Ik ga elke vrijdag, is dat vaak genoeg?quote:
Wat is precies UVA/UVB-straling? Ja de zon, maar nog iets?quote:Op zondag 21 januari 2007 15:44 schreef Aventura het volgende:
Mijn recept, koop een creme met minimaal F30 en smeer die dagelijks op.
Ga op vakantie niet in de zon. Stop met roken. Ik ben 28 en heb nagenoeg geen rimpels nog.
Veel water drinken is een bullshitadvies. Alleen van UVA/UVB-straling en sigarenttenook is wetenschappelijk aangetoond dat het de huid beschadigt.
Yep. Ben ik even gezegend met goede genen. M'n zus van 33 ziet er bv. uit als een jonge twintiger.quote:Op zondag 21 januari 2007 15:47 schreef SHE het volgende:
Genetische predespositie wil namelijk ook wel helpen![]()
ja maar jezus, voor je dertigste heeft vrijwel niemand rimpels, enkel wat lachlijntjes ms.quote:Op zondag 21 januari 2007 15:51 schreef Aventura het volgende:
Ja ik heb ook geluk denk ik, al heb ik alle factoren tegen, want ben een rossig type met huidtype 1. Echter, dat weerhoudt me er al mn hele leven van om in de zon te gaan liggen bakken, verbranden doe ik binnen 10 minuten en is zeer pijnlijk.
Ik word over 2 weken 29 maar er zijn weinig mensen die me dat geven
Waarom is veel water drinken een bullshitadvies?quote:Op zondag 21 januari 2007 15:44 schreef Aventura het volgende:
Mijn recept, koop een creme met minimaal F30 en smeer die dagelijks op.
Ga op vakantie niet in de zon. Stop met roken. Ik ben 28 en heb nagenoeg geen rimpels nog.
Veel water drinken is een bullshitadvies. Alleen van UVA/UVB-straling en sigarenttenook is wetenschappelijk aangetoond dat het de huid beschadigt.
Volgens mij is anderhalve liter het minimum, dus die twee liter is niet zo gek. En volgens mij is het ook zo dat hydratatie van de huid van binnenuit moet komen. Crèmes kunnen geen vocht inbrengen, alleen maar vasthouden.quote:Op zondag 21 januari 2007 16:19 schreef Aventura het volgende:
Nou het is geen onzin natuurlijk om goed te drinken, maar dat je twee liter water moet drinken op een dag is achterhaald. Kan zo snel geen bronnen vinden, maar zoveel water is echt niet nodig en heeft ook geen effect op de toestand van de huid.
Bronquote:De juiste hoeveelheden drinkwater
Wij hebben drinkwater nodig, zeker omdat we voor minstens 70% uit water bestaan, en wanneer onze cellen snel water afstaan hebben we veel minder energie. Om gezond te blijven is het aan te raden iedere dag een bepaalde hoeveelheid water te drinken. Maar, de acht glazen die vaak worden aanbevolen zijn alweer in twijfel getrokken.
De gemiddelde persoon verliest ongeveer 1-1,5 liter water per dag, en op dagen van fysieke arbeid verliezen we nog meer. Maar het is niet nodig iedere dag dezelfde minimale hoeveelheid water te drinken. Ons lichaam kan prima zelf een niveau regelen betreffende water. Je eigen lichaam geeft aan of je wel of geen water moet drinken. Als we teveel water drinken gaan we veel vaker naar het toilet. Als we te weinig water hebben gedronken krijgen we dorst, en is onze urine geconcentreerder (donkerdere kleur). En als we niet precies 8 glazen water per dag drinken krijgen we vaak nog steeds voldoende water met ons voedsel binnen, vooral met groenten en fruit.
De hoeveelheid water die iemand nodig heeft is daardoor ook sterk afhankelijk van het dieet, en verschilt per persoon. Voor de veiligheid raden wij aan iedere dag tenminste 1 liter water te drinken, omdat je ongeveer 50 ml verliest met de urine en ongeveer 700 ml door zweten.
We willen hierop nog toevoegen dat het drinken van meer dan 8 glazen per dag, en vooral het drinken van hele grote hoeveelheden in korte tijd, een gezondheidsrisico kan opleveren. Als je hierover meer informatie wilt, bezoek dan onze pagina over watervergiftiging.
ja als je zes liter drinkt of zo én er niet bij plast, al dan niet moedwilligquote:Op zondag 21 januari 2007 16:31 schreef Duiveltja het volgende:
Teveel wat kan zelfs tot de dood lijden. Kijk maar naar de moeder die is overleden, nadat ze in een wedstrijd grote hoeveelheden water had gedronken.
http://www.nintendolife.c(...)dying_for_a_wii_dies
Ja, het is wel grappig hoe meiden van 25-30 al zo trots verkondigen dat ze er nog jong uitzien.quote:Op zondag 21 januari 2007 16:15 schreef milagro het volgende:
ja maar jezus, voor je dertigste heeft vrijwel niemand rimpels, enkel wat lachlijntjes ms.
als je op die leeftijd jonger geschat wordt, is dat vaak meer om je uitstraling, dan om je gave gladde rimpelloze huidje
en wat dat in de zon bakken betreft, de rekening daarvan krijg je na je 40 gepresenteerd, hoor, vergis je niet, ik zie het aan ex collega's van me, die ik in tien jaar gezien had, zonaanbidsters (en rooksters) en mijn god, nú zie je daar het resultaat van, perkamente huid terwijl ze destijds ook nog glad en gaf en zonnebankbruin waren, op hun dertigste.
Uiteraard. Het is nou eenmaal moeilijk terug te dringen. Dus hoe vroeger je begint met de veroudering te vertragen, hoe beter.quote:Op zondag 21 januari 2007 17:12 schreef BadKeukenTegel het volgende:
Ehm.. je komt uit 1988 en je vraagt je af hoe je er jong uit blijft zien?![]()
Ik wil me namelijk graag voorbereiden op de lente en de zomer.quote:Op vrijdag 9 februari 2007 23:24 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Wat is het beste spul (factor, merk) om je gezicht mee in te smeren en wat is het beste spul om je armen mee in te smeren (voor als je een T-shirt draagt)?
Geen risico nemen! Gewoon binnen blijven!quote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:11 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Ik wil me namelijk graag voorbereiden op de lente en de zomer.
Grappig hoor. Maar ik wil niet de hele tijd met het mooie weer binnen zitten.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:14 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Geen risico nemen! Gewoon binnen blijven!
En - heel belangrijk - nooit meer lachen!quote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:14 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Geen risico nemen! Gewoon binnen blijven!
Tja, wie mooi wil zijn moet lijden. Is al een eeuwenoud spreekwoord. Geen risico nemen hoor! Tenslotte ben je 19 en is de aftakeling al in volle gang!quote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:15 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Grappig hoor. Maar ik wil niet de hele tijd met het mooie weer binnen zitten.
Ten eerste ben ik 18. En ten tweede, na 18 jaar m'n huid verpest te hebben door me nooit in te smeren en altijd maar in de tuin gelegen te hebben wil ik daar nu verandering in brengen, is dat nou zo onbegrijpelijk?quote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:20 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Tja, wie mooi wil zijn moet lijden. Is al een eeuwenoud spreekwoord. Geen risico nemen hoor! Tenslotte ben je 19 en is de aftakeling al in volle gang!
Jammer dat doe ik nou zo graag.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:18 schreef Aventura het volgende:
[..]
En - heel belangrijk - nooit meer lachen!
Jammer dat ik geen water lust, iedereen blijkt dat raar te vinden maar ik vind water gewoon echt niet lekker smaken.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:21 schreef nein het volgende:
Over water:
Eergister op BBC een leuk programma over de invloed van bepaalde voedingsstoffen op ons lichaam. Gingen ze bij een identieke tweeling testen of het drinken van 2 liter water hun huid verbeterde. De één mocht dus alles drinken behalve puur water, en de ander mocht alleen puur water drinken een paar weken lang. Uiteindelijk bleek er totaal geen verschil te bestaan in de elasticiteit van de huid e.d.
Wat ik alleen zelf wel eraan wil toevoegen is dat puur water drinken wel beter voor je organen is; geen druk voor je lever en nieren om stoffen te verteren en te filteren, en geen druk voor je aalvleesklier om je bloedsuikerlevel op peil te houden. Dus weer minder kans op suikerziekte enzo.......
Goed dat je daarom denkt, maar doe het dan voor je gezondheid in de eerste plaats. Komt iets geloofwaardiger over:) Het is prima dat je je van de gevaren van de zon bewust bent. Juist op jouw leeftijd kun je de basis leggen voor latere huidkanker en allerlei andere ellende. De meeste van je leeftijdgenoten willen alleen maar bakken. Ik denk dat als je dat vanaf nu gewoon laat, niet meer onder de zonnebank gaat en je dagelijks een dagcreme met spf 15 gebruikt (in de zomer hoger) dat je dan goed bezig bent. Bijkomend voordeel is minder snel rimpelvorming, maa daarover hoef jij je als 18-jarige echt nog niet bezig te houden.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:23 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Ten eerste ben 18. En ten tweede, na 18 jaar m'n huid verpest te hebben door me nooit in te smeren en altijd maar in de tuin gelegen te hebben wil ik daar nu verandering in brengen, is dat nou zo onbegrijpelijk?
Wat is precies een dagcreme met spf 15? Is dat een soort zonnebrand creme? Ik smeer eigenlijk nooit iets op m'n gezicht vandaar dat ik dat ook allemaal niet weet.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:27 schreef Aventura het volgende:
[..]
Goed dat je daarom denkt, maar doe het dan voor je gezondheid in de eerste plaats. Komt iets geloofwaardiger over:) Het is prima dat je je van de gevaren van de zon bewust bent. Juist op jouw leeftijd kun je de basis leggen voor latere huidkanker en allerlei andere ellende. De meeste van je leeftijdgenoten willen alleen maar bakken. Ik denk dat als je dat vanaf nu gewoon laat, niet meer onder de zonnebank gaat en je dagelijks een dagcreme met spf 15 gebruikt (in de zomer hoger) dat je dan goed bezig bent. Bijkomend voordeel is minder snel rimpelvorming, maa daarover hoef jij je als 18-jarige echt nog niet bezig te houden.
oh, je bent 18? Nou, dat is wel een hele wereld van verschil met 19. Schwetsenegger, bied je excuus eens aan!quote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:23 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Ten eerste ben ik 18. En ten tweede, na 18 jaar m'n huid verpest te hebben door me nooit in te smeren en altijd maar in de tuin gelegen te hebben wil ik daar nu verandering in brengen, is dat nou zo onbegrijpelijk?
ik denk dat spf = sun proof factor is. Hoe hoog de factor is, hoe beter je beschermd bent (en hoe meer geld je kwijt bent aan zonnebrandquote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:31 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Wat is precies een dagcreme met spf 15? Is dat een soort zonnebrand creme? Ik smeer eigenlijk nooit iets op m'n gezicht vandaar dat ik dat ook allemaal niet weet.
Zonnebrand alleen in de zomer. Maar daarbuiten smeer ik altijd een creme waarin een filter zit. Er is altijd UVA/UVB-straling, zomer of winter. Dagcreme gebruik je meestal toch al, dus kan je er net zo goed eentje met een filter nemen.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:35 schreef Viking84 het volgende:
[..]
ik denk dat spf = sun proof factor is. Hoe hoog de factor is, hoe beter je beschermd bent (en hoe meer geld je kwijt bent aan zonnebrand).
Ik smeer alleen zonnebrand op als de zon fel schijnt, in de zomer dus. Zijn hier echt mensen die het ook in de winter doen?.
Boeiende uitzending. Ze toonden ook aan dat dagelijks tomaten eten het effect heeft dat je huid minder snel verbrandt. En dat 'detoxen' volslagen onzinnig is.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:21 schreef nein het volgende:
Over water:
Eergister op BBC een leuk programma over de invloed van bepaalde voedingsstoffen op ons lichaam. Gingen ze bij een identieke tweeling testen of het drinken van 2 liter water hun huid verbeterde. De één mocht dus alles drinken behalve puur water, en de ander mocht alleen puur water drinken een paar weken lang. Uiteindelijk bleek er totaal geen verschil te bestaan in de elasticiteit van de huid e.d.
[...]
Dat is natuurlijk helemaal waar.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:37 schreef Aventura het volgende:
[..]
Zonnebrand alleen in de zomer. Maar daarbuiten smeer ik altijd een creme waarin een filter zit. Er is altijd UVA/UVB-straling, zomer of winter. Dagcreme gebruik je meestal toch al, dus kan je er net zo goed eentje met een filter nemen.
Getsie ik vind tomaten echt vies.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 14:38 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Boeiende uitzending. Ze toonden ook aan dat dagelijks tomaten eten het effect heeft dat je huid minder snel verbrandt. En dat 'detoxen' volslagen onzinnig is.![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |