FOK!forum / Big Brother 6 / [BB6] Streamverslagen van maandag 02 oktober
Jappiemaandag 2 oktober 2006 @ 00:00
Vervolg op: [BB6] Streamverslagen van zondag 01 oktober

Gebruik dit topic svp alleen voor de streamverslagen!


En wat uitleg over wat nu wel en niet een streamverslag is:

Ze slapen nog
Is een streamverslag. Beetje kort, maar soms is er niet meer te vertellen en
is het wel prettig om af en toe een update te lezen, bijvoorbeeld als er al
een hele tijd niet gestreamd is. Het is niet wenselijk dit vijf keer per
half uur te posten.

Goedemorgen. Het is rustig in het huis, wanneer doet Big Brother die haan
aan?

Dit is geen streamverslag. Het enige stukje dat voor de lezers interessant
is is dat het rustig is, de rest gaat over jou als poster.

Over objectivteit:
De ene poster doet het wel, de ander niet. Een beetje satirisch je mening
door laten schemeren is geen probleem. Maar de ene na de andere post iemand
bashen of afzeiken is niet leuk. Dus objectiviteit is geen vereiste maar
maak het niet te bont.

Over offtopic gaan:
Onderaan een post melden dat je wat anders gaat doen als je een hele tijd
gestreamd hebt is niet erg. Dit is wel weer handig voor een ander die het
leest en het streamen dan weer op kan pikken.
Tussen de posts door opmerken dat je de was aan het doen bent, je je
doodverveelt, de bewoners saai vindt e.d. is gewoon alleen maar vervelend
voor anderen om te lezen.

Smileygebruik:
Wel toegestaan, maar met mate, het leest niet prettig. Smileys als worden
verwijderd, want niet objectief.

Posten dat je *** een loser en *** een trut vindt in de streamverslagen is
totaal offtopic en wordt dan ook verwijderd.

De OP staat HIERO.
Ifamaandag 2 oktober 2006 @ 06:58
Niemand een verslag? Was een interessante nacht, wat "dingetjes" die ik me herinneren kan.

Badkamerscene met Janine die nog heftig gekwetst is door Semih. U begrijpt het, alles in 14-voud. Aanhoorder is Rik en later Monique die al eerder aanvoelde dat de avond voor Janine heftig geweest was.

---



(Micheline blijkt achteraf een en ander gehoord te hebben en ze gaat droevig, zeg maar heeeeel droevig, in de keuken haar welluidend stemmetje al fluisterend ten gehore brengen tegen o.a. Marlies, Sabrina en Tijn.




Nadat Janine klaar is met badderen belanden - puur toeval uiteraard - Tijn en Monique in bad. Monique zit er erg over in dat mensen een issue maken van haar relatie met Tijn. Marcia komt langs en Monique spreekt haar er op aan dat zij in die richting eens een opmerking gemaakt had. Ze praten het uit.

Semih wil vrij vroeg slapen gaan, Micheline eigenlijk niet. U raadt het, Micheline gaat mee naar de slaapkamer. Er ontstaat een gesprek - zeg maar, monoloog Semih - waarin semih weer eens beredenerend zijn kant van het verhaal probeert over te brengen aan Marcia en Marlies. Onterecht vindt hij dat nu gesuggereerd wordt dat de schuld bij hem ligt.

In de woonkamer ontstaat later een gesprek tussen Marcia, Marlies en Rik. M.n Rik is lyrisch over Etienne waar hij sinds enkele tijd (echt niet omdat ze samen naakt in bed gelegen hebben, hoor) veel bewondering voor heeft. "hij is so lief". Een hard oordeel heeft hij over Semih (uiteraard is hij tegelijk een prachtmens) en benoemd o.a de steek die hij tijdens het eten naar Tijn gemaakt heeft alsook hoe Semih tijdens een shift Tijn 6 uur lang heeft lopen etteren. Marcia vult aan dat Egbert haar vertelt heeft dat Semih ook hem het bloed onder de nagels uithaalde. Marlies wist dit alles niet en is uiteraard ssssssooooooo verbaasd. Wel vindt zij Semih's omgang met Micheline "heel heftig".
Rik geeft zijn visie op Janine en dat hij tevreden is met het contact dat zij hem biedt. De dames zijn heel erg blij dat ze niet zo defensief als Janine zijn, dat ze in staat zijn mensen te vertrouwen.


Opeens vliegt Semih wat geagiteerd door het beeld en gaat ergens alleen liggen. Marcia gaat naar Micheline. Als ik geluid aanzet huilt Micheline en Marcia troost haar wat. Ik hoor Marcia iets zeggen in de trant van: rot als je een kutsituatie niet hetzelfde beleefd (of er mee omgaat, zoiets).

Iets later is Semih terug en alleen met Micheline. Hij staat aan zijn kant van het bed "door het raam" te kijken en wil niet terug in bed. "jij draaide je van me weg" zeurt Micheline. "kom jij maar bij mij staan". Micheline is echter naaktborstig (oei oei) maar liberale Semih geeft haar, na enig gezemel van Micheline, toestemming.


Uiteindelijk belanden ze in bed. (de weg ernaar toe, een feest voor de naaktcapper. Echt, de caps zijn waanzinnig mooi, te lui om ze te posten.)

De camera blijft er erg lang op gericht. Was er sex? Ja, of, nee, of, hoe moet ik dat weten wat er onder dekens gebeurd? Zullen we het erop houden dat Micheline nakende stilletjes was en Semih wakende snurkende?

Sex met jezelf was er wellicht bij de regie die voor deze "wereldschokkende beelden" langdurig een gesprek tussen Monique en Rik liet versmelten met een gesprek tussen Marlies en Tijn: een onverstaanbare kakofonie. Uiteindelijk domineert het gesprek tussen Mo en Rik.

Jammer, want, vlak ervoor zaten Tijn en Marlies nog elkaar te meppen met spekjes. Marlies merkt op dat het echt pijn doet, maar toch ook wel een beetje - ja echt, ze zei "een beetje" - lekker is. Marlies maakt kierende en giechelende geluidjes die eigenlijk alleen een klein meisje kan maken dat maar een heeeeel klein beetje "los" mag gaan, maar eigenlijk heeeel errrg los zou willen gaan.





Eindelijk wordt de regie wakker en laat nog een laatste stuk zien van een gesprek in de serre. Marcia vertelt openhartig over haar leven met een junk (had ze eerder bij Marlies/Rik ook al gedaan). Jeroen was er ook bij (ja, zeg maar zus en zo) en Etienne (je begrijpt niet wat ze bedoelt, Jeroen, en gooit zijn niet geringe empatische vermogen in de strijd om het gevoelig uit te leggen.)

Daar herinner ik me, er was eerder in de nacht een zwaar gesprek tussen Etienne en Sabrina in de Prinsess...uhm.. na het feest mogen we het met evenveel recht de Prinsenkamer noemen. Ik heb het gesprek niet helemaal volgen kunnen, maar het klonk serieus. Etienne gaf volgens mij aan dat hij iets van haar verwachte, iets qua aandacht.

Nu ik af wil sluiten liggen ze weer samen in bed, Rik komt ook langs.

Ow wacht, zei ik Rik....Etienne.....prinsenkamer.... ? Rik gaat naast Sabrina liggen, Etienne is nergens meer te bekennen. (watje). Tijdje later komt hij er toch bij liggen (stoer). Maar schuchter, helemaal aan de rand van het bed, tegen Sabrina op.



Sabrina: "gaan we nog wat ondernemen?" Goeie vraag, want nu gaat het gesprek over sex, over Etienne als bi en Rik als categorie d. Maar helaas het wordt thee en ze staan weer op. In keuken zitten Tijn en Monique nog keten.

BB mag het washok even open?



De regie schakelt weer over naar Semi en Micheline. Beide slapen en er is werkelijk niets te zien. De regie draait wat aan de geluidsknoppen, zet nu alle 4 de streams op de japanse kamer, maar er is ECHT NIETS te zien.

Later streams weer naar de woonkamer waar Sabrine denkt dat het 5 uur is en Monique ziet dat het al licht aan het worden is. Ook Rik en Tijn zijn nog op.

In de verte klinkt gezang van Jeroen en Etienne.

(out)

[ Bericht 5% gewijzigd door Ifa op 02-10-2006 18:24:08 ]
pullupmaandag 2 oktober 2006 @ 08:20
Er liggen nog 4 mensen in het prinsessen bed

In tegenstellig tot wat er normaal te zien is op dit tijdstip zijn ze klaar wakker
Monique
Sabrina
Etienne
En Rik is er blijkbaar ook weer tussen gekropen..

Ligt ie met zijn armen zo en dat zweetokseltje in mijn neus is het eerste dat ik Rik over Etienne hoor zeggen
Nostalgistmaandag 2 oktober 2006 @ 10:52
De haan gaat.
Semih komt er als eerste uit. Daarna Rik, als de haan weer gaat.

BB: Alle bewoners moeten batterijen wisselen. Etienne blijft liggen. camera is op hem ingezoomd.

En weer gaat de haan. Etienne opent kort zijn ogen. Tijn komt bij hem staan. Hij legt de zender van Etienne op het bed van Etienne.
Etienne blijft met gesloten ogen op bed liggen.

Tijn belt met BB om te vragen of de oven aan mag.

De haan gaat nogmaals. Etienne richt zich kort op. Pas als Sabrina tegen hem zegt, dat hij de laatste is die in bed ligt, komt hij er snel uit.

De haan gaat nogmaals. Egbert en Jeroen die te slapen lagen op de bank, richten zich schuldbewust op.

[ Bericht 24% gewijzigd door Nostalgist op 02-10-2006 11:06:43 ]
Nostalgistmaandag 2 oktober 2006 @ 11:12
Egbert geeft aan, dat hij het wel irritante vormen vindt aannemen dat de tuin vanmorgen weer gesloten is gebleven.

Sabrina : Oh, "Wil je je zender niet in je bloempje verstoppen". Nou, het stond zo leuk. Maar er stond gelukkig geen uitroeptekentje achter, dat vind ik altijd wat venijnig...
Nostalgistmaandag 2 oktober 2006 @ 11:20
En weer gaat de haan. Semih en Micheline richten zich op. Rik blijft slapen met zijn gezicht in de zon.
Nostalgistmaandag 2 oktober 2006 @ 11:25
Sabrina: het is druk op de TV vandaag, continue teksten. (Marlies moest haar batterijen weer gaan wisselen.)

En weer gaat de haan. Rik slaapt door. Egbert denkt dat ze hier geen dutje mogen doen. Semih geeft ook zoiets aan naar BB.

Stream 3 op een slapende Rik, nu de haan weer gaat, richt hij zich op en draait zich om. En gaat weer verder slapen.

En weer de haan.

Etienne : Asjeblieft zeg. Rik opent zijn ogen.

[ Bericht 61% gewijzigd door Nostalgist op 02-10-2006 11:31:18 ]
Nostalgistmaandag 2 oktober 2006 @ 14:45
Marlies en Tijn praten over het gesprek van gisteren na.
Ineens verschijnt op de TV :

Big Brother bedoelde niet Semih en niet Tijn

Egbert zegt zelf ook, dat hij dan wordt bedoeld....

Egbert : Weer stof tot nadenken, he.

Marcia, ook gek he, dat ieder woord dat je zegt, door iemand wordt gehoord.
Nostalgistmaandag 2 oktober 2006 @ 14:54
Nostalgistmaandag 2 oktober 2006 @ 15:13
Egbert denkt na....
Nostalgistmaandag 2 oktober 2006 @ 16:03
TV: Op straffe van een zware sanctie : Iedereen moet tot nader order blijven op de japanse slaapkamer.
Nostalgistmaandag 2 oktober 2006 @ 17:06
"Rood" van Marco Borsato klinkt door de speakers.

De bewoners vermoeden dat Marco Borsato binnen is. Iedereen gaat zijn kleren recht doen en zich in de spiegel bekijken.
Ifamaandag 2 oktober 2006 @ 19:03
Semih en Micheline zitten in de slaapkamer. Micheline zou het niet weten wie te nomineren daar ze geen goede reden heeft, hooguit bij Janine. Semih begint weer over Tijn en is voor een nominatie op hem: "dat is mijjn boodschap aan Tijn".
Ifamaandag 2 oktober 2006 @ 22:41
Wachtend op het begin van de weekopdracht zondert Tijn zich af op de bank. Als ik erinval praat Tijn met Monique die "huilende" is. Micheline komt erbij en Tijn vraagt haar na een tijde of ze al weet wie ze gaat nomineren. Nee hoor, ik ben er "totaal nog niet mee bezig", liegt Micheline.



Tijn vindt het erg rot dat hij nou niet kan laten zien dat hij Semih niet zou nomineren. De beide dames reageren meteen: nou moet je ophoren. Monique: "je hoeft niets te bewijzen".


Marlies, die een tijdje in de DBK was komt terug met de laatste spullen voor de weekopdracht.

Tijn mag de spits afbijten:


(Caps BBoon)




De volgorde waarin de Bunnies moeten lopen:
quote:
Op dinsdag 3 oktober 2006 00:08 schreef Peter6000 het volgende:
00:40 Jeroen
01:40 Marcia
02:40 Rik
03:40 Sabrina
04:40 Egbert
05:40 Monique
06:40 Semih
07:40 Marlies
08:40 Etiënne

Tenzij iemand het korter dan een uur volhoudt natuurlijk.
Semih staat op de gang met zijn koffer en Micheline. Ik hoor Micheline zeggen dat ze waarschijnlijk op Etienne gaat stemmen. Semih, die de afgelopen dagen heeft gelobbied voor een nominatie op Tijn wegens diens joker, twijfelt nu ook of hij wel zelf op Tijn zou stemmen, nadat Micheline zich hardop afvroeg of je iemand moet nomineren waarmee je een conflict hebt.

[ Bericht 23% gewijzigd door Ifa op 03-10-2006 00:10:12 ]
Ifamaandag 2 oktober 2006 @ 23:16
Semih-Etienne in de serre

Semih praat met Etienne in de serre. Semih voert het gesprek op het conflict met Tijn: jij en
Egbert waren erbij, Egbert heeft zijn conclusie getrokken en dat vindt Semih jammer.

Etienne: "ja ik trek mijn conclusie niet". Wel vindt hij dat Tijn altijd een tegenwoord geeft, en hij vindt het fijn dat Semih hard is. Dan kan ik ook hard zijn.

Semih legt weer uit dat hij een grens wil aangeven: tot hier en niet verder. En dat doe je vooral bij mensen die dicht bij je staan. Wat is er eerder: kip of het ei. Hij geeft wel toe koppig te zijn. Semih vertelt het voorval dat hij in de keuken tegen Tijn zijn: “het wordt wat als we in de finale zijn”.

Etienne had het ook “heel klote” gevonden als Semih weg zou gaan, wat volgens Semih een vertrek op zijn “dieptepunt” zou zijn.

Spelletje werkt niet, aldus Semih, en negeren is als “iemand doodwensen”. Het kan alleen maar beter worden en hij waardeert het van Tijn dat die hem kort ervoor feliciteerde dat hij er niet uitgestemd was.

Wellicht denkt Tijn dat hij voor het “bek houden” een excuus moet maken, maar op dit moment vind Semih dat dat “bek houden” zijn boodschap is geweest van: dit is mijn grens.

Hem irriteert ook dat niemand Tijn er nog wat van gezegd heeft dus “misschien moet ik nu wat extreem zijn” en dat hij dan maar voor de groep even de boeman moet zijn. Semih klaagt nou weer over Tijn’s gedrag bij het begin van de weekopdracht waarin hij zegt dat Tijn geen rekening houdt met hoe andere mensen het willen doen.

Etienne pocht dat hij wel een keer iets tegen Tijn gezegd heefd. “Flikker op” tijdens een voorval met een spin. Semih legt kort verder uit wat er fout aan Tijn is.
Ifadinsdag 3 oktober 2006 @ 00:00
Micheline is nu het haasje en Semih geeft haar moral support. "Het is een heel mooi plaatje"


(caps Wickedangel)

Hij vertelt dat hij wel blij was dat hij mag blijven, maar het zit hem toch dwars: “Wie ben ik om te oordelen over wie mag blijven”. Micheline: “dat doet de kijker”
APKdinsdag 3 oktober 2006 @ 00:24
[BB6] Streamverslagen van dinsdag 3 oktober 2006