Hij heeft niks te verliezen. Hij kan niet uit dat groepje van hun gekickt worden ofzo. Leuk dit.quote:Op zondag 1 oktober 2006 21:11 schreef arneaux het volgende:
Jeroen is wél de enige die ballen heeft om Tijn zijn plaats te wijzen.
dat zeg ik, jeroen begint zich te verdedigen over een komplot, ik hoor tijn zeggen dat hij snapt dat mensen ZIJN joker gevaarlijk vindenquote:Op zondag 1 oktober 2006 21:12 schreef arneaux het volgende:
[..]
Jeroen vertelt alleen maar dat de joker van Tijn even gevaarlijk is als die Marlies. En dat is ook zo.
Ik denk ook dat Semih van zijn positie uit al anders tegen die joker aankijkt ondertussen.quote:Op zondag 1 oktober 2006 21:12 schreef arneaux het volgende:
[..]
Jeroen vertelt alleen maar dat de joker van Tijn even gevaarlijk is als die Marlies. En dat is ook zo.
Wat Micheline vanavond tegen Semih zei. In elk geval iedereen die nu op Marlies gestemd heeft vanwege de joker. Niet iedereen heeft deze week op Marlies gestemd.quote:Op zondag 1 oktober 2006 21:13 schreef arneaux het volgende:
Het is heel simpel. Als ze rechtlijnig zijn nomineren ze morgen allemaal Tijn om die joker eruit te krijgen.
quote:Op zondag 1 oktober 2006 21:14 schreef kukeleku het volgende:
Semih vreest nu wel voor de joker van Tijn![]()
Mwa. Ik denk eerder Tijn die het vaak over 'Zwitserland-spelen' had.quote:Op zondag 1 oktober 2006 21:14 schreef schatje het volgende:
Semih is de 'Marlies is niet echt' campagne begonnen.
Dat kloptquote:Op zondag 1 oktober 2006 21:12 schreef Sonique het volgende:
Tijn, hier lul je jezelf niet uit.
Jij heb samen met Eggie tactisch lopen doen om mensen mee te krijgen om MArlies op de bank te zetten.
dat hoeft de 1e 4 weken niet hoor semihquote:Op zondag 1 oktober 2006 21:14 schreef kukeleku het volgende:
Semih vreest nu wel voor de joker van Tijn![]()
Vaak? Iets van 2 keer lieve schat.quote:Op zondag 1 oktober 2006 21:15 schreef arneaux het volgende:
[..]
Mwa. Ik denk eerder Tijn die het vaak over 'Zwitserland-spelen' had.
Ja? Voor mijn gevoel veel vaker, maargoed, als jij t zegt.quote:
Dat miste ik net. Wat zei hij?quote:Op zondag 1 oktober 2006 21:17 schreef flugeltje het volgende:
Goed zo Etiënne....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |