Goede tip, dat ga ik proberen. Ik ga altijd meteen op volle kracht want ik wil snel klaar zijnquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 00:15 schreef Macka66 het volgende:
Sjak, rottig toch, die kloven. Hoop dat ze snel verdwijnen!
Een kolfwijze die ik aangeraden kreeg om kloven te vermijden en die ik nog steeds naar tevredenheid volg: een minuut kolven met weinig zuigkracht - daarna de zuigkracht opvoeren tot het nog prima te verdragen is - dan na vijf minuten pauze nemen om de borsten even te masseren - vervolgens nog vijf minuten kolven
(Heb je nu weinig aan natuurlijk, maar misschien kun je er iets mee nadat de kloven verdwenen zijn.)
Volgens mij gebruik jij ze werkelijk overal voor of niet?quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 12:18 schreef E.T. het volgende:
Yppy, ik bedoelde ook 'gewoon als het aanleggen wat soepeler gaat' (Saskia was ook niet zo'n enthousiaste happer in 't begin..).
Moonah, leklapjes!(hydrofiele luiers zijn daar trouwens geweldig voor!
)
Dat je dat nog weetquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:37 schreef dutchie het volgende:
[..]
Volgens mij gebruik jij ze werkelijk overal voor of niet?Kan me nog iets herinneren van een vakantie waarbij jullie de theedoeken vergeten waren.
Misschien een loze opmerking, maar je weet dat je wettelijk recht hebt op kolftijd tot max 25% van je werktijd. En uiteraard doorbetaald.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 13:05 schreef LadyS het volgende:
Iris drinkt inmiddels zonder problemen uit de fles (uiteraard meteen na mijn noodroep hier)
Ik heb wel gemerkt dat werken en kolven niet een goede combinatie is voor mij. Doordat Iris een paar
keer een flesje dronk als ik moest werken, en ik niet de tijd/puf had om te kolven (moest om 07.00 uur of 06.30 uur beginnen), merkte ik dat mijn productie minder aan het worden was.
Plus dat Iris een echt veelvraat is (ze dronk zo 200 ml. weg) en daar dus niet tegenop te kolven is.
Kortom: ik heb gezegd dat ik niet meer kom werken, dat ik het teveel gedoe vindAl was het maar 2 ochtendjes in de week.
Nu kan ik weer lekker live voeden voornamelijk
Ik ben er nog niet uit wat ik ga doen als Iris 6 maanden is. Afbouwen en dan alleen nog een ochtend en een avondvoeding geven ofzo. Of gewoon niet afbouwen, of helemaal afbouwen... Ik denk dat ik het maar op zijn beloop laat.
ja dat weet ik inderdaadquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 13:35 schreef Coelho het volgende:
[..]
Misschien een loze opmerking, maar je weet dat je wettelijk recht hebt op kolftijd tot max 25% van je werktijd. En uiteraard doorbetaald.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |