Heb het zelf mogen aanschouwen. En beluisteren.quote:Op donderdag 28 september 2006 17:40 schreef weathergirl het volgende:
Dit verhaal lijkt me stug. Een mobiele zender met microfoon is heel duur en alleen mensen die daadwerkelijk moeten lopen krijgen er één. In de 100 stoelen van 1 tegen 100 zitten waarschijnlijk al microfoonaansluitingen. Op die manier heb je alleen een microfoontje op de kleding nodig die vervolgens aan de ontvanger in de stoel wordt vastgezet. De draad loopt dan van achter zodat die in beeld niet zichtbaar is. Maar gaat zo iemand naar de WC, dan moet hij zich loskoppelen en is dus niet meer te volgen in de regiekamer.
Ik weet trouwens niet eens of iedereen bij 1 tegen 100 geluid krijgt. Ik kijk er vrijwel nooit naar, maar het zou zomaar kunnen zijn dat je pas een zender krijgt als je in de grote stoel mag plaatsnemen om te spelen.
Volgens mij dus een behoorlijk broodje aap.
quote:CNN's Kyra Phillips, embarrassed Tuesday when an open mic in the ladies' room turned some private comments into a soundtrack to a live speech by President Bush, poked fun at herself Thursday in an appearance on CBS' "Late Show with David Letterman."
Tuesday, Phillips apologized to viewers by calling her the snafu during Mr. Bush's Hurricane Katrina anniversary speech "an issue we had with our mikes" and "a little bit of an interruption there during the president."
CNN, in its own statement, also referred to "audio difficulties" and apologized to "viewers and the president." Calling the mishap "a technical malfunction with the audio board," the network said it is "addressing how this happened and why it was not more promptly corrected on air."
Thursday night, the explanations were a lot less formal and considerably more humorous, as Phillips gamely read the "Top Ten Kyra Phillips Excuses" for a sympathetic and obviously pleased David Letterman.
quote:10. "I still haven't mastered complicated on-off switch."
9. "Larry King told me he does this all the time!"
8. "How was I supposed to know we had a reporter embedded in the bathroom?"
7. "I honestly never knew this sort of thing was frowned upon."
6. "I couldn't resist the chance to win $10,000 on America's Funniest Home Videos."
5. "I was set up by those b------s at Fox News."
4. "Like you've never gone to the bathroom and had it broadcast on national television?"
3. "I just wanted that hunky Lou Dobbs to notice me."
2. "OK, so I was drunk and I couldn't think straight."
1. "You have to admit it made the speech a lot more interesting!"
Die mensen die in die stoel komen te zitten moeten ook wel eens naar de WC hoorquote:Op donderdag 28 september 2006 17:40 schreef weathergirl het volgende:
Ik weet trouwens niet eens of iedereen bij 1 tegen 100 geluid krijgt. Ik kijk er vrijwel nooit naar, maar het zou zomaar kunnen zijn dat je pas een zender krijgt als je in de grote stoel mag plaatsnemen om te spelen.
goed is die.quote:Op donderdag 28 september 2006 17:49 schreef static het volgende:
En hier youtube: http://www.youtube.com/watch?v=13CfBX_RSeg
Dat klopt ook, want gasten bij de Letterman show krijgen een 'mobiele' zender. Ze komen op vanuit de coulissen, dus dan kun je niet al vast zitten aan een snoer. Gasten die echter vast op een stoel zitten (zoals bij Nova) krijgen een microfoontje opgespeld en het snoer loopt naar een plug in de stoel. Nogmaals, die zenders zijn duur en bijzonder kwetsbaar dus als het niet hoeft, dan geven bedrijven als het NOB liever 'vast' geluid.quote:Op donderdag 28 september 2006 17:49 schreef static het volgende:
[..]
Heb het zelf mogen aanschouwen. En beluisteren.
http://www.cbsnews.com/st(...)nt/main1948951.shtml
[..]
[..]
Nee hoor. Lang niet altijd. Bij bijvoorbeeld Dit Was Het Nieuws zitten ze ook gewoon op een stoel de hele tijd, maar dan krijgen ze ook een zender.quote:Op vrijdag 29 september 2006 00:23 schreef weathergirl het volgende:
Gasten die echter vast op een stoel zitten (zoals bij Nova) krijgen een microfoontje opgespeld en het snoer loopt naar een plug in de stoel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |