2007 in Londen. Vervolgens is het de bedoeling om filialen in de rest van Europa te openen.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 14:40 schreef The.PhantoM het volgende:
komt er nog een AnF store in Amsterdam?
Ik heb vandaag dus mijn fleece jacket binnen gekregen (was een M en nu een S) en hij zit perfect. De mouwen vallen goed, hij zit goed om me lichaam dus ik benquote:Op maandag 9 oktober 2006 22:12 schreef Ace1 het volgende:
Hmm ik gok op een Sje dan maar.... Was ie te lang? of was ie te breed? dus dat ie om je heel flabberde?
nogal ja, jammer dat er weer mensen zijn die geld willen verdienen door neppe producten te maken/verkopen.quote:
Ja maar ik ben geen 16 meerquote:Op maandag 16 oktober 2006 09:43 schreef Adelante het volgende:
Pall Mall is zo zwaar...beetje heel erg brokeback mountain ook
A&F is jonger en speelser
Hmm, ok.. lekker dan. Was niet echt van plan er wat mee te gaan doen, maar wat daar in die winkels hing was opzich wel leuk.. Maar niet doen dus.quote:Op zondag 22 oktober 2006 17:44 schreef pseudovlaming het volgende:
Ow en voor ProperFucked: De acties die ik gedaan heb was allemaal voor American Eagle, maar dat dus nooit meer he. Wat een baggerkwaliteit is dat zeg, een paar keer wassen en de kleur is helemaal vaag. Ook de hele vorm van die t-shirts was weg, helemaal vierkant waren ze geworden. Weest gewaarschuwd
Als ie echt wit is kan je 't altijd nog een keer met bleek proberen. heb 't ook wel eens gedaan, maar wel als laatste redmiddel en sneluitspoelen.quote:Op maandag 23 oktober 2006 00:37 schreef lj_lightning het volgende:
Ik had een tof shirt van A&F alleen er is iets fout gegaan in de was en nu zit er een blauwe waas/streep over mn shirthij was wit...beetje jammer!
ik heb van dat Vanish-oxi-action spul erop gedaan maar mocht niet baten...iemand nog andere ideeen?
![]()
Dat probleem heb ik nooit gehad met ae kleding maar ik heb dan wel 2 vesten al moet je der niet choco melk op knoeienquote:Op zondag 22 oktober 2006 17:44 schreef pseudovlaming het volgende:
En daar was de student tandarts die in België woont al, zoals CrookedEye het zo mooi verwoorde.
Joh, dat hele verhaal over het niet meer naar NL verschepen is helemaal nieuw voor mij. Blijkbaar heeft onze douane een erg goede naam daan in de VS van A.
Ik heb destijds wel een aantal inkoopacties gedaan, met groot genoegen trouwens. Maar bij de laatste is er een hele hoop verkeerd gegaan waardoor bij mij de lol er helemaal af is nu. En daarbij komt ik heb t nu onwijs druk met de studie èn met de studentenvereniging.. Maar over een tijdje zal ik wel weer een actie doen denk ik.. hou t in de gaten
Ow en voor ProperFucked: De acties die ik gedaan heb was allemaal voor American Eagle, maar dat dus nooit meer he. Wat een baggerkwaliteit is dat zeg, een paar keer wassen en de kleur is helemaal vaag. Ook de hele vorm van die t-shirts was weg, helemaal vierkant waren ze geworden. Weest gewaarschuwd
Apart in de positieve zin van het woord, apart mooi dusquote:Op woensdag 25 oktober 2006 21:00 schreef SatanicWarrior het volgende:
Apart? Gewoon mooi...of vind je de kleur een beetje apart?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |