Misschien moet je je eens inlezenquote:Op woensdag 11 oktober 2006 23:07 schreef skippy22 het volgende:
Zeg ts als msn en outlook het niet doen betekent niet dat je pc slecht is Wat ben je nou weer voor digibeet
Mischien ligt het wel aan jou
preciesquote:Op donderdag 12 oktober 2006 09:33 schreef Zwaffel het volgende:
[..]
Misschien moet je je eens inlezen
als je niks nuttigs te melden hebt ga dan ff spelen op 49
HOezo laat jedat doen, tegenwoordig kan de proc maar op 1 manier eropquote:Op donderdag 12 oktober 2006 10:36 schreef buzzer het volgende:
[..]
precies
ik ga eerdaags in mijn pjoeter ook mobo processor en geheugen vervangen. Doe ik gewoon even zelf.
Alleen het plaatsen van de proc laat ik doen, dat is me teveel geprigel.
Maar als er een pinnetje breekt of er gaat iets mis, dan is het niet voor hem ^^quote:Op donderdag 12 oktober 2006 15:12 schreef Syd het volgende:
[..]
HOezo laat jedat doen, tegenwoordig kan de proc maar op 1 manier erop![]()
Haha dan moet je een echte Jostie zijn :p, nee echt die dingen zijn zooo simpel er te drukken. En wil er een pinnetje afbreken dan of je drukt te hard of je bent helemaal verkeerd bezig :pquote:Op donderdag 12 oktober 2006 16:00 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Maar als er een pinnetje breekt of er gaat iets mis, dan is het niet voor hem ^^
kan niet. Aangezien ik jou er niet heb instaan is dat helaas niet mogenlijkquote:Op donderdag 12 oktober 2006 16:26 schreef Devlinsect het volgende:
Je zal wel een virus hebben opgelopen met dat MSN en paupercontacten van je![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |