Nice JD.... mooie keuken, mooie design-schouwquote:Op vrijdag 15 december 2006 16:04 schreef jd1982 het volgende:
Voor:
[afbeelding]
De eerste foto van de keuken!!!
[afbeelding]
Ze zijn nog bezig, alles moet nog aangesloten worden, de RVS rand boven het blad is er nog niet en er zit nog een sticker op de RVS plaat boven het gas.
Ook komen er bij het kozijn nog wat zwart tinten en indien te vinden zwarte luxaflex.
Het is zo apart als het apart voor jezelf is toch?quote:Op vrijdag 15 december 2006 19:21 schreef McNasty het volgende:
Je zei dat je keuken iets aparts zou worden. Ik zie eerlijk gezegd niet wat er zo apart aan is.
Sorry hoor maar dit heeft helemaal niets met smaak te maken. Ik heb nergens gezegd dat ik deze keuken wel of niet mooi vind, ik heb gezegd dat ik niet zie wat er zo apart is en vervolgens gevraagd wat er zo bijzonder is. Ik heb helemaal niet de bedoeling gehad om zijn keuken af te kraken maar nadat de TS meerdere malen heeft aangekondigd een aparte en bijzondere keuken te willen was ik benieuwd waar dat nou in zit nu de keuken er helemaal staat.quote:Op vrijdag 15 december 2006 22:23 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Het is zo apart als het apart voor jezelf is toch?
Als jij het niet apart vindt, is dat jouw smaak.
Als JD het wel apart en mooi vindt, dant is dat zijn smaak en dus helemaal prima voor hem
Bel bel...quote:Op vrijdag 15 december 2006 22:58 schreef pekel het volgende:
He wijkgenoot. Leuk gedaan!.
Zal wel een keertje met m'n fiets bellen als ik langs je huis fiets..
Ik ben niet beledigd, ik geef alleen mijn visiequote:Op vrijdag 15 december 2006 22:39 schreef McNasty het volgende:
[..]
Sorry hoor maar dit heeft helemaal niets met smaak te maken. Ik heb nergens gezegd dat ik deze keuken wel of niet mooi vind, ik heb gezegd dat ik niet zie wat er zo apart is en vervolgens gevraagd wat er zo bijzonder is. Ik heb helemaal niet de bedoeling gehad om zijn keuken af te kraken maar nadat de TS meerdere malen heeft aangekondigd een aparte en bijzondere keuken te willen was ik benieuwd waar dat nou in zit nu de keuken er helemaal staat.
Ik vind het wel vreemd dat jij meer beledigd reageert dan de TS. Het lijkt wel alsof je niet kritisch meer mag zijn zodra het om 'smaak' gaat.
Bel je direct dan ook even naar mijn ouders.... die wonen op steenworp afstand van JDquote:Op vrijdag 15 december 2006 22:58 schreef pekel het volgende:
He wijkgenoot. Leuk gedaan!.
Zal wel een keertje met m'n fiets bellen als ik langs je huis fiets..
Hoe kom je erbij dat ik me ergens aan stoor? Mijn vragen stelde ik uit pure belangstelling en het was niet onaardig bedoeld mocht het zo overkomen maar ik blijf erbij dat wat er op die 2 foto's te zien is niet echt apart is.quote:Op vrijdag 15 december 2006 23:31 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Ik ben niet beledigd, ik geef alleen mijn visie
En waarom jij je stoort aan de "status" van de keuken is mij totaal niet duidelijk.
Nee ok!quote:Op vrijdag 15 december 2006 23:50 schreef McNasty het volgende:
[..]
Hoe kom je erbij dat ik me ergens aan stoor? Mijn vragen stelde ik uit pure belangstelling en het was niet onaardig bedoeld mocht het zo overkomen maar ik blijf erbij dat wat er op die 2 foto's te zien is niet echt apart is.
laat eens meer foto's zien dan!
Hoe ga je die slang vanaf de afzuigkap of werken?quote:
Kastjequote:Op zondag 24 december 2006 19:35 schreef Moonlight_Drive het volgende:
Keuken ziet er mooi en netjes uitmaar wat is die witte doos die naast de afzuiger hangt?
Laat je niet verneuken door de weerspiegeling in het glasquote:Op maandag 25 december 2006 00:43 schreef Moonlight_Drive het volgende:
[..]
1 kastje, en dan daar? Ziet er wat vreemd uit imo.
Ja ik geloof nu wel dat het een kastje is maar bij deze keuken is het toch veel mooier om boven geen kastjes te hebben? Hangt er maar zo'n beetje bijquote:Op maandag 25 december 2006 00:45 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Laat je niet verneuken door de weerspiegeling in het glas![]()
[afbeelding]
Volgens mij is deze het meest duidelijk en zie ik 1 kastje
Hangkastje hè, dan krijg je dat...quote:Op maandag 25 december 2006 01:28 schreef Moonlight_Drive het volgende:
...Hangt er maar zo'n beetje bij![]()
Dat is echt heel persoonlijk. Mijn eigen keuken is ook zoveel mogelijk symetrisch. Aangezien 'de mens' van symetrie houdt. Neemt niet weg dat de TS het wel mooi kan vinden natuurlijk.quote:Op maandag 25 december 2006 02:18 schreef ArtyShock het volgende:
Qua symmetrie en ruimtelijke indeling kan ik me wel voorstellen dat er wat kritiek is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |