abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_57145966
En hier is het interview online te beluiseren:

http://player.nos.nl/index.php/media/play/tcmid/tcm:5-356817/
pi_57146059
quote:
Op dinsdag 4 maart 2008 08:29 schreef Disana het volgende:
DGK was op Radio 1 te horen van 8.20 tot 8.23.

Eerst werd verteld dat het programma gaat stoppen, daarna volgden wat fragmenten uit het interview van gisteravond.

Amanda komt vrijwel niet meer aan bod. Claire hoor je wat dingen aanwijzen (daar is de paardenbak, daar is de jacuzzi). Het grootste gedeelte gaat op aan Jaap, die de reporter naakt tegemoet treedt.

Natuurlijk voelt Jaap zich 'zwaar klote', hij is er kapot van'. Claire staat in zijn shot, de reporter vraagt of Jaap zich niet bedonderd voelt. Nee zegt Jaap, wij kunnen een miljoen winnen.

Dan is het alweer voorbij.
Dan is dus het Radiointerview anders als het interview wat nu online staat bij de NOS.

Ik zal proberen het interview van Radio 1 op te nemen (Natuurlijk over FM en niet over de stream )
pi_57329740
http://www.revu.nl/10945.De_finale_van_De_Gouden_Kooi

van de Revu website

Treitershow De Gouden Kooi is bijna ten einde, maar het gestuntel van voormalige bewoners in Nederland Schnabbelland beleefde afgelopen zaterdag zijn eerste hoogtepunt. Voor een dj-feest in Heerlense discotheek De Peppermill waren ex-kooiklanten Nadia en Lieke geboekt als hosts en Double L als rapper. Die laatste heeft zijn optreden niet gehaald. Bij een controle vond de politie nepwapens, vuurwerk en ander verboden speelgoed in zijn auto. De woordkunstenaar is inmiddels op vrije voeten en bevestigt dat er inderdaad ‘wat dingen’ zijn gevonden en dat hij ‘daarvoor de volledige verantwoordelijkheid’ neemt. En vanzelfsprekend compenseert hij de Limburgse fans met ‘een extra show’.

Double L geldt als ‘schatje’ en ‘lekker jong’ onder fans van De Gouden Kooi. Desondanks is zijn rol in het programma onduidelijk. Naast ‘de miljonairs’ die gaan voor het geld en de villa, introduceerden de programmamakers op zeker moment ‘gastspelers’, deelnemers met geen andere taakomschrijving dan: zitten op de bank en een beetje ouwehoeren met de rest. ‘Gastspeler’ Double L beviel dit kennelijk zo goed dat hij meerdere keren terugkwam. Bijvoorbeeld om ‘miljonair’ Nadia te beslapen als zij ruzie had met vriendje en ‘miljonair’ Dennis, die één bed verder lag. L’s artistieke prestaties laten zich vooralsnog samenvatten als: Lange Frans light.

Nu notabene het lievelingetje van de schreeuw- en schopshow is opgepakt met explosief materiaal, valt te vrezen voor de dag dat Jaap, Huub en Brian op de burgermaatschappij worden losgelaten.


Lees alles over het einde van De Gouden Kooi in Nieuwe Revu van deze week.
  Moderator woensdag 12 maart 2008 @ 17:19:46 #254
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_57330601
"Het lievelingetje van de schreeuw- en schopshow"

Een speelgoedpistool, dat pas wel bij een bro uit de Tilbirgse jetto.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  woensdag 12 maart 2008 @ 17:24:42 #255
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_57330703
Lange Frans light ... En Lange Frans is zelf al zo'n lichtgewicht rapper.
Au.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  woensdag 12 maart 2008 @ 18:14:20 #256
2018 PC eend
relativist
pi_57331727
quote:
Op woensdag 12 maart 2008 16:34 schreef avonne het volgende:
Lees alles over het einde van De Gouden Kooi in Nieuwe Revu van deze week.
Ik hoop dat iemand dat even kan plaatsen
quote:
Op woensdag 12 maart 2008 17:43 schreef BuffyJan het volgende:
Hebben jullie de Revu al gezien? Staat een heel stuk over DGK in. Jaap op de cover. Ze voorspellen wat er gaat gebeuren met de bewoners na de Kooi. Over Amanda en Brian best mild maar Huub kwam er niet al te best vanaf.
Slechte research hebben ze gedaan. Jammer van Revu
When everything is coming your way, you're in the wrong lane.
pi_57366908
uit de Spits van 13 maart

pi_57367347
ohh ja luc en wat deed je dan op de huskensweg, dar hoef je helemaal niet komen als je naar de peppermll rijdt
pi_57368375
Artikel in de Nieuwe Revu over de kooi is wel grappig. Niet altijd juiste weergave van de feiten maar het leest wel lekker weg.

Naast het hoofdartikel bevat het 3 subonderwerpjes met als koppen: "zwarte bladzijden, En de regels veranderen, De finale 5"

Als aftrapje geef ik even weer wat er in het laatste subonderwerpje te lezen is.

DE FINALE 5

Brian (25). Enige oorspronkelijke bewoner van de villa. Mooie jongen, geen groot licht. Deze ' IT consultant en dichter uit Almere' werd in het begin geregeld 'para' wat betekende dat hij klappen dreigde te geven. Rammeld vrijblijvend op gitaar en piano. Kan ovetollige energie kwijt in optredens met liedje wat je doet, in vechtsport K1 en in vriendin Amanda.
Toekomst Wil eigen muziekstudio. Waarshijnlijker: lintjesknipperbH%M en Footlocker male model, baliemedewerker en bij gebleken geschiktheid filiaalhouder The Phonehouse

Amanda(20). ' Amsterdamse kledingverkoopster' type leuke snol, die voor dr leeftijd stevig in de schoenen staat. Spendeert halve dgen in de kapsalon van de villa. Is vriendinnetje van Brian, tenzij ze overmatig gedronken heeft: dan krijgt iedereen een kansje
Toekomst Wil eigen nagelstudio. Waarschijnlijker: moderubriekje Goedemorgen Nederland, fotoshoot Panorama, naamgeefster huisdierenkledinglijn, huisvrouwschap met een stuk of drie kinderen.

Huub ( 26) Drankzuchtige en agressieve ' student en telefoonverkoperuit Oldenzaal' die niks kan maar zichzelf een grote sociale intelligentie toedicht. Waanbeeldbehorende bij zijn deerniswekkende superego. Knoopt korte relaties aan met naieve medebewoners en nodigt ' groupies' uit na optredens met zijn liedje Nooit meer naar huis Bestelt tussendoor hoeren. Die als enige doorhebben wat ze berijden: een bang jongetje.
Toekomst Wil een eigen show op TV. Waarschijnlijker: middle anagment van een bedrijf waar niemand ooit echt wil zijn, alcoholistische terugval, zwerversbestaan, gedwongenopname,succesvolle keten van holistischecentra en biografische klapper Wat ik toen nog niet wist

Claire( 24) Argeloze ' visagiste uit Tilburg' die zich meldt in de nadagen van het programma en zich nog even laat nem door Huub. Hangt er maar wat bij: de andere vier laten haar duidelijk voelen hoe ' onrechtvaardig' het zou zijn als zij het spel zou winnen n de ' harde kern' Moet alleen daarom al winnen.
ToekomstOnbekend. Waarschijnlijk: wachten op prins op witte paard, naasverandering en verhuizing naar NoordOost groningen.

Jaap(25) Getroebleerde, zwaarlijvige ' student uit Brile' die eigenlijk wilde afvallen. Liet zich verleiden tot groteske smeerlapperij met poep, pies en kots en kroonde zichzelf tot 'terrorJaap' Verkreeg grote aanhang onder instabiele tieners. Lijkt de laatste maanden tot inkeer gekomen: moe van zichzelf en geen gram lichter zeteld hij dagenlang stilletjes achter zijn computer.
Toekomst Wil eigen show op tv. Niet uitgesloten: tijdelijk sidekick Jensen! En dan : de bestseller: Toegepast Terrormanagement, lezingen op vmbo's, een gevaarlijke depressie, paar jaar cel en tbs.
Before I die, I’m going to eat a bag of unpopped popcorn. That should make the cremation a little more interesting.
pi_57387090

wel een ongewoon artikel.
EN duidelijk van iemand die veel kijkt
  zaterdag 15 maart 2008 @ 16:13:29 #261
180148 RHCPeter
aaiphone.com
  zaterdag 15 maart 2008 @ 16:35:04 #262
2018 PC eend
relativist
pi_57396708
Hoezo dan
Ik zie gewoon een geinig column-achtig stukje, over de toekomst van de bewoners, van iemand die er toch wel wat vanaf weet
When everything is coming your way, you're in the wrong lane.
pi_57396796
quote:
Op vrijdag 14 maart 2008 23:23 schreef avonne het volgende:

wel een ongewoon artikel.
EN duidelijk van iemand die veel kijkt
die na de tv kijkt,niet naar de streams
pi_57535126
Jaap, Dennix en Brian @ Baja Rotterdam














pi_57572358
Zwerver Mike krijgt eigen huis

bron: http://www.nieuwnieuws.nl(...)ijgt_eigen_huis.html

Zwerver Mike uit televisieprogramma De Gouden Kooi krijgt een eigen woning. Een publiciteitsgeile makelaardij heeft een pand gevonden waar Mike samen met zijn hond kan gaan wonen. Hij hoeft de eerste vijf maanden geen huur te betalen en zijn borg is ook geregeld.

De man werd compleet verrast door zijn werkgever, die de twee makelaars had meegenomen. “We hebben een tijd gezocht. Met je levensmaatje erbij is het moeilijk, maar we hebben iets heel moois gevonden”, verklaarde een van de makelaars.

“Het is zo Mike, het gaat op korte termijn gebeuren. Er moet nog één en ander opgeknapt worden. Het zou leuk zijn om volgende week even wat inkopen voor het huis te doen. Volgende week zaterdag kan je er dan intrekken'', zei zijn werkgever.
  Moderator woensdag 26 maart 2008 @ 16:57:13 #266
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_57625605
De Telegraaf 26/3 :

Ex-bewoonster op oorlogspad...
Natasia bedreigt Huub uit de Gouden Kooi
door onze redactie

AMSTERDAM - Als we Natasia mogen geloven kan Huub voorlopig maar beter in de Gouden Kooi blijven zitten. ,,Ik hoop dat ik dat rotjong nooit meer tegen kom. Ik breek al zijn botten!", briest de zwarte diva.


De ex-bewoonster van de Gouden Kooi is momenteel bezig met het schrijven van een boek over haar leven in de Gouden Kooi. ,, Ik spaar niets of niemand en dus zal ook de waarheid boven tafel komen", roept de Surinaamse strijdluchtig.

,,Ik lach me rot om die Huub, die nu waarschijnlijk met lege handen de villa verlaat", zo vertelt Natasia aan Party.

Toch lijkt het alsof Huub het laatste lacht. Hij is in tegenstelling tot Natasia, niet 40.000 euro armer. Haar ex zou tijdens haar verblijf in de Gouden Kooi met al haar spaarcentjes er vandoor zijn gegaan.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  woensdag 26 maart 2008 @ 17:00:32 #267
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_57625688
Strijdluchtig.
Wat een ordinair stuk vreten is het toch ook.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  woensdag 26 maart 2008 @ 17:05:51 #268
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_57625806
strijdluchtig
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
  Moderator woensdag 26 maart 2008 @ 17:07:07 #269
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_57625834
quote:
Op woensdag 26 maart 2008 17:00 schreef Copycat het volgende:
Strijdluchtig.
Wat een ordinair stuk vreten is het toch ook.
En nog steeds dat "zwarte diva".
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_57625965
quote:
Op woensdag 26 maart 2008 17:07 schreef Gert het volgende:

[..]

En nog steeds dat "zwarte diva".
Idd
  Moderator dinsdag 8 april 2008 @ 17:44:52 #271
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_57914523
De Telegraaf:

Het ultieme strijdplan van Huub?
'Gouden Kooi' Huub en Claire in ondertrouw
door onze redactie

AMSTERDAM - Het begint er steeds meer op te lijken dat het huwelijk van Huub met Claire een ultiem strijdplan is om als winnaar van de Gouden Kooi te eindigen. Het stel is zelfs in ondertrouw gegaan.

Maar als het aan Claire ligt is haar huwelijk met Huub voor eeuwig... Haar aanstaande bruidegom wil echter niet al te ver in de toekomst kijken. Huub: 'Ik weet nog niet eens wat ik volgend jaar ga doen, laat staan in de toekomst'
Eerder deze maand tekenden zich de eerste problemen af toen Huub zei problemen te hebben met monogamie: 'Weet je, ik geloof gewoon niet in monogamiteit. Ik kan het je niet beloven.' Claire was hier niet al te blij mee: 'Dit gaat zeker tussen ons in staan in de toekomst”, waarschuwt ze.

Of het huwelijk oprecht is zal binnen twee maanden bekend worden...
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  Moderator / Miss SHO donderdag 10 april 2008 @ 21:29:19 #272
22592 crew  Ole
pi_57966382
Vandaag Dennix op AT5 bij Awick
zal ff kijken of ie al online staat
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Moderator / Miss SHO donderdag 10 april 2008 @ 21:33:41 #273
22592 crew  Ole
pi_57966532
nope, kijk later nog even!
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_57969849
quote:
Op zaterdag 22 maart 2008 09:09 schreef Yavido het volgende:
[ afbeelding ]
Wat een kop trekt die gast (Dennis)
  vrijdag 11 april 2008 @ 12:25:59 #275
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_57979403
Uit een artikel in de DAG van vandaag over het bedotten van de televisie-kijker:
quote:
Een programma dat prat gaat op het reality-gehalte is De Gouden Kooi. Eerder ging het gerucht dat delen van het programma in scene worden gezet. Bewoner Jaap deed toen De Gouden Kooi nog bij Talpa werd uitgezonden tegenover medebewoner Brian een boekje open. Hij vertelde dat hij opdrachten moest uitvoeren voor de redactie. Inmiddels valt het programma onder RTL. Woordvoerder Eva Peters: "Er is absoluut niets in scene gezet in De Gouden Kooi. We sturen de bewoners ook niet aan, we hebben ze af en toe slechts een beetje gecoacht. Als we een bepaalde verhaallijn zien opkomen, attenderen we de bewoners er soms op. Zo van: Wist je dat die en die een beetje verliefd op je is?"
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')