Op of voor 9 november is de uitspraak.quote:Op maandag 30 oktober 2006 18:49 schreef Freeflyer het volgende:
vandaag diende er een kort geding met als inzet het openen van het graf van de weduwe.
Kort geding over openen graf Deventer moordzaak
ben benieuwd wat de uitslag van het geding is en ben ook erg nieuwsgierig naar wat er wel of niet gevonden wordt.
Waarom verzint? Dat de media het nou belangrijk vindt of er een mes ligt of niet. Dat doet helemaal niet terzake. Het belangrijkste is dat de getuige die over dat etui begon ook Michael van daderkennis betichtte. Als er een etui in dat graf ligt of een kruis ofzo dat Michael daar heeft neergelegd, dan is die getuigenis nog sterker.quote:Op maandag 30 oktober 2006 21:56 schreef SCH het volgende:
Ben benieuwd wat voor verhaal De Hond verzint als er geen mes in dat graf ligt.
Als er geen moordwapen ligt, is het een mislukte opgraving en zal Maurice wel een verhaal verzinnen om het goed te praten of met een volgende theorette komen.quote:Op maandag 30 oktober 2006 22:35 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Waarom verzint? Dat de media het nou belangrijk vindt of er een mes ligt of niet. Dat doet helemaal niet terzake. Het belangrijkste is dat de getuige die over dat etui begon ook Michael van daderkennis betichtte. Als er een etui in dat graf ligt of een kruis ofzo dat Michael daar heeft neergelegd, dan is die getuigenis nog sterker.
Maurice heeft alleen gezegd dat ze met een detector een metalen voorwerp van zo'n 20-30cm lang hebben ontdekt wat wel een beetje lijkt op een mes.
Deze informatie uit de Puttense moordzaak is niet geheel correct:quote:Op maandag 23 oktober 2006 09:46 schreef Knipoogje het volgende:
Zo heeft hij ook de 2 van Putten vrij laten gaan. En dat terwijl er een schaamhaar van een van de 2 was gevonden!!! Dat was volgens hem geen geldig bewijs omdat het wel van 3-4% van de bevolking kon zijn.
De Deventer moodzaak is een aparte, kan daar moelijk een oordeel over vellenquote:Op maandag 23 oktober 2006 09:46 schreef Knipoogje het volgende:
Als een blad aan een boom slaat hij echter om in de Deventer moordzaak waar nagelvuil met dezelfde hoeveelheid bewijs als de schaamhaar direct als extra bewijs tegen Louwes wordt gezien.
Tel daarbij op zijn buitengewoon triest gedrag bij de verkiezingen waar hij eerst hoog van de toren blies om vervolgens door het achterdeurtje te verdwijnen omdat bleek dat hij niet meteen 20 zetels kon binnenhalen. De lafaard...
hoehhh, dat wordt spannend.quote:
quote:Op donderdag 9 november 2006 12:40 schreef EchtGaaf het volgende:
Mooi resultaat. Benieuwd wat er uit komt.
Ja, geweldig.quote:
Vandaag nog.quote:Graf Deventer moordzaak moet open
***************************************
` Het Openbaar Ministerie moet het graf
van het slachtoffer in de Deventer
moordzaak onderzoeken.Dat heeft de
Haagse rechter in kort geding besloten.
Het is de bedoeling dat justitie het
onderzoek vandaag nog uitvoert.
Het kort geding was aangespannen door
de man die veroordeeld is voor de moord
op de weduwe Wittenberg.Volgens zijn
advocaat is hij onschuldig en heeft de
echte dader mogelijk het mes waarmee de
weduwe is vermoord in het graf gelegd.
Dat zou zijn gebleken uit onderzoek met
een metaaldetector.Ook zou een getuige
hebben gezien dat iemand een etui onder
de grafsteen heeft geschoven.
Heftig.quote:De rechter besloot ook dat Louwes op tijd van het onderzoek op de hoogte moet worden gebracht en dat het onderzoek in aanwezigheid van een onafhankelijk deskundige moet plaatsvinden. Verder moeten de resultaten binnen 24 uur aan Louwes worden meegedeeld.
Ik geloof ook in Louwes' onschuld. Vraag me alleen niet waarom; 't is gewoon een 'gut feeling'. Volgens mij zit Enrst Louwes volslagen onschudig in de bak.quote:Op donderdag 9 november 2006 11:55 schreef milagro het volgende:
top, hopelijk komt er wat uit.
ik blijf geloven in de onschuld van Louwes.
wmb puur vanwege de overkill in de moord.
dat duidt m.i. op extreme woede, haat, en naar wat ik begrepen had en me nog herinner was Louwes ms wel inhet bezit van een motief (geld erven) maar was hij dan meer gebaat bij een ander scenario dan dit.
l
.. en rechtvaardig.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:05 schreef Arcee het volgende:
Van nu.nl: http://www.nu.nl/news/879(...)dzaak_moet_open.html
[..]
Heftig.
De bewaking is na een paar dagen weggehaald omdat een aantal mensen het storend vonden, dus jah, die mogelijkheid is er ook nog.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:34 schreef xFriendx het volgende:
Is dat graf nou wel al die tijd bewaakt geweest door een onafhankelijke partij? Zonder bewaking kan die klusjesman dat mes natuurlijk weggehaald hebben of andere mensen in opdracht van het OM dat zijn vingers niet wil branden. Ik kijk namelijk nergens meer van op in deze zaak.
Nee, er was geen bewaking meer, maar er reed wel af en toe politie rond en de grafsteen is te zwaar om onopvallend opgetild te worden.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:34 schreef xFriendx het volgende:
Is dat graf nou wel al die tijd bewaakt geweest door een onafhankelijke partij? Zonder bewaking kan die klusjesman dat mes natuurlijk weggehaald hebben of andere mensen in opdracht van het OM dat zijn vingers niet wil branden. Ik kijk namelijk nergens meer van op in deze zaak.
de rechterlijke machtquote:Op donderdag 9 november 2006 13:05 schreef Arcee het volgende:
Van nu.nl: http://www.nu.nl/news/879(...)dzaak_moet_open.html
[..]
Heftig.
Ze gaan eerst onderzoeken of er sporen zijn te vinden bij het grafl, zodat ze zeker weten dat het graf idd niet is opengeweest recentelijk.quote:Op donderdag 9 november 2006 13:38 schreef Bayswater het volgende:
Misschien heeft Maurice de Hond vannacht er wel weer een mes neergelegd als de klusjesman het heeft weggehaald.
Ha ha, nee, ben niet verder gekomen dan de graven van Palenque (hoezo offtopic, ze hebben in die graven heel wat messen gevonden!). De naam 18konijn heb ik overigens opgepikt bij een gruwelijk saaie Teleac-serie over Midden-Amerika waarin veelvuldig aan dit heerschap gerefereerd werd.quote:Op donderdag 9 november 2006 16:11 schreef Vogue het volgende:
[offtopic] 18konijn, ik vind je naam geniaal. Ben je zelf ook in Copan geweest?
DEVENTER/AMSTERDAM - In de holle ruimte onder de afdeksteen van het graf van het slachtoffer in de Deventer moorzaak ligt geen mes. Dat heeft de recherche donderdagmiddag gezegd tegen de Volkskrant.quote:Op donderdag 9 november 2006 16:42 schreef 18konijn het volgende:
Geen mes, zegt de volkskrant.
SBS6 was daar vroeger nog daar de best in. Ze versloegen in 2002 rechtstreeks de exhumatie van Pim Fortuynquote:Op donderdag 9 november 2006 15:58 schreef Bayswater het volgende:
Inderdaad, is er al liveverbinding met het graf van de weduwe?![]()
Het klonk ook te ongeloofwaardig, waarom zou hij het mes in het graf leggen, terwijl hij het ook in IJssel had kunnen gooien? Dan had niemand er ooit wat van gezien.quote:Op donderdag 9 november 2006 16:48 schreef Bayswater het volgende:
Dat heeft ie waarschijnlijk ook gedaan. En vervolgens natuurlijk snel zijn verzameling weer completeerd met een nieuw mes. Daar loog hij nog zwaar over. Eerst zeggen tegen de politie dat hij een messenstrip in de messenzaak heeft gekocht (in een verhoor een paar dagen na de koop) en als vervolgens blijkt dat hij dat niet heeft gedaan, sorry zeggen "oh nee toch niet"... En uiteraard wordt dat verder niet meer gecontroleerd. Wat heeft hij er dan wel gekocht? Uit de bonnetjes al daar blijkt alleen dat er een Global mes is verkocht met korting (Michael kocht daar met korting). Toch allemaal weer toevalligheidjes, maar helaas niet 100% hard te maken omdat er nooit werk van is gemaakt.quote:Op donderdag 9 november 2006 16:54 schreef Urquhart het volgende:
Het klonk ook te ongeloofwaardig, waarom zou hij het mes in het graf leggen, terwijl hij het ook in IJssel had kunnen gooien? Dan had niemand er ooit wat van gezien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |