aanvulling daarop : Vraag foto's van het heden. Grote kans dat er een foto op staat van vorig jaar.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 15:16 schreef Carda het volgende:
Tip: vraag een foto waar hij/zij helemaal opstaat, en dan niet een foto gemaakt met een fotoshoot maar een vakantie foto of stapfoto bijvoorbeeld.
inderdaad, bij een ontmoeting begint het pasquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 15:28 schreef Geartsjuh het volgende:
Stel je er op in dat mensen zich heel anders kunnen gedragen op internet dan in het echt.
Denk niet dat je na 100 internetgesprekken en 5 foto's iemand 'kent'. Dan nog kan je voor verassingen komen te staan bij een ontmoeting.
Ga niet de conclusie trekken, na het lezen van 5 overeenkomsten tussen jullie beide, dat je de ware gevonden hebt.
You got my pointquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 15:30 schreef Godshand het volgende:
[..]
inderdaad, bij een ontmoeting begint het pas
Is het zelfde als je elkaar 100 keer hebt gezien. Daarna kan hij/zij je nog verassen hoor maar dan op ander gebied. Het leuke is dat je via internet boeiende gesprekken kunt hebben met mensen die je anders never nooit niet zou ontmoeten.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 15:28 schreef Geartsjuh het volgende:
Stel je er op in dat mensen zich heel anders kunnen gedragen op internet dan in het echt.
Denk niet dat je na 100 internetgesprekken en 5 foto's iemand 'kent'. Dan nog kan je voor verassingen komen te staan bij een ontmoeting.
Ga niet de conclusie trekken, na het lezen van 5 overeenkomsten tussen jullie beide, dat je de ware gevonden hebt.
Hier ben ik het niet helemaal mee eens. Natuurlijk duurt het in het echt ook even voor je iemand kent, maar dat is niet wat ik bedoel. Mensen kunnen zich anders gedragen op internet dan ze echt zijn. Je kan een heel verkeerd beeld van iemand krijgen. En volgens mij heb je dat sneller op internet dan in het echt.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 15:33 schreef Carda het volgende:
[..]
Is het zelfde als je elkaar 100 keer hebt gezien. Daarna kan hij/zij je nog verassen hoor maar dan op ander gebied. Het leuke is dat je via internet boeiende gesprekken kunt hebben met mensen die je anders never nooit niet zou ontmoeten.
Dat mensen zichzelf anders gedragen dan ze in het echt zijn hebben ze alleen zichzelf mee.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 15:40 schreef Geartsjuh het volgende:
[..]
Hier ben ik het niet helemaal mee eens. Natuurlijk duurt het in het echt ook even voor je iemand kent, maar dat is niet wat ik bedoel. Mensen kunnen zich anders gedragen op internet dan ze echt zijn. Je kan een heel verkeerd beeld van iemand krijgen. En volgens mij heb je dat sneller op internet dan in het echt.
Ook is je beeld van een persoon via internet veel sneller beïnvloedbaar door je eigen verwachtingen omdat je beeld van degene die je via internet kent veel incompleter is dan als je iemand echt zou ontmoeten. In je eigen verwachting maak je dan de persoon op internet mooier dan hij/zij is, qua uiterlijk en karakter. Bij een ontmoeting vang je veel meer fysieke signalen op waardoor je heel snel een beeld krijgt van iemand.
Kloptquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:00 schreef Carda het volgende:
[..]
Dat mensen zichzelf anders gedragen dan ze in het echt zijn hebben ze alleen zichzelf mee.
Klopt, maar IRL prik je daar sneller doorheen. Je kan vaak in één oogopslag zien of iemand een player is of niet terwijl op internet elke jongen een charmeur kan zijn.quote:In het echt heb je ook 'players' waarvan je pas later achter komt dat ze zo zijn.
Maar dat is juist mijn punt. Via internet heb je geen last van verlegenheid en kan je overkomen als een ontzettend sportieve en vlotte jongen terwijl je in het echt geen woord durft te zeggen. Tja, dan vind ik dat toch een tegenvaller.quote:Ik ben met je eens dat als je elkaar in het echt ontmoet je misschien wel de beste indruk krijgt van iemand.
Maar denk er bij dat als je elkaar in het echt ziet je last kunt hebben van zoiets als verlegenheiden andere factoren die je via internet niet hebt.
Inderdaad een recente foto vragen. Ooit eens iemand moeten zoeken aan de hand van een foto (was geen date, maar ok), maar dat wijf was minstens 50 kilo aangekomenquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 15:24 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
aanvulling daarop : Vraag foto's van het heden. Grote kans dat er een foto op staat van vorig jaar.
En natuurlijk foto's uit verschillende hoeken en waar iemand helemaal op staat ipv alleen het gezicht.
Op zich niet verkeerd, maar dan nog moet je het met een flinke korrel zout nemen. Ik mailde met iemand en diegene had dus recente foto's, verschillende soorten en maten en op verschillende lokaties. Toch had ik al het vermoeden dat het om een faker ging en dat vermoeden werd uiteindelijk waarheid. Diegene bleek onder meer namen te werken en allemaal zaten ze bij dezelfde provider. Ach, ik denk maar zo, ik heb diegene ook maar in de waan gelaten dat ik haar leuk vondquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 15:16 schreef Carda het volgende:
Tip: vraag een foto waar hij/zij helemaal opstaat, en dan niet een foto gemaakt met een fotoshoot maar een vakantie foto of stapfoto bijvoorbeeld.
nog een tip die hier bij aansluitquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:35 schreef Liewec het volgende:
Tip: Chat niet te lang, spreek snel af... Zeker als je echt wil "daten". Veel mensen blijven chatten en chatten en nog meer chatten, want het is zo leuk, en het kan dan 'in het echt' alleen maar tegen gaan vallen. Wees dit moment voor.
Klopt helemaal en heb het zelf ook meegemaakt. Tussen de eerste keer chatten en de echte date zat bij mij 3 maanden, veel te lang achteraf zeker omdat de date tegenviel. Hoe langer je blijft chatten hoe meer je die persoon kan romantiseren en dat kan dus dan vies tegenvallen achteraf.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:35 schreef Liewec het volgende:
Tip: Chat niet te lang, spreek snel af... Zeker als je echt wil "daten". Veel mensen blijven chatten en chatten en nog meer chatten, want het is zo leuk, en het kan dan 'in het echt' alleen maar tegen gaan vallen. Wees dit moment voor.
heb je al gebeld/geskyped? kan je ook checken of t geen man isquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 20:34 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Klopt helemaal en heb het zelf ook meegemaakt. Tussen de eerste keer chatten en de echte date zat bij mij 3 maanden, veel te lang achteraf zeker omdat de date tegenviel. Hoe langer je blijft chatten hoe meer je die persoon kan romantiseren en dat kan dus dan vies tegenvallen achteraf.
Heb nu net mijn 2e internetdate gepland en nu hebben we maar 3 weken chatten. Ben benieuwd hoe deze date uit gaat vallen.
Is al gebeurd en het was echt een vrouwenstemquote:Op woensdag 11 oktober 2006 10:51 schreef Godshand het volgende:
[..]
heb je al gebeld/geskyped? kan je ook checken of t geen man isof dat ze een doorgerookte stem heeft, lol
Maar 3 weken?quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 20:34 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Heb nu net mijn 2e internetdate gepland en nu hebben we maar 3 weken chatten. Ben benieuwd hoe deze date uit gaat vallen.
gheghe, maar ze was wel op zoekquote:Op woensdag 11 oktober 2006 16:08 schreef Knipoogje het volgende:
Mijn tips:
1. Wacht niet te lang met afspreken, anders bloedt het contact dood. Bovendien ben je tijdens de chat altijd veel opener. Beetje raar om met iemand te daten van wie je waarschijnlijk al zijn problemen en favoriete sexstandjes weet. Er moet wel wat over blijven om over te praten
2. Vraag altijd om een foto waar de persoon helemaal op staat
3. Spreek altijd je date ook even telefonisch. Dan weet je zeker dat het ook inderdaad een hij/zij is en geen freak.
4. Tijdens chatten wel beetje opletten bij wat je zegt. Altijd positief zijn. Als je in echte leven een sloddervos bent, laat ze daar dan achterkomen na de date. Als je tijdens de chat zoiets laat blijken kan ze meteen denken dat je De_Grootste_Sloddervos_Op_Aarde bent. Chat vergroot alles uit.
5. Pas je chatwijze aan aan de ander. Gebruikt de ander heel veel smileys, doe dat dan ook en andersom. Als de ander bijna geen smiley gebruikt, doe het dan met mate. Hoe opener de ander, des te opener kan jij zijn.
Zo doe ik het altijd
Vooral punt 4 is erg belangrijk. Ik heb al regelmatig meegemaakt dat een verkeerde opmerking genoeg is om de dame weg te jagen. Een keertje vroeg ik nadat bij paiq de foto's op gezellige wijze zichtbaar waren gechat iets in de trant "ach ik merk morgen wel hoe je mijn foto's vond afhankelijk of je me verwijderd hebt of niet". Had ze inderdaad gedaan met als opmerking "Ik vond je laatste opmerking erg onzeker. Ik ben op zoek naar iemand die wat zekerder is".![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |