Ja dat was wel duidelijk ja. Maar nu je onderbouwing? Of gaat jouw denkvermogen niet verder danquote:
En aan wat voor inhoud denk je dan? De inhoud die je wel bij RTL 4, 5, 7, SBS6 en Net 5 vindt bedoel je?quote:Op zaterdag 30 september 2006 15:09 schreef spliffy het volgende:
Talpa mist inhoud, dat is er mis
Neem nu: vandaag om 23:15 Woef! Hoe word ik een beroemde hond?quote:Op zaterdag 30 september 2006 15:13 schreef Mike1964 het volgende:
[..]
En aan wat voor inhoud denk je dan? De inhoud die je wel bij RTL 4, 5, 7, SBS6 en Net 5 vindt bedoel je?
Ja hoor. Zegt me wel iets...quote:Op zaterdag 30 september 2006 15:19 schreef spliffy het volgende:
[..]
Neem nu: vandaag om 23:15 Woef! Hoe word ik een beroemde hond?
Inhoud als in diepgang enzo, maar misschien zegt dat je weinig...
Gezien het feit dat ik weinig zin heb om een hele uiteenzetting te doen over wat er allemaal mis is met Talpa, verwijs ik naar:quote:Op zaterdag 30 september 2006 15:45 schreef Mike1964 het volgende:
[..]
Ja hoor. Zegt me wel iets...
Maar je haalt nu 1 voorbeeld aan en wat mij betreft is dat nog steeds geen argument om een zender in zijn geheel af te kraken.
Dus...probeer nog es?![]()
enquote:Op zaterdag 30 september 2006 15:20 schreef TeChNo2 het volgende:
(...)
Dit verwoordt mijn Talpa afkeer redelijk goedquote:Op zaterdag 30 september 2006 15:50 schreef MinderMutsig het volgende:
(...)
Dit is de meest heldere en duidelijke onderbouwing waarom Talpa idd totaal ruk is. Had t niet beter kunnen zeggenquote:Op zaterdag 30 september 2006 15:50 schreef MinderMutsig het volgende:
Verhaal van mindermutsig
Danku dankuquote:Op zaterdag 30 september 2006 16:39 schreef Samson het volgende:
[..]
Dit is de meest heldere en duidelijke onderbouwing waarom Talpa idd totaal ruk is. Had t niet beter kunnen zeggen![]()
Kort maar krachtig.quote:Afvoerputje van de nederlandse televisie
De ingeslagen weg is een doodlopende weg. Talpa moet hard gaan werken aan haar imago en het beeld wat ze uit willen stralen.quote:Op zaterdag 30 september 2006 16:46 schreef scanman01 het volgende:
Ik vind het prima tot nu toe. Ze experimenteren met programma's en nieuwe series ipv lekker veilig een amerikaanse serie te kopen en de vooravond daarmee vullen, zoals zo ongeveer alle andere zenders doen. Hopelijk gaan ze door op de ingeslagen weg.
Een zender die nog meer van hetzelfde als alle andere zenders brengt, hebben we niet nodig.
Zonder je nu direct aan te willen vallen, dat is mijn bedoeling niet, wil ik toch graag het volgende even kwijt:quote:Op zaterdag 30 september 2006 16:17 schreef spliffy het volgende:
[..]
Gezien het feit dat ik weinig zin heb om een hele uiteenzetting te doen over wat er allemaal mis is met Talpa, verwijs ik naar:
[..]
en
[..]
Dit verwoordt mijn Talpa afkeer redelijk goed![]()
Heb jij van de andere kant dan ook wel eens écht gekeken naar wat Talpa op de buis brengt? Of zit je Talpa te verdedigen omdat verder iedereen het loopt af te kraken? Ik heb onbevooroordeeld gekeken (of programmabeschrijvingen gelezen) en afgekeurd. Het zal mij waarlijk een worst zijn hoeveel iemand heeft gekregen om over te stappen. Ik ga er vanuit dat de meeste mensen op de buis volwassen genoeg zijn om hun eigen keuzes te maken. Als zij het zelf maar kunnen overeenstemmen met hun geweten.quote:Op zaterdag 30 september 2006 17:04 schreef Mike1964 het volgende:
Is het niet gewoon zo dat je Talpa kut vindt omdat iedereen in je omgeving dat gewoon roept? Kan je niet gewoon eens kijken wat dat Talpa nu eigenlijk wél brengt?
Dat is in mijn ogen juist het beroerde. Wordt er misschien niet té snel beslist of iets succes heeft of niet? Of moeten we zelfs dieper gaan: wat is een succes? Iets dat (veel) geld opbrengt of iets dat goed in elkaar steekt ook al verdien je er minder mee? Mijn voorkeur gaat uit naar het laatste, John's voorkeur naar het eerste (denk ik).quote:Zoals Scanman hierboven schrijft, is het ook een zender die gewoon eens wat nieuwe dingen durft uit te proberen en ze bij weinig succes ook weer net zo hard van het scherm durft te halen?
1) We leven (goddank) niet in Amerika.quote:Als je in Amerika hetzelfde doet word je gewoon gewaardeerd voor je lef. Elkaar succes misgunnen is imo de meest beroerde eigenschap die wij Nederlanders hebben.
Ik heb geen enkele reden om Talpa te verdedigen. Ik vind het grootste deel van het aanbod ook gewoon ruk.quote:Op zaterdag 30 september 2006 17:17 schreef Lod het volgende:
[..]
Heb jij van de andere kant dan ook wel eens écht gekeken naar wat Talpa op de buis brengt? Of zit je Talpa te verdedigen omdat verder iedereen het loopt af te kraken? Ik heb onbevooroordeeld gekeken (of programmabeschrijvingen gelezen) en afgekeurd. Het zal mij waarlijk een worst zijn hoeveel iemand heeft gekregen om over te stappen. Ik ga er vanuit dat de meeste mensen op de buis volwassen genoeg zijn om hun eigen keuzes te maken. Als zij het zelf maar kunnen overeenstemmen met hun geweten.
[..]
Dat is in mijn ogen juist het beroerde. Wordt er misschien niet té snel beslist of iets succes heeft of niet? Of moeten we zelfs dieper gaan: wat is een succes? Iets dat (veel) geld opbrengt of iets dat goed in elkaar steekt ook al verdien je er minder mee? Mijn voorkeur gaat uit naar het laatste, John's voorkeur naar het eerste (denk ik).
[..]
1) We leven (goddank) niet in Amerika.
2) Het succes sprankelt er nog niet echt van af
Daar ben ik het dus niet mee eens, ik heb nog niks echt vernieuwends kunnen vinden bij Talpa.quote:Op zaterdag 30 september 2006 17:04 schreef Mike1964 het volgende:
Zoals Scanman hierboven schrijft, is het ook een zender die gewoon eens wat nieuwe dingen durft uit te proberen en ze bij weinig succes ook weer net zo hard van het scherm durft te halen? Daarnaast HOEF je niet te kijken natuurlijk. Je kan zeggen van John de Mol wat je wil, maar hij durft tenminste. helaas is het zo in Nedeland dat als je je hoofd uitsteekt dat ie d'r afgehakt wordt. Als je in Amerika hetzelfde doet word je gewoon gewaardeerd voor je lef.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |