quote:Op woensdag 18 oktober 2006 19:09 schreef Tigger1968 het volgende:
We worden weer genaaid.........nu echt dan.
Praat is in 1 topicquote:Op donderdag 19 oktober 2006 00:17 schreef jorienvdherik het volgende:
van alles wat joh
neequote:Op donderdag 19 oktober 2006 20:30 schreef Chen het volgende:
Erg lullig voor Postma, als die jongen daar nou van houd. Laat hem lekker. Misschien is het maar goed dat die de komende tijd niet op de velden te zien is, dit is niet leuk voor hem en ze familie. Hopen dat het snel vergeten wordt!
Hing jouw broek op je enkels met je riempje in je handje?quote:Op maandag 23 oktober 2006 23:27 schreef paultjuhhh het volgende:
Kwamen jullie gezellig buurten bij vak U ?![]()
Echt waar joh?!quote:[b]
Overige wetenswaardigheden
- Tininho vierde twee dagen voor de wedstrijd zijn 29e verjaardag.
Helaasquote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:15 schreef w00h00 het volgende:
Die hopjes gaan er vanavond gewoon aan!
Origineelquote:Op donderdag 26 oktober 2006 01:29 schreef Jasza het volgende:
Whehe, die dildos na afloop op et veld
Waarschijnlijk nog nooit in een stadion geweest.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:15 schreef w00h00 het volgende:
Die hopjes gaan er vanavond gewoon aan!
Ik mag lijen van wel want anders KNIJS IK HET NIET meer. Echt niet. Shit, ik bedoel; ik heb een neefje van zeven en die wil ik opvoeden als een goede en propere Hagenees dus die neem ik altijd mee naar het Zuiderpark en die begint nu te roepen, omdat hij dat van zijn teamgenootjes bij SVV Scheveningen hoort die er blijkbaar ouders op na houden die wat minder hart voor de goede zaak hebben; 'Den Haag verliest altijd, ze zijn echt slecht! Ik ben voor Feijenoord.'quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 15:08 schreef bergkampf het volgende:
Morgen thuiswedstrijd tegen: Heracles Almelo en volgende week zaterdag ook weer een thuis wedstrijd tegen: Excelsior.
Die punten gaan nu toch echt komen lijkt me
Hoor het wel meer. Erg jammer.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 16:32 schreef JAM het volgende:
[..]
Ik mag lijen van wel want anders KNIJS IK HET NIET meer. Echt niet. Shit, ik bedoel; ik heb een neefje van zeven en die wil ik opvoeden als een goede en propere Hagenees dus die neem ik altijd mee naar het Zuiderpark en die begint nu te roepen, omdat hij dat van zijn teamgenootjes bij SVV Scheveningen hoort die er blijkbaar ouders op na houden die wat minder hart voor de goede zaak hebben; 'Den Haag verliest altijd, ze zijn echt slecht! Ik ben voor Feijenoord.'
.
Uhm, wat klopt hier niet.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 23:18 schreef Backdoorman het volgende:
... net of je in deze tijd met feyenoord geassocieerd wilt worden, ben er gister geweest ...
Nu de punten nog en die komen tegen Heracles welquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 23:18 schreef Backdoorman het volgende:
Bij den haag is de sfeer veel beter en het voetbal leuker.....
Nou het is er eentje die zich schaamt voor ze clubquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 15:04 schreef Nucleo het volgende:
[..]
Uhm, wat klopt hier niet.
[..]
Nu de punten nog en die komen tegen Heracles wel
Het is dan ook droog bedoelt sjon... maarja de volgende wedstrijden tegen excelsior en sparta. Moet toch minimaal 4 punten uit te krijgen zijn.quote:Op zondag 29 oktober 2006 12:32 schreef admiraal_anaal het volgende:
1 westrijd gewonnen en nu komt ADO eraanMaar idd wel knappe en sterke overwinning
Ik hoop het wel, wil wel eredivisie wedstrijden zijn in het nieuwe stadion en geen eerste divisiequote:Op zondag 29 oktober 2006 12:35 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
Het is dan ook droog bedoelt sjon... maarja de volgende wedstrijden tegen excelsior en sparta. Moet toch minimaal 4 punten uit te krijgen zijn.
Ik ga ook alles. Heb dit seizoen alleen Ajax gemist (zoals iedereen).quote:Op zondag 29 oktober 2006 13:27 schreef Chen het volgende:
Wie gaan er Sparta uitIk wel iniedergeval. Zijn er hier op fok ook nog de echte die hards? Ik heb dit seizoen alleen az en ajax uit gemist en daardoor zie ik bijna altijd wel de zelfde gasten, maar goed ik vraag me dus af of daar ook wat fokkers bij zitten
Merci. Uitgerekend vandaag inquote:Op maandag 30 oktober 2006 17:46 schreef Chen het volgende:
DIGGER is vandaag jarig, gefeliciteerd man!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |