Van wie krijg je dus Hoogervorstneigingen, zeg maar.quote:Op woensdag 27 september 2006 14:21 schreef Jojoortje het volgende:
antiperistaltiek
peristaltiek (opeenvolging van samentrekkingen van een hol orgaan) in de verkeerde richting (bijvoorbeeld: bij braken is in de slokdarm peristaltiek van de maag naar de mond, in plaats van van de mond naar de maag)
Bij niemand
Verdonkquote:Op woensdag 27 september 2006 14:25 schreef Floripas het volgende:
[..]
Van wie krijg je dus Hoogervorstneigingen, zeg maar.
Eensch, hoewel ze vandaag wel even Femke Halsemaquote:Op woensdag 27 september 2006 19:55 schreef Floripas het volgende:
Maar Gonnie van Oudenallen doet niet zo veel, ze is een beetje de pinata van GeenStijl. that's it.
Max van Weezelquote:Op woensdag 27 september 2006 14:19 schreef Floripas het volgende:
Welke opiniemakers veroorzaakt bij jou antiperistaltiek?
Nederlands links: Marcel van Dam
Nederlands rechts: Joshua Livestro
Nederlands algemeen: Pamela Hemelrijk
Internationaal links: Daniel Cohn-Bendit
Internationaal rechts: Bill O'Reilly en Ann Coulter, gedeelde plaats
Internationaal algemeen: Paus Benedictus.
Voor mij ookquote:Op dinsdag 24 juli 2007 16:59 schreef HenriOsewoudt het volgende:
"The (wo)man you love to hate" impliceert dat je weliswaar een hekel aan iemands opvattingen hebt maar je er toch onweerstaanbaar toe voelt aangetrokken.
Voor mij gaat dat alleen op voor Floripas zelf
Jij inmiddels je zin.quote:Op woensdag 27 september 2006 21:41 schreef Lyrebird het volgende:
Wat ik wel vreemd vind, is dat Bart Tromp in Elsevier zijn stukjes mag blijven schrijven. Ik denk niet dat Elsevier lezers zitten te wachten op columns met een hoog NOS/NRC gehalte.
Emigreer naar Cuba, dat is de enige oplossing.quote:Op donderdag 26 juli 2007 09:57 schreef Pappie_Culo het volgende:
Ik krijg een darmwandverzakking van de gehele VVD en haar achterban.
De VVD van nu is het absolute nulpunt.
De PvdA staat er een promillepuntje boven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |