hoop maar dat die speler van JD meer dan 550k oplevert, want anders zit ik vanavond ook met een briljant mid van 29 met uitstekend ervaring )
riskant misschien wel, maar ik reken anders

zijn loon is nu al lager en gaat nog meer dalen. Ik heb dus straks een relatief goedkope speler in loon

stel dat hij gemiddeld 15k minder in loon doet en nog 2-3 seizoenen meekan, waarna hij een restwaarde van 200k heeft

2,5x16x15=600k+200k=800k dan zit ik op een werkelijke deflatie van 300k in 3 seizoenen, daar doe ik het wel voor
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  woensdag 18 oktober 2006 @ 19:39:22 #224
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_42780990
quote:
Bernie Sentis (92556168)
21 jaar, matig in vorm, gezond
Een controversieel persoon die temperamentvol en oprecht is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een matig leider.

Nationaliteit: flag Nederland
Total Skill Index (TSI): 2 520
Loon: 1 020 ¤/week
Eigenaar: superjodu
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit

Conditie: zwak Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: redelijk
Vleugelspel: slecht Verdedigen: formidabel
Scoren: zwak Spelhervatting: redelijk
290k, eindelijk een formi Nederlander in de verdediging. Misschien niet goedkoop, zeker niet gezien z'n vorm, maar ben er blij mee.
pi_42781039
Noem je dat niet goedkoop ? Als ik dalijk me trainees verkoop kan ik volgens mij best wat leuke spelers kopen met 2-3 miljoen.
pi_42781070
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 18:36 schreef Grumpey het volgende:
ik denk dat het eenmalig is, en als het goed uitpakt dat 'het contract' verlengd wordt.

Ok even gedachtenspin (alweer tijdje geleden)

stel, teams krijgen meer geld eenmalig ---> er zal meer uitgegeven worden op de transfermarkt ---> teams krijgen meer geld voor spelers ---> geven dat zelf ook weer uit ---> meer stijging van spelerprijzen (meer opbieden namelijk) ---> geld wordt minder waard (inflatie!)
Doordat de hoeveelheid geld voor spelersmakelaars minder wordt zal dit versterkt worden volgens mij.

FC's zullen trouwens ook schaarser worden, nu de onbestaande ervaring is ingevoerd. Duurt nog wel een tijdje, maar de FC's zullen daardoor wel weer in prijs gaan stijgen denk ik
  woensdag 18 oktober 2006 @ 19:44:06 #227
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_42781167
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 19:40 schreef truStie het volgende:
Noem je dat niet goedkoop ? Als ik dalijk me trainees verkoop kan ik volgens mij best wat leuke spelers kopen met 2-3 miljoen.
Nouja, geen idee wat de prijzen zijn. Zag dat er sommige formi's voor 250k zijn gegaan. Maargoed, ik heb mezelf de obsessie aangepraat dat ik alleen nog maar Nederlanders koop Dat heeft me al een hoop nutteloze aankopen bespaard
pi_42781591
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 19:41 schreef twisteddlogic het volgende:

[..]

Doordat de hoeveelheid geld voor spelersmakelaars minder wordt zal dit versterkt worden volgens mij.

FC's zullen trouwens ook schaarser worden, nu de onbestaande ervaring is ingevoerd. Duurt nog wel een tijdje, maar de FC's zullen daardoor wel weer in prijs gaan stijgen denk ik
ik had een skill trade gekocht en die is vandaag 'gepopt' naar rampzalig ervaring, dus ik denk dat dat wel mee zal vallen

[ Bericht 9% gewijzigd door Yankee_One op 18-10-2006 20:04:01 ]
Xbox live: Nathan Six
Hattrick: The Yanks
  woensdag 18 oktober 2006 @ 20:02:45 #229
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_42781879
Ik had begrepen dat dat niet-bestaand geen volledig niveau, maar een bodemniveau was?
pi_42781963
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 19:39 schreef twi het volgende:

[..]

290k, eindelijk een formi Nederlander in de verdediging. Misschien niet goedkoop, zeker niet gezien z'n vorm, maar ben er blij mee.
Ook lage ervaring voor z'n leeftijd. Maar voor de rest een prima speler, vorm trekt wel weer bij
  woensdag 18 oktober 2006 @ 20:27:32 #231
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_42782846
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 19:20 schreef komrad het volgende:
deze,
[..]

riskant misschien wel, maar ik reken anders

zijn loon is nu al lager en gaat nog meer dalen. Ik heb dus straks een relatief goedkope speler in loon

stel dat hij gemiddeld 15k minder in loon doet en nog 2-3 seizoenen meekan, waarna hij een restwaarde van 200k heeft

2,5x16x15=600k+200k=800k dan zit ik op een werkelijke deflatie van 300k in 3 seizoenen, daar doe ik het wel voor
klopt in mijn ogen, sterker nog, als je nog ouder en nog meer ervaring inkoopt dan is de winst uiteindelijk zowel in ervaring op het veld groter als verlies in de portomonee minder.
  woensdag 18 oktober 2006 @ 20:45:28 #232
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_42783597
vraagje: ik heb nu al de 4e geblesseerde!! Is het verstandig om een 2e fysio te nemen??
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_42783682
ik heb een logo, met dank aan mianmar_LD

Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_42783777
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 20:45 schreef Tazmaniac het volgende:
vraagje: ik heb nu al de 4e geblesseerde!! Is het verstandig om een 2e fysio te nemen??
ik heb er standaard 2 in dienst en nog nauwelijks serieuze blessures gehad dit seizoen (+2 voor een trainee het ergste)
vorig seizoen was het wel anders, ook met 2 fysio's.

er is geloof ik niet echt een pijl op te trekken
Xbox live: Nathan Six
Hattrick: The Yanks
pi_42783826
Heb trouwens een vraagje, speelde gisteren een vriendschappelijke wedstrijd en verloor met 3-2 van een veel sterkere tegenstander maar goed. In het verslag staat dat mijn tegenstander tot drie keer toe zijn organisatie aanpastte van goed naar matig en weer terug. Je kunt toch tijdens de wedstrijden niks aanpassen? Hebben dit soort aanpassingen te maken met tactiekkeuze op voorhand?
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  woensdag 18 oktober 2006 @ 20:54:25 #236
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_42783964
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 20:51 schreef TheVulture het volgende:
Heb trouwens een vraagje, speelde gisteren een vriendschappelijke wedstrijd en verloor met 3-2 van een veel sterkere tegenstander maar goed. In het verslag staat dat mijn tegenstander tot drie keer toe zijn organisatie aanpastte van goed naar matig en weer terug. Je kunt toch tijdens de wedstrijden niks aanpassen? Hebben dit soort aanpassingen te maken met tactiekkeuze op voorhand?
ja, je tegenstander speelde een opstelling waar hij nog helemaal geen ervaring in had. Het is niet gunstig die dingen die tijdens de wedstrijd gebeurde met organisatie --> het zorgde voor een lagere middenveld rating voor hem.
pi_42784430
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 20:45 schreef Tazmaniac het volgende:
vraagje: ik heb nu al de 4e geblesseerde!! Is het verstandig om een 2e fysio te nemen??
sorry eh al me spelers hadden maanden niet gespeelt, sommige al niet meer sinds seizoen 1, dus ze moesten ff hun agressie kwijt
  woensdag 18 oktober 2006 @ 21:11:44 #238
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_42784606
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 21:07 schreef truStie het volgende:

[..]

sorry eh al me spelers hadden maanden niet gespeelt, sommige al niet meer sinds seizoen 1, dus ze moesten ff hun agressie kwijt
haha ja gelukkig maar 1tje vandaag!! Die 2e is slechts licht geblesseerd .. train je op conditiie?
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_42784662
Nee scoren, ff twee weekjes keepen binnenkort pakken
  woensdag 18 oktober 2006 @ 21:16:27 #240
129707 Daemon19
Hattrick verslaafde..
pi_42784799
quote:
Op woensdag 18 oktober 2006 20:49 schreef Yankee_One het volgende:

[..]

ik heb er standaard 2 in dienst en nog nauwelijks serieuze blessures gehad dit seizoen (+2 voor een trainee het ergste)
vorig seizoen was het wel anders, ook met 2 fysio's.

er is geloof ik niet echt een pijl op te trekken
Same here.. Enkelt een keer +4 gehad.. verder niks..
Was vorig seizoen ook anders, en al tijden 2 fysio's..
Hattrick: Red Daemons (506731)
"The first rule of business is to protect your investment."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')