Onsamenhangend geneuzel.quote:Op zondag 15 oktober 2006 22:47 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Whahaha, heerlijk mensen die niet gehinderd door enige kennis van zaken zulke dingen durven te zeggen.... Laten we al ons geld uitgeven aan mensen als jij, flink hoge uitkeringen, waarom zou je moeten werken he?
Iedereen heeft in ons land de mogelijkheid om te leren, als je niets bereikt in je leven is dat je eigen schuld, maar dan moet je niet gaan zeuren dat je niet wil werken.....
Man, je weet niet wat je zegt. Mijn moeder komt uit een oud-gereformeerd gezin, en die voldoen werkelijk aan alle cliches. Altijd in het zwart gekleed, tv is van de duivel (maar stiekem staat er wel een achter een gordijntje), zijn tegen voorbehoedsmiddelen (ik heb zo'n 60 neefjes en nichtjes), tegen abortus, tegen inenting, tegen euthanasie, tegen tegen zijn etc.quote:Op maandag 16 oktober 2006 10:34 schreef paddy het volgende:
Over welke gerofermeerden hebben jullie het nu? Oud-Gereformeerden? Dat zijn echt maar enkelen die geen hulp willen hebben hoor. Of die zich niet willen laten inenten. Ken er een paar en deze meisjes en jongens hebben gewoon net als ieder ander normale kleding aan en laten zich ook net als ieder ander inenten. Het enige verschil wat ik merk ? Ze geven meestal een week van hun vakantie op om voor niets in een arm land te werken.
Met alles eens wat ze doen? Nee, maar zie geen parasieten. Ik ben dus geen grefo, maar blijkbaar kennen veel users Grefo's alleen van de sprookjes/horor verhalenWeten waarover je praat en verder kijken dan een enkeling die niet goed bij zijn hoofd is, is moeilijk hè?
Nog even en jullie zeggen dat alle grefo's alleen in het zwart gekleed gaan
Kom eens onder die turf weg zou ik zeggen
We leven niet meer in het jaar 0
Ja , wat wil je nou vertellen ? HET is een klein deel van het geheel ...quote:Op maandag 16 oktober 2006 10:41 schreef Seneca het volgende:
[..]
Man, je weet niet wat je zegt. Mijn moeder komt uit een oud-gereformeerd gezin, en die voldoen werkelijk aan alle cliches. Altijd in het zwart gekleed, tv is van de duivel (maar stiekem staat er wel een achter een gordijntje), zijn tegen voorbehoedsmiddelen (ik heb zo'n 60 neefjes en nichtjes), tegen abortus, tegen inenting, tegen euthanasie, tegen tegen zijn etc.
Dat is een ding wat zeker is. Vooral onder de jonge generatie oud-gereformeerden merk ik dat er veel verzet is tegen de bekrompen ideeen van de 'oude garde'. Veel van mijn neefjes en nichtjes zijn ook oud-gereformeerd, maar zijn heel normale mensen.quote:Op maandag 16 oktober 2006 10:46 schreef feessie het volgende:
[..]
Ja , wat wil je nou vertellen ? HET is een klein deel van het geheel ...
Ja , veel oud gereformeerden worden moslim of gaan naar protestantse kerken. Ik denk dat over 50 jaar heel die oud gererformeerde traditie uitgestorven is .quote:Op maandag 16 oktober 2006 10:49 schreef Seneca het volgende:
[..]
Dat is een ding wat zeker is. Vooral onder de jonge generatie oud-gereformeerden merk ik dat er veel verzet is tegen de bekrompen ideeen van de 'oude garde'. Veel van mijn neefjes en nichtjes zijn ook oud-gereformeerd, maar zijn heel normale mensen.
Ik heb zelfs best respect voor deze mensen. Ze onderhouden meestal tig kinderen , leven vaak erg sober en helpen vaak andere mensen. Ze stoppen al hun centjes in de kerk.quote:Op maandag 16 oktober 2006 10:52 schreef LXIV het volgende:
Als er één groep in de Nederlandse samenleving is die het stigma parasieten niet verdient, dan zijn dat wel de gereformeerden.
ORA ET LABORA is hun credo. Dus werkt en bidt. Deze mensen maken verhoudingsgewijs juist heel weinig gebruik van alle sociale voorzieningen, terwijl ze veel belasting betalen.
Tegen euthanasie zijn heeft niets met gelovig zijn te maken. Mijn halve familie is gereformeerd vrijgemaakt en ik zie alleen hoe druk ze zijn met goede werken. Ja, het zijn ook mensen en maken ook fouten. Die verhalen die jij nu vertelt gaat echt over een enkeling die wat mee heeft gemaakt en daardoor gaat generaliseren. Je moeder dusquote:Op maandag 16 oktober 2006 10:41 schreef Seneca het volgende:
[..]
Man, je weet niet wat je zegt. Mijn moeder komt uit een oud-gereformeerd gezin, en die voldoen werkelijk aan alle cliches. Altijd in het zwart gekleed, tv is van de duivel (maar stiekem staat er wel een achter een gordijntje), zijn tegen voorbehoedsmiddelen (ik heb zo'n 60 neefjes en nichtjes), tegen abortus, tegen inenting, tegen euthanasie, tegen tegen zijn etc.
Ze stoppen niet al hun centjes in de kerk hoor. Ze stoppen hun geld vaak in goede doelen. Hulp voor armen enz. Maar ook daar zitten mensen tussen die zichzelf verrijken. Dat geld dus voor alle mensen. Respect opbrengen kan ik voor elk mens (gelovig of niet) die vrije dagen opoffert om iemand te helpen. Ook al is het je zieke buurman/buurvrouw.quote:Op maandag 16 oktober 2006 10:53 schreef feessie het volgende:
[..]
Ik heb zelfs best respect voor deze mensen. Ze onderhouden meestal tig kinderen , leven vaak erg sober en helpen vaak andere mensen. Ze stoppen al hun centjes in de kerk.
Ja tuurlijk ! Ik heb ook respect voor iedereen zijn vrije tijd opoffert aan goede doelen. Maar nu ging het algemeen over dat gereformeerden voor parasieten uitgemaakt worden ..quote:Op maandag 16 oktober 2006 11:06 schreef paddy het volgende:
[..]
Ze stoppen niet al hun centjes in de kerk hoor. Ze stoppen hun geld vaak in goede doelen. Hulp voor armen enz. Maar ook daar zitten mensen tussen die zichzelf verrijken. Dat geld dus voor alle mensen. Respect opbrengen kan ik voor elk mens (gelovig of niet) die vrije dagen opoffert om iemand te helpen. Ook al is het je zieke buurman/buurvrouw.
Je kortzichtige visie is van de mat geveegd met een ruime meerderheid.quote:Op maandag 16 oktober 2006 12:38 schreef Stoomhamer het volgende:
Antwoord is dus nee?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |