[Dit bericht is gewijzigd door TARAraboemdijee op 10-01-2002 03:47]
quote:heb je al eens een volle versie gezien van zo'n homevideo??
Op vrijdag 04 januari 2002 23:26 schreef Herald het volgende:
ik ken hetHet is verbazingwekkend hoe onbeschoft die gozers met de dames omgaan maar ze wel zo ver krijgen dat ze (op zijn minst) een pijpbeurt krijgen. Dan ga je je toch afvragen hoe authentiek die beelden zijn.
quote:lol wat gedload ziet er wel grappig uit
Op vrijdag 04 januari 2002 23:20 schreef youngbloodmusic het volgende:
-edit- , een site waarop homevideos worden verkocht en via morpheus of kazaa is het gratis te bekijken.
Dit is een groep van 3 jongens van rond de 27 jaar oud die in een gehuurde bus meisjes oppikken en ze vervolgens zo bepraten dat ze vanzelf met de jongens gaan sexen. Aan het einde van zon partij sex worden de achtergelaten of krijgen ze het geld dat ze beloofd kregen niet, etc ect wie kent dit, en wat vinden jullie nou hiervan??Ik weet niet wat ik ervan moet denken...of eigenlijk ook wel
[Dit bericht is gewijzigd door TARAraboemdijee op 10-01-2002 03:47]
En als het niet fake is, is het niet leuk. Ik hou niet van dit soort dingen.
quote:Het idee is ook erg leuk en daarom wordt het ook vaak toegepast. Ben Dover is er ook bekend mee geworden. Maar veelal zijn de vrouwen die van straat worden geplukt toch geen echte willekeurige dames als dat de film ons doet vermoeden.
Op vrijdag 04 januari 2002 23:52 schreef gungan het volgende:
Ja ok het zou allemaal fake kunnen zijn, maar het idee is toch erg leuk
ik geloof dus ook niet dat het echt is, denk niet dat er veel vrouwen zouden zijn die eraan mee zouden doen
quote:Ik ben eigenlijk van mening dat deze clips echt zijn.
Op vrijdag 04 januari 2002 23:58 schreef Dixidito het volgende:
Het is allemaal fake. Anders zou die site allang van het Internet gehaald zijn.En als het niet fake is, is het niet leuk. Ik hou niet van dit soort dingen.
quote:maarja, jij bent dan ook frozen, he?
Op zaterdag 05 januari 2002 01:04 schreef sundae het volgende:
ik zou het dus echt nooit doen he.
kan het zijn dat een man nog zo goed kan lullen, ik zou gewoon weigeren..ik geloof dus ook niet dat het echt is, denk niet dat er veel vrouwen zouden zijn die eraan mee zouden doen
"All performers are given the opportunity to be tested for sexually transmitted diseases at no charge to themselves within a reasonable amount of time before their performance. All activity is arranged and discussed in advance of filming and every effort is made to insure the health and safety of the performers and to ensure that their performance is a pleasant and enjoyable experience."
Dit komt uit het regelement van wat je voor het betreden van de website te zien krijgt. Maar dan nog kan het alleen maar een fake regelement zijn. Mensen die dit hebben geschreven om zich legally in te dekken. In de films zie je ook niet dat ze verkracht worden, maar ze worden overgehaald en ze vragen, Wil je dit?
maar anyway..
I guess it's a U.S.A. - thing
quote:Jij bent echt naïf!!!!
Op vrijdag 04 januari 2002 23:31 schreef youngbloodmusic het volgende:[..]
heb je al eens een volle versie gezien van zo'n homevideo??
daar zie je dus dat die gasten ALTIJD krijgen wat ze willen..Maar in Nederland zal het nooit gebeuren (denk ik)
quote:???Jaap is okay???? (=bigbrother=...pak je moment, patty.....ojee)
Op zaterdag 05 januari 2002 16:19 schreef jaapisokay het volgende:[..]
Jij bent echt naïf!!!!
Ze laten natuurlijk alleen de beelden zien waarop het wel lukt.
En de keren dat het lukt zullen ze wel een hoer hebben ingehuurd.
IOEW...*kreet van afgrijzen*
Bij mij en de meiden in mijn vriendenkring kun je lullen wat je wilt...no way dat iemand er zo intrapt. Misschien hebben wij wel hersens...
quote:Zorg jij nou maar dat je met een computer kan werken zodat je een trema kan typen, voordat je zegt dat ik spellingsfouten maak, En als je niet met betere argumenten kan komen waarom jij niet naief bent behalve dat ik het fout type dan moet je je kop houden!!!!!!
Op zondag 06 januari 2002 14:45 schreef youngbloodmusic het volgende:[..]
???Jaap is okay???? (=bigbrother=...pak je moment, patty.....ojee)
hmm... misschien wordt het voor jou tijd om eens echt naar die site te gaan, of in ieder geval een volle versie te bekijken van een van de afleveringen op Kazaa of op Morpheus, en zou je in het vervolg misschien alle stukjes tekst van de topic kunnen lezen, alvorens hoog van de toren te blazen tegen mij en dat ook nog eens verkeerd te spellen!
(ik bedoel.....naiif????? nee hoor..geen trema hier..gewoon naief)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |