Adama zat toch achter het idee om dat hybride kind uit de buurt van Sharon te houden? Of was dat alleen Roslin?quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 18:53 schreef DooD het volgende:
De vraag is wist hij ervan dat Hera niet dood was, voor de rest vond ik deze aflevering niet spectaculair.
Frustrerend is niet eens het goeie woord ervoor. Zulke afleveringen moeten verboden worden !!quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 20:06 schreef AndyD het volgende:
RAAAAAhhhh frustrerende afleveringKijk uit naar deel 2
En bedankt. Volgende keer svp spoileren sukkel.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 21:59 schreef DooD het volgende:
Zover ik dacht werd het tussen de Roslin, Cottle, Maya en die hulp van Roslin beslist. Volgende week het einde van de bezetting. Ben beniewd of the Peggy het gaat overleven.
<blaat>
Wat spoilde ik dan? Dat van Hera? Is hier al besproken of dat van de bezetting. Er is een lijst geweest met uitleg van de eerste 6 afleveringen hier end at van die trailer was ook al besproken hier. Lee saves the day was al bekend. Ik spoil dus helemaal niks en als je geen spoilers wilt lezen moet je hier weg blijven simpel as that.quote:Op zondag 15 oktober 2006 11:38 schreef Mr.J het volgende:
[..]
En bedankt. Volgende keer svp spoileren sukkel.![]()
quote:Op zondag 15 oktober 2006 20:54 schreef _Xbox_Master_ het volgende:
En de kwaliteit van die [YEM] release was echt kut![]()
De beste vraag die je over deze serie kan stellen! Boomer wat mij betreft, maar dat heeft ook enigszins te maken met een crush op een vriendin die verdomd veel op Boomer lijkt qua uiterlijkquote:Op zaterdag 14 oktober 2006 16:32 schreef Madine het volgende:
Ik kan de vraag toch niet meer vermijden. Wie vinden we de lekkerste BSG-chick?
You lucky frakkerquote:Op zondag 15 oktober 2006 22:56 schreef Rhinestone het volgende:
[..]
De beste vraag die je over deze serie kan stellen! Boomer wat mij betreft, maar dat heeft ook enigszins te maken met een crush op een vriendin die verdomd veel op Boomer lijkt qua uiterlijk![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Let op: spoiler bevat linkje naar foto die iets verklapt over de volgende aflevering, Exodus Part II
Als je trouwens even verder kijkt op die site dan kom je al foto's tegen van de komende 3 afleveringen. Ik kon me niet bedwingen en heb er nu al beetje spijt vanJe kan nl. al een paar dingen eruit opmaken.
bv.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 21% gewijzigd door Ku_Klux_Kloon op 15-10-2006 23:46:40 ]
quote:Op zondag 15 oktober 2006 22:56 schreef Rhinestone het volgende:
[..]
Ben benieuwt of Baltar in de serie blijft... Hoop het wel, want damn wat is James Callis een tering goede acteur, maar wat is Baltar ook - zoals het zijn originele karakter betaamt - ontzettend NSB.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Burnt to the core but not broken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 21:59 schreef DooD het volgende:En dan schuift Apollo de Pegasus in een Basestar en verandert Hot Dog zijn callsign in ApolloSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Of zou dat wat te ver gezocht zijn?
jeweetz
Hmm.. ik vind het wel meevallen. Geen verrassingen maar alleen bevestiging van dingen die we toch al dachten.quote:Op zondag 15 oktober 2006 23:28 schreef Ku_Klux_Kloon het volgende:
Als je trouwens even verder kijkt op die site dan kom je al foto's tegen van de komende 3 afleveringen. Ik kon me niet bedwingen en heb er nu al beetje spijt vanJe kan nl. al een paar dingen eruit opmaken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Geweldigquote:Op maandag 16 oktober 2006 21:22 schreef _Xbox_Master_ het volgende:
http://www.scifi.com/battlestar/video/index.php?cat=features&vid=35344![]()
quote:Op maandag 16 oktober 2006 17:24 schreef Madine het volgende:
[..]
Hmm.. ik vind het wel meevallen. Geen verrassingen maar alleen bevestiging van dingen die we toch al dachten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."God is a kid with an antfarm..."
"King Kong ain't got shit on me!!"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |