Het artikel in De Telegraaf.
Echt schandalig dit. Ranzige kutkrant
Herenliefde in Big Brother
AMSTERDAM - De bewoners van het Nederlandse tv-huis hebben voor een Big Brother- wereldprimeur gezorgd: een coming out en de eerste lessen in de herenliefde. De 20-jarige macho Etiënne is na een feest waarbij veel werd gedronken gevallen voor de 22-jarige homoseksuele kapper Rik. Rik hield zich nog in: "Ik had helemaal los kunnen gaan. Maar dat heb ik niet gedaan" , fluisterde hij de andere bewoners toe. De feiten liggen er. Etiënne is naakt in bed gedoken met Rik , en zei dat hij helemaal niet vies was van avances van de kapper. " Integendeel." Het leidde tot jongensachtige schermutselingen die de beide mannen erg opwindend vonden. Gisteravond was er iets van op televisie te zien. Er was nog het een en ander aan vooraf gegaan.
Voor hij aan de seksueel getinte spelletjes met Rik meedeed, deed Etiënne een bekentenis aan collega-bewoner Jeroen. In de kringen waarin de macho verkeert is het helemaal niet in orde om met homo's om te gaan, laat staan er een te zijn. "En ik heb die goede vrienden ook nodig." Huilend viel hij daarbij Jeroen in de armen, die hem toch vooral aanraadde zijn eigen plan te trekken.
Later in de nacht voegde Etiënne, die de afgelopen weken regelmatig pochte over zijn vrouwelijke veroveringen, de daad bij het woord. Hij sprong samen met Rik bij Monique in bed en ging boven op Rik liggen, wat de mooie blondine nog de opmerking ontlokte dat Etiënne misschien wel biseksueel is. Aan het spel dat volgde deed zij echter niet mee. De volgende ochtend stond Etiënne nog steeds helemaal achter zijn actie.
Hoofdredactrice Hummie van der Tonnekreek van BB: "Wij weten nog niet zeker of Etiënne zich helemaal heeft overgegeven aan de herenliefde. Feit is wel dat hij zich ook vandaag niet afwerend heeft gedragen. Ik laat iedereen zijn eigen conclusies trekken. Maar het lijkt of we met een coming out te maken hebben. Dat is nog nooit in Big Brother vertoond. Ik ben in elk geval trots op de oprechtheid van Etiënne. Hij blijft staan achter wat hij heeft gedaan."
++++
Het kan zijn dat ik het totáál verkeerd geïnterpreteerd heb, maar volgens mij was er ab-so-luut geen sprake van een "coming out", en was het niet meer dan wat dronken spielerei.
En dat met die "vrienden" ging slecht over omgang met homo's, niet dat hij zelf ook homo zou zijn. Etiennes woorden zijn bewust uit zijn verband gerukt om het allemaal wat sappiger te kunnen maken.
Als dit al genoeg criteria zijn om iemand tot homo te bestempelen, dan zijn er een heleboel hetero's ineens homo.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."