Ja, van dezelfde partij met een hekel aan de sorry cultuur.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 21:43 schreef Hathor het volgende:
Is er uberhaupt IEMAND die hier NIET op had gerekend ? En zou trouwens die randdebiel van een Hoogervorst niet zijn ontslag indienen als de verzekeringen binnen afzienbare tijd omhoog zouden gaan ?
Kunnen die mensen gewoon niet dood godverdommequote:Op woensdag 4 oktober 2006 21:33 schreef Windsurfbart het volgende:
Volgens Zorgverzekeraar Nederland zijn er extra onkosten door het grote aantal wanbetalers [..] er zijn momenteel 150.000 mensen die een half jaar geen premie hebben betaald.
De vraag is natuurlijk : was dit kabinet werkelijk zo naïef ? Zo ja, wat doet dat incompetent stel hufters d'r nog ? Het hele plan was bij voorbaat een mislukking.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 21:44 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Is TS nou echt zo naief om te denken dat dit niet voorzien was? Of dat dit een verrassing is?
Ik neem het ze niet kwalijk. Als je niet betaalt word je toch wel geholpen. En van een kale kip kun je niet plukken. Daarom is het nieuwe systeem ook onzinnig, de mensen die wel betalen moeten extra betalen en de mensen die niet betalen zal het worst zijn. Gezondheidszorg aan de overheid overlaten is misschien minder efficient, het kost de gemiddelde burger per saldo minder.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 21:45 schreef Poepoog het volgende:
[..]
Kunnen die mensen gewoon niet dood godverdomme
Volgens mij was het idd wel z'n beetje algemeen verwacht.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 21:43 schreef Hathor het volgende:
Is er uberhaupt IEMAND die hier NIET op had gerekend ? En zou trouwens die randdebiel van een Hoogervorst niet zijn ontslag indienen als de verzekeringen binnen afzienbare tijd omhoog zouden gaan ?
Flikker op man, ik ga mijn volksvertegenwoordiger mailen dat ze een wet invoeren dat het standaard van hun uitkering of loon wordt ingehouden.quote:
Nee, het zijn mensen zonder inkomen. Illegalen, daklozen en zo. En AOW'ers, die het gewoon niet meer kunnen betalen.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 21:49 schreef Hathor het volgende:
En die wanbetalers zijn niet eens de mensen met de allerlaagste inkomens, want van mensen met een uitkering word het maandelijks automatisch ingehouden, kun je nagaan wat een puinhoop het zou zijn geweest als die het ook nog eens zelf zouden moeten overmaken.
Het mag toch inmiddels weleens kappen wezen met die stijgingen lijkt me. 10 jaar geleden betaalden we nog geen kwart van wat we nu kwijt zijn. Ik betaal fucking 1300 euro per jaar, aan zorg die IK niet gebruik? En dat moet nog maar weer "fors omhoog"? Ik ga ook zo'n wanbetaler wordenquote:Op woensdag 4 oktober 2006 21:44 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Is TS nou echt zo naief om te denken dat dit niet voorzien was? Of dat dit een verrassing is?
Tja, ik betaal ook ruim 2x zoveel per maand als onder het Ziekenfonds.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 21:56 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Het mag toch inmiddels weleens kappen wezen met die stijgingen lijkt me. 10 jaar geleden betaalden we nog geen kwart van wat we nu kwijt zijn. Ik betaal fucking 1300 euro per jaar, aan zorg die IK niet gebruik? En dat moet nog maar weer "fors omhoog"? Ik ga ook zo'n wanbetaler wordenZijn ze nou helemaal van de ratten gepaald?
Hoe betaalden illegalen en daklozen vroeger dan? Van illegalen kan ik me nog iets voorstellen, want die hebben (soms/vaak) wel een baan, waar het dan van ingehouden werd. Maar daklozen hebben toch vaak geen inkomen?quote:Op woensdag 4 oktober 2006 21:55 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nee, het zijn mensen zonder inkomen. Illegalen, daklozen en zo. En AOW'ers, die het gewoon niet meer kunnen betalen.
Dus het zorgstelsel is in NL veel te duur geworden. Premiestijging zal tot gevolg hebben dat er meer niet-betalende personen bijkomen wat de kosten weer hoger zal maken. Klinkt als een rondje waar je nooit meer uit komt.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 21:55 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nee, het zijn mensen zonder inkomen. Illegalen, daklozen en zo. En AOW'ers, die het gewoon niet meer kunnen betalen.
Dat is het ook. Marktwerking he? Het heilige koetje van al die niet nadenkende "liberalen" hier op FOK! Mensen die niet beseffen dat er bepaalde zaken zijn waar je geen marktwerking op moet loslaten. de gezondheid van je bevolking, bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 21:58 schreef Windsurfbart het volgende:
[..]
Dus het zorgstelsel is in NL veel te duur geworden. Premiestijging zal tot gevolg hebben dat er meer niet-betalende personen bijkomen wat de kosten weer hoger zal maken. Klinkt als een rondje waar je nooit meer uit komt.
Ja, dat schiet lekker op. Zo verbeter je jezelf financieel nooit natuurlijk, als de onkosten net zo hard stijgen.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 22:15 schreef KonnieKipke het volgende:
nouja, ze doen maar.. ik zou een periodiek omhoog gaan, dus blijft het hetzelfde.
Dan stop je toch met betalen, dat schijnt een hele grote groep al te doen.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 22:18 schreef Bep het volgende:
Ik kan het straks allemaal niet meer betalen , ik kan nu al nauwelijks rondkomen![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |