Bedanktquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 12:39 schreef FJD het volgende:
In order to install and play Battlefield 2142, your system must meet or exceed the following minimum system requirements.
Operating System: Windows XP with latest service pack installed DirectX 9.0c February 2006 edition (included)
CPU: 1.7 Ghz
RAM: 512 Mb
Video Card: 128Mb DirectX compliant video card, Pixel shader 2.0 and above.
Hard Drive space: 1.8Gb of space is required to install the game
Internet connection: 128kbit Cable/DSL connection
Zelfde als BF2 wat zal betekenen dat dit in realiteit iets hoger zal liggen.
Heel in het kort vond ik BF1942 geen hol aan en BF2 kon ik aardig van genieten al werd ik wat gel van de bugs er er steeds uitklappen. Toch is het nog steeds een spel dat ik zo kan opstarten.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 12:47 schreef Ame_thyst het volgende:
Wat ik van bf2412 (demo) vindt? "Leuke" bf2 mod waar ze ¤50.- voor vragen.
Battlefield 1942, goed spel met heel aardige mods/uitbreidingen
Battlefield vietnam, Bf1942 mod voor ¤50.-, vernieuwingen? radio.
Battlefield 2, redelijk wat vernieuwing ten opzichte van bf1942 maar veel bugs en ranking is/was waardeloos. (eingenlijk was alle vernieuwing waardeloos)
Battlefield 2142, bf2 mod (hey ik zie een patroon!) voor ¤50.- vernieuwing? titan mode, Wel leuk voor even maar verveeld al heel snel.
Dus kopen ga ik bf2142 zeker niet, betaal geen ¤50.- voor een concept dat al 5 jaar wordt uitgezogen. Koop lievere eens iets anders![]()
Zeg maar rustig veel meer...quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 12:39 schreef FJD het volgende:
In order to install and play Battlefield 2142, your system must meet or exceed the following minimum system requirements.
Operating System: Windows XP with latest service pack installed DirectX 9.0c February 2006 edition (included)
CPU: 1.7 Ghz
RAM: 512 Mb
Video Card: 128Mb DirectX compliant video card, Pixel shader 2.0 and above.
Hard Drive space: 1.8Gb of space is required to install the game
Internet connection: 128kbit Cable/DSL connection
Zelfde als BF2 wat zal betekenen dat dit in realiteit iets hoger zal liggen.
Als je wat van snelheid houd is bf1942 niet perfect om te spelen (5 minuten oonderweg zijn en dan geheadshot wordenquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 12:55 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Heel in het kort vond ik BF1942 geen hol aan en BF2 kon ik aardig van genieten al werd ik wat gel van de bugs er er steeds uitklappen. Toch is het nog steeds een spel dat ik zo kan opstarten.
Nu nog ff de demo proberen
Ik verwacht niet al te veel eigenlijk.
http://ftp.snt.utwente.nl/pub/games/bf2142/demo/quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 13:00 schreef Logitik het volgende:
Veel tekst in de OP, maar niet eens een linkje waar je de demo kan downloaden. Wat is dat dan voor half werk..?!
Demo van Battlefield 2142 nu beschikbaarquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 13:00 schreef Logitik het volgende:
Veel tekst in de OP, maar niet eens een linkje waar je de demo kan downloaden. Wat is dat dan voor half werk..?!
dit is de snelste, geloof mequote:Op zaterdag 7 oktober 2006 13:01 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
http://ftp.snt.utwente.nl/pub/games/bf2142/demo/
Bf2 draai ik op alles max op een systeem van AMD X2 3800+, 2GB RAM, 250 GB HD en GF6800GTquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 12:59 schreef SuperRogier het volgende:
Die systeemeisen slaan meestal nergens op, als je ongeveer de systeemeisen hebt die hun je geven en je denkt het te kunnen spelen..Op 640x480 bij 256 kleuren misschien wel ja met 10 fps
![]()
Maar wat zijn de systeemeisen als je hem op 1280x1024x32 bit met alles op medium of high wil spelen? Trekt mijn 6800ge'tje dat bijvoorbeeld?
Serieusquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 13:04 schreef Skull-splitter het volgende:
Bf2 draai ik op alles max op een systeem van AMD X2 3800+, 2GB RAM, 250 GB HD en GF6800GT
Misschien moet je je pagefile uitzetten, dat werkgeheugen dat windows op de harde schijf maakt, misschien helpt het..quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 13:07 schreef FJD het volgende:
[..]
Serieus![]()
Dat zou ik ook eens moeten proberen dan. Heb hetzelfde systeem alleen dan staat BF2 op een Raptor (=sneller) maar heb ik wel 1gb RAM. Scheelt dat RAM zoveel danBij mij ging het spel echt heel traag als de textures e.d. hoog stonden
Nooit gedaan.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 13:10 schreef SuperRogier het volgende:
[..]
Misschien moet je je pagefile uitzetten, dat werkgeheugen dat windows op de harde schijf maakt, misschien helpt het..
Ok, even checken.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 13:58 schreef Skull-splitter het volgende:
2x is zo goed als nutteloos, 4x is strak
inderdaad had bf2 ook al nietquote:[b]Op zaterdag 7 oktober 2006 15:47
EN WAAROM geen 1280*1024 ondersteuning als dit gewoon de native is van zo'n beetje alle LCD schermen?
wtf? dat is wel enorm gayquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 15:47 schreef Skull-splitter het volgende:
EN WAAROM geen 1280*1024 ondersteuning als dit gewoon de native is van zo'n beetje alle LCD schermen?
Zelfde errorquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 15:08 schreef King_of_cubes het volgende:
Wat een janboel, die kutdemo doet het niet bij mij. ik krijg de volgende error:
[afbeelding]
Weet iemand hoe ik dit op moet lossen?
Is er later bijgepatcht, maar nu laten ze het weer liggenquote:
Hier heb ik m ook werkend en gespeeld. Dankquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 16:04 schreef FJD het volgende:
[..]
Zelfde errorBen nu even de laatste directX aan t downloaden
http://www.softpedia.com/(...)e-Download-3545.html
Die installeren en het werkt
Gelul. Resolutie was met een prefix nog handmatig aan te passen, en die vehicle drop werd pas vrij laat geintroduceerd...quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 18:46 schreef nlboy het volgende:
Dat is de oude engie nog, want LCD resolutie werd pas na patches ondersteunt en ook die vechicle drop was na een patch pas mogelijk.
Weet ik, maar ja een 'nieuw' spel en dan nog steeds niet in het spel zelf. Volgens mij hebben ze bij EA nog steeds CRT's staan. Maar ja je ziet gewoon dat het een mod is voor BF2 die nog de oude bugs heeft van BF2. Kortom een typische EA game.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 19:19 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Gelul. Resolutie was met een prefix nog handmatig aan te passen, en die vehicle drop werd pas vrij laat geintroduceerd...
Gelukkig, ik ben niet de enige... De hele site van EA is ook absurd langzaam.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 20:26 schreef King_of_cubes het volgende:
De server is downIk kom er niet meer in als ik probeer in te loggen.
Mwach, het loopt echt veel beter enzo, maar ik vind het gewoon geen prettig product...quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 19:25 schreef nlboy het volgende:
[..]
Weet ik, maar ja een 'nieuw' spel en dan nog steeds niet in het spel zelf. Volgens mij hebben ze bij EA nog steeds CRT's staan. Maar ja je ziet gewoon dat het een mod is voor BF2 die nog de oude bugs heeft van BF2. Kortom een typische EA game.
Ik heb net heel ff een half uurtje gespeeld en nu is de verbinding weer uitgevallen.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 20:43 schreef Orbis het volgende:
[..]
Gelukkig, ik ben niet de enige... De hele site van EA is ook absurd langzaam.
Account server. Dat hadden we met BF2 ook. De hele structuur dat iedereen op 1 account server in moet loggen is niet heel gelukkig gekozen nee. Is er onderhoud dan kan je gewoon niet spelen en aangezien het in de VS is betekent dat hier dat de accountserver in de avonduren plat ligtquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 20:26 schreef King_of_cubes het volgende:
De server is downIk kom er niet meer in als ik probeer in te loggen.
waar de fok heb jij t over, BF2 was een topspel.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 19:33 schreef Robhimself.2 het volgende:
Leuke demo, maar ik g m niet halen. Bij Battlefield 2 ook, demo beviel me prima, uiteindelijke versie zoog dikke ballen!!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |