Wel op aan de rand bij Sa...zodat ze hem een flinke zet kan geven als tie snel van het bed moet.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 15:20 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Vannacht lag hij lekker met de meiden in bed hoor.
die vlieger gaat nu niet opquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 15:52 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Marlies blijft altijd Jeroen nomineren
quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 15:59 schreef Gert het volgende:
Jammer hoor, dat lulverhaal over 48 uur bedenktijd.
Nu wordt het straks echt zo van: "Goh, Jeroen nog in het huis, wat verrássend zeg."
Ja zelfs Sabrina is daar ook al achterquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 15:59 schreef Gert het volgende:
Jammer hoor, dat lulverhaal over 48 uur bedenktijd.
Nu wordt het straks echt zo van: "Goh, Jeroen nog in het huis, wat verrássend zeg."
Of naar Mo omdat Jeroen het zielig vond hoe E10 tekeer ging tegen haarquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:01 schreef Bartoli het volgende:
hadden natuurlijk ook ruzie in huis kunnen brengen. Jeroen maakt geld over aan Sa, E10 over de zeik ofzo. En dan erna erachterkomen dat die niks gedaan heeft met het geld omdat hij er nog is
Dat Jeroen nog in het huis is?quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:01 schreef Sug4r het volgende:
[..]
Ja zelfs Sabrina is daar ook al achter![]()
Ik heb Rob ook al 2 weken niet meer gezien in de live-uitzending ....quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:09 schreef schatje het volgende:
Kijk ze dan op die bank. Mijn man zou dat echt niet pikken.
quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:02 schreef Sug4r het volgende:
[..]
Of naar Mo omdat Jeroen het zielig vond hoe E10 tekeer ging tegen haar![]()
die van mij ook niet...quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:09 schreef schatje het volgende:
Kijk ze dan op die bank. Mijn man zou dat echt niet pikken.
hun boeit het geen reet eigenlijkquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:05 schreef Morwen het volgende:
De zusjes maken zich echt niet druk, heh, dat er misschien iemand die kamer opgaat.
heb idd medelijden met hem.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:11 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
die van mij ook niet...![]()
en die arme Jeroen ligt daar maar zielig en verlaten...
quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:08 schreef Sug4r het volgende:
nee wat jij zei heeft Sabrina al ruim een uur geleden tegen Jeroen verteld![]()
Die kopie lukt heel slecht dan...quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:14 schreef debuurvrouw het volgende:
Die Etienne lijkt meer op een peuter met verlatingsangst dan een casanova...
hij is gewoon Tijn aan het copieeren....
quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:16 schreef T-lex het volgende:
[..]
Die kopie lukt heel slecht dan...![]()
E10 ligt er inderdaad bij alsof z'n mama hem wil verlaten "nee mama, niet weglopen"![]()
ze had beter de ruzie in stand kunnen houden tot ze uit het huis moet, wat een naar opdringerig ventje zeg!quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:16 schreef Morwen het volgende:
E10 ligt weer eens bij Sab, wordt zo nog een tour hem van haar kamer te houden. Ze had beter de ruzie in stand kunnen houden tot na de geheime missie.
Dat zou dan inderdaad weer die typische domme mannelijke reactie zijn. Terwijl het eerst en vooral Monique is die een en ander uit te leggen heeft aan haar man.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:14 schreef Bartoli het volgende:
Volgens mij is die Rob dan toch vergeten. Die staat al klaar met een honkbalknuppel, een boksbeugel of weet ik wat om Tijn in elkaar te rossen![]()
Ze moet gewoon eens duidelijk tegen hem zeggen dat ie op moet zouten, maar dat doet ze niet dus zal ze het wel niet zo erg vinden. Zij is ouder en wijzer, zou je denkenquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:18 schreef patje30 het volgende:
[..]
ze had beter de ruzie in stand kunnen houden tot ze uit het huis moet, wat een naar opdringerig ventje zeg!![]()
Nou Tijn blijft imo ook niet buiten schot. Hij laat zich in ieder geval niet afschrikken door een huwelijk....quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:18 schreef Gert het volgende:
[..]
Dat zou dan inderdaad weer die typische domme mannelijke reactie zijn. Terwijl het eerst en vooral Monique is die een en ander uit te leggen heeft aan haar man.
ja klopt wel. Maar in de meeste gevallen is het eerst de ander en dan pas je vrouw heb ik zo het idee. Denk dat Rob wel zo iemand isquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:18 schreef Gert het volgende:
[..]
Dat zou dan inderdaad weer die typische domme mannelijke reactie zijn. Terwijl het eerst en vooral Monique is die een en ander uit te leggen heeft aan haar man.
wat gaat er gebeuren dan?quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:26 schreef Morwen het volgende:
Er zijn jurken en broeken ge-arriveerd![]()
[afbeelding]
volgens mij is het al een paar keer gezegd dat ze een open huwelijk hebben?? of zit ik ernaast?quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:22 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Nou Tijn blijft imo ook niet buiten schot. Hij laat zich in ieder geval niet afschrikken door een huwelijk....
Maar als ik Rob was zou ik toch wel even een goed gesprek hebben met mijn vrouw over grenzen enzo. Maar misschien hebben ze een open huwelijk....
Plaats kennen? Hij is gewoon stikverliefd en zelf vrijgezel. En dan houdt hij zich nog aardig in, hij had er al lang kunnen hebben als hij dat gewild had. Kijk, die Rob kan het niemand kwalijk nemen dat ze verliefd op elkaar worden, ook zijn eigen vrouw niet. En er is ook niet echt een ontsnappen aan, in zo'n huis. Dus misschien moet ie als hij zijn huwelijk wil redden maar een grote shovel huren en zijn vrouw dwars door de muren ophalen.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:25 schreef schatje het volgende:
Ja, ik vind ook dat Tijn zijn plaats moet kennen. Het lijkt onderhand wel of hij er 24/7 mee bezig is om haar het bed in te praten.
lekker voor de 2 kids dan. en zo open kan het niet zijn anders had Rob er verder niet zo'n problemen mee zolang er geen sex aan te pas komt ofzoquote:Op dinsdag 10 oktober 2006 16:30 schreef patje30 het volgende:
[..]
volgens mij is het al een paar keer gezegd dat ze een open huwelijk hebben?? of zit ik ernaast?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |