Ik kreeg niet de indruk dat ze een ander alternatief hadden. Zoals bv met de voeding dat ik aangaf dat juist alles nu goed ging daarmee , ze dronk goed , groeit goed , plast en poept goed , spuugt niet meer zoveel (hooguit een mondje terug) en ze ook voor de voeding niet meer zo vaak kwam als eerst , bleef ze daarover heen praten dat mengen niet goed was en ging ze met de kinderarts overleggen daarover en toen ze terug kwam was het nog steeds zo dat ook hij vond dat dat niet goed was. Als Merel nu nog ontevreden zou zijn of nog zou spugen , diaree zou hebben oid. dan kan ik het me voorstellen dat ze zo zouden denken. Ik voel er weinig voor om over te stappen nu het naar mijn mening wel goed gaat. Maar ik krijg dus de indruk dat ik straks hierover zal moeten gaan liegen en tegen hun moet zeggen dat ik wel netjes ben overgestapt op de andere voeding.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 09:18 schreef Githa het volgende:
Xanthe, moeilijk hoor... wat geven zij als alternatief dan?
Tis ook alleen de indruk die ik krijg om mezelf straks niet ontzettend te moeten verdedigen.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 10:13 schreef reese.com het volgende:
Xanthe, waarom zou je moeten liegen? Het is nog altijd jouw kind en het is je goed recht om te zeggen dat je niet bent overgestapt omdat het nu veel beter gaat en je niet een stap terug wil doen om maar weer lekker te gaan aanmodderen.
Je bent daar voor hulp maar zolang zij jouw kind niet 24/7 meemaken moeten ze niet je verbieden om te mengen omdat dat bij het standaard kind niet goed zou zijn. De hulp moet aangepast worden op jouw kind. Jouw kind niet op hun hulp.
Wanneer leren die lui eens dat de kunstvoeding wel een bepaalde standaard is maar dat een kind niet standaard is? Dat de meeste kinderen het 't beste doen op de standaard voeding betekent niet dat die van jou dat ook doet.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 10:58 schreef Xanthe het volgende:
De reden dat het niet goed zou zijn om te mengen? Dat de voeding anders wel standaard gemengd zou zijn zoals bij de comfort dat dus het geval is. Overigens heb ik door de normaal ook extra zitten omdat ze wel heel vaak voor een fles blef komen en ze naar mijn mening dus te veel honger had. Dit hadden we bij Isis ook en toen mocht ik van het CB niet overstappen op alleen de extra en moest ik dit dus maar gaan mengen en gaan uitzoeken welke hoeveelheid het beste was. Bij Isis was dit 50/50 en bij Merel is het nu 1 schepje extra op 2 normaal. Sindsdien kwam ze niet meer om de 2 a 3 uur maar om de 3 a 4 uur en dan vaker neigend naar de 4 uur. En dan dus ivm. het spugen een half schepje nutriton.
Ja, heeft Kim ook gehad. Ging vanzelf weer over.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 19:12 schreef linda856763 het volgende:
Arme Arwen!
Eva heeft nu een blaartje (of eeltplekje, weet niet wat het is) op de bovenlip. Viel me vandaag pas op. Dat is toch heel normaal en komt door het drinken? (ik meen het me te herinneren van mijn jongste zusjes)
Ja, dat kon eerst echt geen kwaad hoor!quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 19:32 schreef _evenstar_ het volgende:
Stond die nog hoog?
Maar wat knapwat gaan onze kindjes toch allemaal zo snel :x voor je het weet zijn ze alweer een jaar
![]()
ja klopt hoorquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 19:12 schreef linda856763 het volgende:
Arme Arwen!
Eva heeft nu een blaartje (of eeltplekje, weet niet wat het is) op de bovenlip. Viel me vandaag pas op. Dat is toch heel normaal en komt door het drinken? (ik meen het me te herinneren van mijn jongste zusjes)
En wanneer gaan die blaartjes weer weg? Hier hebben beide meiden die blaartjes en Isis trekt m er eens in de zoveel tijd vanaf (als ie wat los laat) , heb het idee dat ze er in die periode ook wat last van heeft , maar hij komt telkens nog terug.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 20:19 schreef Belana het volgende:
[..]
ja klopt hoorkan geen kwaad. Ze zuigt dan gewoon heel hard, flinke goeie zuigreflex dus
Bij Eva liet het net al los, maar er zal dan vast nog wel weer een nieuwe komen. En het laatste korstje van haar naveltje liet net ook los, en haar naveltje ziet er mooi uit.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 21:35 schreef Xanthe het volgende:
[..]
En wanneer gaan die blaartjes weer weg? Hier hebben beide meiden die blaartjes en Isis trekt m er eens in de zoveel tijd vanaf (als ie wat los laat) , heb het idee dat ze er in die periode ook wat last van heeft , maar hij komt telkens nog terug.
Amber beterschap!quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 08:57 schreef Vicky het volgende:
Amber is vannacht verschrikkelijk aan het spoken geweest... Ze is onwijs vaak wakker geweest. En vannacht was het helemaal mis. Ze heeft ongeveeer een half uur nonstop gekrijst. Niets hielp.. Zo zielig.
Ze heeft een verstopt neusje, dus ze had het hartstikke benauwd en volgens mij komen er ook weer tanden en die deden natuurlijk ook pijn... En ze was ook nog eens een keertje ontzettend aan het winden...
Ze heeft vanaf een uurtje of 4 bij ons in bed geslapen.. Steeds werd ze ff wakker, huilen, draaien en met een speentje was het dan weer goed.. Om 7.30 is ze pas echt in slaap gevallen.. en nu ligt ze nog steeds in ons bed te slapen...
We hebben al een paar keer d'r neusje gesprayd en met luuf gesmeerd.. Vannacht toch maar een ui onder het bedje..
Evenstar, ik smeer nu met Bepanthenzalf, dat hielp vorige keer ook ontzettend goed toen Amber's billen kapot waren.
Ingrid, kwat knap van KimEn nu maar snel de box naar beneden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |