En in de andere gevallen ?quote:Op zondag 8 oktober 2006 18:02 schreef Aventura het volgende:
Ik ben gewoonlijk ook niet zo van de one night stands, maar ik zorg er dan voor dat ik alleen naar huis ga. Ook geen gezeik.
Waarom is het sneu dan Ben je soms tegen sex voor het huwlijk e.dquote:Op zondag 8 oktober 2006 17:59 schreef FuifDuif het volgende:
Sneu figuur die TS. Sowieso is een one night stand sneu.
IK denk dat ze over jou rug een taxi naar huis uitsparen,ze weten onderhand dat je na een afwijzing toch de moet opgeeft en ze lekker kunne uitslapen met een ontbijtje,volgende dag gaan ze lekker met de bus naar huis en als het regent breng jij ze wel weg.quote:Op zondag 8 oktober 2006 14:41 schreef Misanthroopia het volgende:
Wat zijn dit voor een grappen zeg. Dit is dus al de derde keer achter elkaar. Kom je een leuke chick tegen tijdens uitgaan, neem je d'r mee naar huis, so far so good. Je maakt het gezellig en van het een komt het ander. Ik neem haar mee naar m'n bed en we kleden ons al zoenend uit. Lekker aan het opgeilen en dan komt het moment dat ik met m'n hand naar beneden ga. En dan ineens ALARMFASE. Ze knelt haar benen tegen elkaar als een oester met diaree. En dan krijg je zo'n uitleg van "ow de eerste keer wil ik nog niet zover gaan hihi"
![]()
WAAROM GA JE DAN UBERHAUPT MET ME MEE NAAR HUIS MUTS?!? En waarom de fuck kleed je je helemaal uit en loop je me op te geilen. En als klap op de vuurpijl wil ze de heeeeeele nacht knuffelen waardoor ik geen oog dicht doe. En smorgens vroeg zijn ze natuurlijk niet weg te branden. "Ow ik ben zo moe ik blijf nog even liggen". In mijn bed GVD natuurlijk weer. En pas smiddags om een uur of twee, na hun hele levensverhaal te hebben verteld, begrijpen ze de hint dat ze moeten opzouten.
Als dit nou 1 keer was kon ik er mee leven, maar de laatste tijd is het echt een rage. Waarom, WAAROM hebben vrouwen van die achterlijke regels?!? Willen ze soms geen plezier hebben? Mijn conclusie: Nederlandse vrouwen moeten sluttier worden.
Dus wat jou betreft bestaat er geen gebied tussen een one night stand en seks vanaf het huwelijkquote:Op zondag 8 oktober 2006 19:13 schreef skippy22 het volgende:
[..]
Waarom is het sneu dan Ben je soms tegen sex voor het huwlijk e.d![]()
Dat valt wel meequote:Op zondag 8 oktober 2006 19:19 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Dus wat jou betreft bestaat er geen gebied tussen een one night stand en seks vanaf het huwelijk? Beperkt wereldbeeld heb je
.
ja maar leg eens uit waarom je de TS en een one nightstand beide sneu vindt?quote:Op zondag 8 oktober 2006 19:19 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Dus wat jou betreft bestaat er geen gebied tussen een one night stand en seks vanaf het huwelijk? Beperkt wereldbeeld heb je
.
Ik heb maximaal sex voor het huwelijk, maar one night stand zal hem nooit worden. En nu?quote:Op zondag 8 oktober 2006 19:13 schreef skippy22 het volgende:
[..]
Waarom is het sneu dan Ben je soms tegen sex voor het huwlijk e.d![]()
of je krijgt een aangifte wegens aanrandingquote:Op maandag 9 oktober 2006 01:23 schreef MadMarco het volgende:
Het is toch algemeen bekend dat vrouwen altijd een schild om zich heen houden, aan jou de taak om haar om te geilen.
Hoe doe je dat? Nou simpel. Je doet net alsof je wilt knuffelen, dan ga je gewoon over haar been strelen (da's anders dan meteen naar the spot TS), minuutje of 3, en dan ga je langzaam omhoog en je vermijd bepaalde plekken net zolang totdat ze aangeeft dat ze dat we wilt.
Als jij bij één keer 'nee' al meteen ophoudt dan ben je gewoon zwak. 2e keer lukt ook niet? dan de derde wel,
quote:Op zondag 8 oktober 2006 15:08 schreef Kentaro het volgende:
Je begrijpt er wening van he. Je moet ze gewoon keihard nemen. Dat beetje tegenstribbelen hoort bij het spel.
In dat geval zou ik zeggen:quote:Op maandag 9 oktober 2006 01:47 schreef Godshand het volgende:
[..]
of je krijgt een aangifte wegens aanranding
als ze echt niet willen, willen ze ook echt NIET...
maar goed de situatie van TS verloopt bij mij meestal als een sexfeestje, met of zonder vervolg...
quote:Op maandag 9 oktober 2006 09:52 schreef Heersbeer het volgende:
Geef haar een 'cleveland steamer', dat zal d'r leren.
?quote:Op maandag 9 oktober 2006 09:52 schreef Heersbeer het volgende:
Geef haar een 'cleveland steamer', dat zal d'r leren.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |